Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63009 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: θεοδοση, αν καταλαβες οτι ηθελα να σε προσβαλω δεν ειναι ετσι , σου εγραψα να γελας μαζι μου που θυμωνω που δεν με πιστευεται, επειδη δεν μπορω να ανεβασω φωτο γραψε μου ενα mail για να σου τα στειλω τα εχω ετοιμα, (παω να κανω εισαγωγη αλλα δεν το δεχεται??)


Τώρα γύρισα στο σπίτι Αλέκο και φυσικά δεν μ' έχεις προσβάλει! Ούτε εγώ φαντάζομαι να σε προσβάλω που ζητώ στοιχεία για να πεισθώ...
Το mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και περιμένω να μου τα στείλεις
Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63012 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Θεοδόση άν επιβεβαιώσεις γράψε το και εδώ ,χωρίς να είναι απαραίτητο να παραθέσεις στοιχεία άν δε θέλει ο Αλέκος .Απλά ότι ισχύει γιατί νομίζω πως το καλοκαιρινό group buy είχε τιμές για Ameco 260 !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63013 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε: Ο άνθρωπος είπε πως αγόρασε Ameco ,πώς συγκρίνουμε τις τιμές μεταξύ Ameco Και Golden Nuggets ?
Ορίστε και η αρχική του δήλωση .

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: καλησπερα, υπαρχει πιθανοτητα για να κανουμε αγορες πελλετ πολλα ατομα ανα περιοχη για να πετυχουμε καλες τιμες, αν ναι εγω μενω Μελλισοχωρι Θεσσαλονικης και θελω 2-3 τονους τελη Ιανουαριου, θα προτιμουσα το Ameco Premium Pellet που το καιω τωρα και παω καλα, το ειχα αγορασει τον οκτωβριο 2012 4 παλλετες 240 ευρω ο τονος με αποδειξη κανονικα.


www.energ.gr/j15/media/kunena/attachments/62/PPGB7.GIF
Οι τιμές του AMECO απ' της 17/4/12 που ξεκίνησαν οι προσφορές για την ομαδική αγορά ήταν αυτές.Δηλ. ίδιες με το Golden Nuggets. Τον Οκτώβριο είχαν φτάσει στα 300 ευρώ για την παλέτα 975 κιλών, δηλ. 308 ο τόννος, πάλι όσο και το Golden Nuggets. Οπότε;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63017 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Βέβαια δε μπορούμε να το αποκλείουμε γιατί στο Group buy δεν ήταν όλοι οι έμποροι της Ελλάδας ,ούτε κάν της Μακεδονίας . Το Ameco έχει 2 ποιότητες πέλλετ οπότε θα μπορούσε να έχει πάρει την απλή έκδοση όχι το Ameco premium Pellet και να πέτυχε κάποια προσφορά.Ας περιμένουμε τα στοιχεία από τον Αλέκο και μακάρι να έχει δίκιο για να προσέξουμε περισσότερο το κυνήγι τιμών στο επόμενο .

Επίσης θα αποδειχτεί και το ότι ευκαιρίες υπάρχουν,χωρίς να χρειάζεται κανείς να παρανομήσει, αρκεί να ψάξεις και να οργανωθείς .Όλοι αυτό επιθυμούμε εξάλλου φθηνότερες τιμές πέλλετ :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63018 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε: Θεοδόση άν επιβεβαιώσεις γράψε το και εδώ ,χωρίς να είναι απαραίτητο να παραθέσεις στοιχεία άν δε θέλει ο Αλέκος .Απλά ότι ισχύει γιατί νομίζω πως το καλοκαιρινό group buy είχε τιμές για Ameco 260 !!

Γι' αυτό μην βιάζεσαι να πάρεις θέση, όπως έκανες παραπάνω. Ο Γκουντέλιας το έδινε 263 ευρώ με παράδοση, όσο ακριβώς και το Golden Nuggets, άλλοι 2 έμποροι το προσέφεραν με 259 ευρώ την παλέτα 975 κιλών, δηλ. 265 ευρώ τον τόννο χωρίς παράδοση! Τον Οκτώβριο που το ψάχναμε για κάποιο φίλο, η καλύτερη τιμή ήταν 290 ευρώ τα 975 κιλά δηλ 298 ο τόννος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63020 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

Sp4wN έγραψε: Δεν παίρνω το μέρος κανενός . Βρίσκω την περιγραφή σου γλαφυρή και το ενδεχόμενο όλοι όσοι μπορεί να έχουν πουλήσει πιό φθηνά από σένα να είναι απατεώνες και λαμόγια ,εξαιρετικά απίθανο .
Πρέπει μερικές φορές να αφήνουμε και μιά πιθανότητα να ισχύει κάτι διαφορετικό ,διαφορετικά απλά αδυνατούμε να δεχτούμε τη στατιστική του να κάνουμε κάποια στιγμή λάθος .
Καλές γιορτές και σε σένα Γιώργο ,ότι καλύτερο εύχομαι .

Μόνο που εσυ μιλάς μιλάς για πιθανότητα και γω μιλάω γνωρίζοντας γεγονότα.
Το να πουλάει κάποιος 5€ φθηνότερα από μένα, είναι ένα ενδεχόμενο. Το να πουλάει κάποιος 20€ φθηνότερα είναι απίθανο.


Εδώ η διαφορά φτάνει τα 60 ευρώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.397 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ