Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22787 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
ΣΤΑΥΡΟ φιλε στειλε ενα μαιλ να μας πεις που εκλεισες τον vesta στα 2300 να ξερουμε και μεις.Εκανα επικοινωνια με την alfa kart και ρωτησα καποια πραγματα απο τεχνικης αποψης.
Οταν ρωτησα αυτη την στιγμη ποια η τιμη του λεβητα μου απαντησε στα 2800!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου ειπε οτι σε περιπτωση που γινει παραγγελια τριων μαζι τοτε θα γινει αλλη τιμη.
Αυτα τα νεα φανταζομαι εαν ειναι σοβαρο εργοστασιο θα τους δουμε στην ΔΕΘ αλλιως εαν ο εμπορος δεν εχει την δυνατοτητα να στηριξει ενα περιπτερο τι να πω.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22790 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε:
Ειναι μηπως καποιος γνωστος σου,φιλος,συγγενης ο εμπορος?

Ακουστε το απιστευτο!Πηρα κατω Αθηνα και ζητησα να μου πουν που αλλου στα Τρικαλα η στους γυρω νομους μπορω να βρω το MENSA και τι μου λεει το παλικαρι?
Γιατι δε σου αρεσε η τιμη στα 2250 που σου ειπαν?Αυτη ειναι η τιμη του λεβητα.Οταν του ειπα οτι πωλειται απο 1850-1900 ευρω του φανηκε σχεδον απιστευτο και επεμενε οτι τα 2250 ειναι η κανονικη τιμη του λεβητα και οτι οι ανθρωποι κανουν εμποριο και πρεπει να βγαλουν καποιο κερδος.Το ρωτησα τι προβλημα εχει αυτος και γιατι το παιρνει προσωπικα,αλλα να σας πω τη αληθεια δεν ακουγα αυτα που ελεγε ειχα σαλταρει.Εννοειται οτι τωρα που τα σκεφτομαι γελαω.

Για οσους ενδιαφερονται


Χαχαχαχα μετα δε μπορουσες να πιστεψεις οτι ο τυπος απο το Βολο μου πουλουσε φουμαρα και μαγκια οτι στο ιντερνετ ειμαστε ολοι απατεωνες και λοιπα !! Οι τυποι ειναι ΠΟΛΥ ΑΛΑΝΙΑ λεμεεεε !! Τοσο που τον πελατη ΑΜΑ τον γουσταρουν του πουλανε κατι ... Αλλιως δεν εχει τιποτα !! :P χαχαχαχα ε ρε τρελαααααααααααα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22791 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

erimitis έγραψε: ΣΤΑΥΡΟ φιλε στειλε ενα μαιλ να μας πεις που εκλεισες τον vesta στα 2300 να ξερουμε και μεις.Εκανα επικοινωνια με την alfa kart και ρωτησα καποια πραγματα απο τεχνικης αποψης.
Οταν ρωτησα αυτη την στιγμη ποια η τιμη του λεβητα μου απαντησε στα 2800!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου ειπε οτι σε περιπτωση που γινει παραγγελια τριων μαζι τοτε θα γινει αλλη τιμη.
Αυτα τα νεα φανταζομαι εαν ειναι σοβαρο εργοστασιο θα τους δουμε στην ΔΕΘ αλλιως εαν ο εμπορος δεν εχει την δυνατοτητα να στηριξει ενα περιπτερο τι να πω.


Δημητρη εγω φιλε το φθηνοτερο που χω βρει ειναι αυτο : karaisaridis.gr/%CE%9B%CE%AD%CE%B2%CE%B7...et%20?product_id=700

Που ο ανθρωπος τον δινει 2600 σχεδον.ΙΔια τιμη εχω βρει και το MAVIL . Περιμενω να δω τι θα δω στην εκθεση γιατι υποψιαζομαι οτι ουτε εκει θα χουμε κανενα αποτελεσμα μιας και ειμαστε ολοι σκορποχωρι ... και μετα θα παω απο Αριδαια να μιλησω με τον ανθρωπο να δω τι παιζει.Τελευταια μου ελπιδα ειναι μηπως βρω καμια εκπτωση εδω στην θεσσαλια που θα κοιταξω τελευταια ... αλλιως δυστυχως παμε σε λυση ξυλοσομπα ... a/c ... η MENSA !! Σαββατο κοντη γιορτη παιδες !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22793 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
σου στειλα μαιιλ sp4wn
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22798 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

erimitis έγραψε: ΣΤΑΥΡΟ φιλε στειλε ενα μαιλ να μας πεις που εκλεισες τον vesta στα 2300 να ξερουμε και μεις.Εκανα επικοινωνια με την alfa kart και ρωτησα καποια πραγματα απο τεχνικης αποψης.
Οταν ρωτησα αυτη την στιγμη ποια η τιμη του λεβητα μου απαντησε στα 2800!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου ειπε οτι σε περιπτωση που γινει παραγγελια τριων μαζι τοτε θα γινει αλλη τιμη.
Αυτα τα νεα φανταζομαι εαν ειναι σοβαρο εργοστασιο θα τους δουμε στην ΔΕΘ αλλιως εαν ο εμπορος δεν εχει την δυνατοτητα να στηριξει ενα περιπτερο τι να πω.


Δημητρη εγω φιλε το φθηνοτερο που χω βρει ειναι αυτο : karaisaridis.gr/%CE%9B%CE%AD%CE%B2%CE%B7...et%20?product_id=700

Που ο ανθρωπος τον δινει 2600 σχεδον.ΙΔια τιμη εχω βρει και το MAVIL . Περιμενω να δω τι θα δω στην εκθεση γιατι υποψιαζομαι οτι ουτε εκει θα χουμε κανενα αποτελεσμα μιας και ειμαστε ολοι σκορποχωρι ... και μετα θα παω απο Αριδαια να μιλησω με τον ανθρωπο να δω τι παιζει.Τελευταια μου ελπιδα ειναι μηπως βρω καμια εκπτωση εδω στην θεσσαλια που θα κοιταξω τελευταια ... αλλιως δυστυχως παμε σε λυση ξυλοσομπα ... a/c ... η MENSA !! Σαββατο κοντη γιορτη παιδες !!


Πραγματι ειναι ο μονος που κραταει τις τιμες σε αξιοπρεπη επιπεδα και δεν βιαζεται να γινει πλουσιος.Ρωτησα για το VESTA ενα εμπορο και μου ειπε 2800.Οταν τον ρωτησα αν εχει κατι ποιο φθηνο απο αλλες χωρες μου ειπε οτι εχει μονο ελληνικα μηχανηματα και οτι πρεπει να στηριξουμε τα ελληνικα προιοντα.Σωστο και πολυ πατριωτικο!Ομως αγαπητοι μου πριν απο 1 χρονο περιπου ο Necia κοστιζε 1700 και φετος πηγε 2500 και πανω.Ο κοσμος προτιμησε τα ελληνικα προιοντα (αυξησε τη ζητηση) και φετος τον βαρανε στο ψαχνο.Τη στιγμη που ο εργαζομενος συνθλιβεται καθημερινα ολα γυρω καταρεουν αυτοι στο χαβα τους.Αυτο ειναι το ευχαριστω στον Ελληνα που προτιμησε τα ελληνικα προιοντα.
Μα θα πουν καποιο μην εισαι αφελης ετσι ειναι η αγορα ανελεητη.Ωραια τοτε λοιπον μην ακουω παπαριες περι ελληνικων προιοντων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22799 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Πραγματι ειναι ο μονος που κραταει τις τιμες σε αξιοπρεπη επιπεδα και δεν βιαζεται να γινει πλουσιος.Ρωτησα για το VESTA ενα εμπορο και μου ειπε 2800.Οταν τον ρωτησα αν εχει κατι ποιο φθηνο απο αλλες χωρες μου ειπε οτι εχει μονο ελληνικα μηχανηματα και οτι πρεπει να στηριξουμε τα ελληνικα προιοντα.Σωστο και πολυ πατριωτικο!Ομως αγαπητοι μου πριν απο 1 χρονο περιπου ο Necia κοστιζε 1700 και φετος πηγε 2500 και πανω.Ο κοσμος προτιμησε τα ελληνικα προιοντα (αυξησε τη ζητηση) και φετος τον βαρανε στο ψαχνο.Τη στιγμη που ο εργαζομενος συνθλιβεται καθημερινα ολα γυρω καταρεουν αυτοι στο χαβα τους.Αυτο ειναι το ευχαριστω στον Ελληνα που προτιμησε τα ελληνικα προιοντα.
Μα θα πουν καποιο μην εισαι αφελης ετσι ειναι η αγορα ανελεητη.Ωραια τοτε λοιπον μην ακουω παπαριες περι ελληνικων προιοντων.


Παπα φιλε μου ειναι μια εποχη ,που πλεον η χαζομαρα και οι απελπιστικες καταστασεις ειναι κοινη λογικη !! Η κοινη λογικη δε... Ειναι απιαστο ονειρο . Οποτε ,οπως μας εχουν κανει ,παλι καλα να λεμε που τουλαχιστον βρισκουμε ,εστω και απο δω μεσα, 3-4 ανθρωπους να συμφωνουμε ,πως δεν ειμαστε τρελοι, που βλεπουμε τα πραγματα αλλιως !! Περισσοτερα στο επομενο επεισοδιο του : Να δουμε ποτε θα παρουμε λεβητα !! :woohoo:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.255 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ