Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22882 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

kosmidis80 έγραψε:
Σωστο για τους κατασκευαστες!

Αλλα εσυ Spawn εναφερεσαι σε εμπορους, όπου εκει αλλαζουν τα δεδομενα! Η τιμη που θα παρει απο τον κατασκευαστη ενας γνωστος και παλιος εμπορος που πουλαει 10 μηχανηματα τον μηνα (υποθετικα) και εχει αλλα τεσσερα βιτρινα (αρα με ειδικη τιμη) δεν εχει καμοια σχεση αν εσυ και εγω αυριο ανοιξουμε ενα μαγαζακι και την δουμε εμποροι στον συγκεκριμενο χωρο, αν υπολογισεις και λοιπες υπηρεσιες που μπορει ο παλιος να πουλησει και να κερδισει απ αυτες τοτε καταλαβαινεις οτι εμεις ο μονος τροπος να επιβιωσουμε θα ειναι να εχουμε υψηλη τιμη στο προιον (για να εχουμε και ενα κερδος για τις οικογενειες μας) και φυσικα οποιο 'θυμα' ψαρεψουμε...

Φυσικα και μονο κακο καταφερνουν και κανουν οι τοσοι 'ασχετοι' εμποροι που ανοιξαν στον χωρο, καθως δεν επιτρεπουν να δουλεψει ομαλα ο ανταγωνισμός και η αγορα. Και φυσικα θα φτασουν σε σημειο να τελειωσουν ολοι μαζι στο επομενο διαστημα περνοντας μαζι τους και πιο σοβαρους επιχειρηματιες. Σκεψου λοιπον να μην υπηρχε σε καθε γωνια μαγαζι με λεβητες και σομπες, σιγα μην ανεβαζαν τις τιμες τα εργοστασια αφου θα ειχαν αδιαθετα και εκτος αγορας λεβητες κτλ προιοντα.
Σκεψου να μην ανοιγε ο καθε πικραμενος μαντρα με ξυλα, οι Βουλγαροι θα ειχαν αποθεματα σημερα και θα εδιναν πολυ χαμηλοτερα...


Γενικοτερα δε νομιζω πως διαφωνουμε στον τροπο σκεψης . Ολοι ζητουμε να πληρωνουμε σωστους επαγγελματιες !! Ειτε αυτο αφορα την υποστηριξη , ειτε το προιον , ειτε την εμπορικη συμπεριφορα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22904 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΧΑΛΥΒΔΙΝΟΣ ΛΕΒΗΤΑΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
K – ENERGY MENSA
ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΟΔΗΓΙΩΝ
www.energ.gr/var/KenMENSA.pdf

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22931 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: σου στειλα μαιιλ sp4wn


Σου απαντησα Σταυρο στο mail . Το ειδες ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #23019 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Να ρωτησω τωρα εγω ... Παιζει να πετυχω καμια καλυτερη τιμη στη ΔΕΘ η τσαμπα θα ανεβω ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #23021 από fisikos50
Απαντήθηκε από fisikos50 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε: Να ρωτησω τωρα εγω ... Παιζει να πετυχω καμια καλυτερη τιμη στη ΔΕΘ η τσαμπα θα ανεβω ??



Για καλύτερες τιμές (σε όλα τα σχετικά είδη αρπαχτής) θα πας ακόμα 100 χιλιόμετρα περίπου πιο Βόρεια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #23022 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

fisikos50 έγραψε:
Για καλύτερες τιμές (σε όλα τα σχετικά είδη αρπαχτής) θα πας ακόμα 100 χιλιόμετρα περίπου πιο Βόρεια...


Λες ε ? Να παω Βουλγαρια για να αγορασω Ελληνικης κατασκευης Λεβητα !! Φοβερη Ιδεα !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ