Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75191 από DOOM_NX
Ναι, ήταν παράδειγμα, δεν ήταν το απόλυτο θεώρημα. Κολλάς άσχημα...

Και το "δικό μου" πέλλετ φίλος:




Το δικό σου που είναι;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75195 από XAALAARAA

DOOM_NX έγραψε: Ναι, ήταν παράδειγμα, δεν ήταν το απόλυτο θεώρημα. Κολλάς άσχημα...

Και το "δικό μου" πέλλετ φίλος:




Το δικό σου που είναι;




Εσυ το ελεγξες το δικο σου και ειδες οτι το νουμερα ισχύουν ετσι ?

το δικο μου δεν εχει τετοιο κολοχαρτο που να στοιχιζει πανω απο 50 ευρω τον τονο αλλα ειμαι σιγουρος πως ειναι πολυ κοντα σε αποδοση στα χρυσα πελλετ αλλωστε εχουμε και το παραδειγμα του μοσχαλη

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75200 από DOOM_NX

XAALAARAA έγραψε: Εσυ το ελεγξες το δικο σου και ειδες οτι το νουμερα ισχύουν ετσι ?

Γιαυτό πληρώνουμε την πιστοποίηση, για να το ελέγχουν άλλοι για μας! Τι δεν καταλαβαίνεις;

XAALAARAA έγραψε: το δικο μου δεν εχει τετοιο κολοχαρτο που να στοιχιζει πανω απο 50 ευρω τον τονο αλλα ειμαι σιγουρος πως ειναι πολυ κοντα σε αποδοση στα χρυσα πελλετ αλλωστε εχουμε και το παραδειγμα του μοσχαλη

Κι εγώ είμαι σίγουρος πως η ποιότητα του δικού σου δεν είναι σταθερή γιατί το παραδέχεται και η εταιρεία...

Για ποια 50 ευρώ μιλάς; Στη HEF: 265 το Alfa, 280 το bio-therm. 15 βλέπω. Και συμπεριλαμβάνει και μεταφορικά και δασμούς εισαγωγής από Σερβία...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75203 από XAALAARAA

DOOM_NX έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: Εσυ το ελεγξες το δικο σου και ειδες οτι το νουμερα ισχύουν ετσι ?

Γιαυτό πληρώνουμε την πιστοποίηση, για να το ελέγχουν άλλοι για μας! Τι δεν καταλαβαίνεις;

XAALAARAA έγραψε: το δικο μου δεν εχει τετοιο κολοχαρτο που να στοιχιζει πανω απο 50 ευρω τον τονο αλλα ειμαι σιγουρος πως ειναι πολυ κοντα σε αποδοση στα χρυσα πελλετ αλλωστε εχουμε και το παραδειγμα του μοσχαλη

Κι εγώ είμαι σίγουρος πως η ποιότητα του δικού σου δεν είναι σταθερή γιατί το παραδέχεται και η εταιρεία...

Για ποια 50 ευρώ μιλάς;και για μενα προσωπικα η διαφορα ειναι αρκετα πανω απο 50 αν εχει το χρυσο σου εχει 280 Στη HEF: 265 το Alfa, 280 το bio-therm.για αυτο λεμε εισαι μικρος ακομα γιατι αλλο το τι βλεπεις και αλλο τι μπορει να παρει ο καθενας βλεπε και την προσφορα του μοσχαλη που έπαιξε πριν λιγο καιρο 15 βλέπω. Και συμπεριλαμβάνει και μεταφορικά και δασμούς εισαγωγής από Σερβία...

Εχεις την εντυπωσει δηλαδη οτι ο σερβος παει με τον σταυρο στο χερι και δεν εχει αποκλειση στις τιμες που μου εδειξες?

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75206 από DOOM_NX

XAALAARAA έγραψε: και για μενα προσωπικα η διαφορα ειναι πολυ πανω απο 50 αν εχει το χρισο σου 280
για αυτο λεμε εισαι μικρος ακομα γιατι αλλο το τι βλεπεις και αλλο τι μπορει να παρει ο καθενας βλεπε και την προσφορα του μοσχαλη που έπαιξε πριν λιγο καιρο
εχει την εντυπωσει δηλαδη οτι ο σερβος παει με τον σταυρο στο χερι και δεν εχει αποκλειση στις τιμες που μου εδειξες?

Η προσφορά του Μοσχάλη 250 €/τόνο, έτσι; Και μέχρι τη μεταφορική της Καρδίτσας +30 ευρώ. 280 €/τόνο. Και τα μεταφορικά μέχρι το σπίτι δεν τα καλύπτει. Και το bio-therm στα 300 με παράδοση στο σπίτι. Ευκαιρία, δε νομίζεις;

Ο Σέρβος δεν μπορεί να κάνει αλλιώς, γιατί ε-λέγ-χε-ται και έχει υπογράψει συμβόλαιο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #75211 από XAALAARAA

DOOM_NX έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: και για μενα προσωπικα η διαφορα ειναι πολυ πανω απο 50 αν εχει το χρισο σου 280
για αυτο λεμε εισαι μικρος ακομα γιατι αλλο το τι βλεπεις και αλλο τι μπορει να παρει ο καθενας βλεπε και την προσφορα του μοσχαλη που έπαιξε πριν λιγο καιρο
εχει την εντυπωσει δηλαδη οτι ο σερβος παει με τον σταυρο στο χερι και δεν εχει αποκλειση στις τιμες που μου εδειξες?

Η προσφορά του Μοσχάλη 250 €/τόνο, έτσι; Και μέχρι τη μεταφορική της Καρδίτσας +30 ευρώ. 280 €/τόνο. Και τα μεταφορικά μέχρι το σπίτι δεν τα καλύπτει. Και το bio-therm στα 300 με παράδοση στο σπίτι. Ευκαιρία, δε νομίζεις;αλλο καρδιτσα και αλλο κομοτηνη βλεπεις μηπως πρεπει να μετακομίσεις

Ο Σέρβος δεν μπορεί να κάνει αλλιώς, γιατί ε-λέγ-χε-ται και έχει υπογράψει συμβόλαιο!

οταν θα μπεις ποτε σε εργοστασιο (δεν μιλαω αποκλειστικα πελλετ αλλα γενικα)και δεις θα καταλαβεις πολλα τι iso τι πιστοποιησεις και φο..σες μπλε ποιος σερβος και μ@κ@κιες τωρα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.171 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ