Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22391 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Ενταξει θα το παρατησω μου φαινεται ... πανω που βρισκεις μια ακρη ερχεται ενας τυπος και σου λεει 1200 ευρω extra !! Τρελα ρε φιλε !!

Το σκηνικο εχει ως εξης . Βρισκω τον Μενσα 46 KW 2.200 . Ολα καλα ως εδω . Παιρνω τον υδραυλικο τηλεφωνο και μου λεει τα εξης : με 100λιτρα δοχειο αδρανειας (φοβερο εξοδο) , 2-3 βαλβιδες μια σκατουλα και 3 κερατα παμε στα 5-6 κατοσταρικα !! (προφανως οχι δραχμες σκεφτηκα ) . Και για την εργασια μου λεει 2-3 μερες αλλα 4-5 οποτε λεει υπολογιζε 1000 με 1200 ευρω εξτρα !!

Αυτο εννοουμε οταν λεμε εγκατασταση ? 1200 ευρω εξτρα ? Ε τι κοιταμε για λεβητες τοτε ρε παιδες ? Ας βγουμε στη συγγρου πρωτα κανα 3μηνο και μετα κανουμε παλι κουβεντα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22405 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε: Ενταξει θα το παρατησω μου φαινεται ... πανω που βρισκεις μια ακρη ερχεται ενας τυπος και σου λεει 1200 ευρω extra !! Τρελα ρε φιλε !!

Το σκηνικο εχει ως εξης . Βρισκω τον Μενσα 46 KW 2.200 . Ολα καλα ως εδω . Παιρνω τον υδραυλικο τηλεφωνο και μου λεει τα εξης : με 100λιτρα δοχειο αδρανειας (φοβερο εξοδο) , 2-3 βαλβιδες μια σκατουλα και 3 κερατα παμε στα 5-6 κατοσταρικα !! (προφανως οχι δραχμες σκεφτηκα ) . Και για την εργασια μου λεει 2-3 μερες αλλα 4-5 οποτε λεει υπολογιζε 1000 με 1200 ευρω εξτρα !!

Αυτο εννοουμε οταν λεμε εγκατασταση ? 1200 ευρω εξτρα ? Ε τι κοιταμε για λεβητες τοτε ρε παιδες ? Ας βγουμε στη συγγρου πρωτα κανα 3μηνο και μετα κανουμε παλι κουβεντα !!


Ολα τα απαιτούμενα υλικά που σου λεει (δοχειο διαστολής ΟΧΙ αδρανειας που γραφεις,θερμοστατικη βαλβιδα, βανες και τιποτα αλλα ψιλα) υπολόγισε αν τα αγοράσεις μόνος σε 200-300 maximum. Τωρα στο τι θα σου παρει ο Πυρηνικος Φυσικος για την εγκατασταση, εχει αναφερθει σε αλλο τοπικ με αρκετα σχολια εκατερωθεν...
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by kosmidis80.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22407 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Ολα τα απαιτούμενα υλικά που σου λεει (δοχειο διαστολής ΟΧΙ αδρανειας που γραφεις,θερμοστατικη βαλβιδα, βανες και τιποτα αλλα ψιλα) υπολόγισε αν τα αγοράσεις μόνος σε 200-300 maximum. Τωρα στο τι θα σου παρει ο Πυρηνικος Φυσικος για την εγκατασταση, εχει αναφερθει σε αλλο τοπικ με αρκετα σχολια εκατερωθεν...[/quote]

Λες σ αυτο το τοπικ που ανοιξε ο Jnet και μαλωναν για 10 σελιδες αν ειναι αντιεπαγγελματικο η οχι να αναφερονται τιμες για τους πυρηνικους φυσικου ?? Ναι νομιζω το διαβασα και ακρη δε μπορω να πω οτι εβγαλα !! Τελος παντων στο τελος θα παρω κανεναν κοπριτη να την κανει τη δουλεια θα του δωσω 40 ευρω και ας ανατιναχτει το συμπαν ... Γιατι 1200 ευρω δεν παιζει να παρει ουτε η Carmen Luvana για μια βραδια απο μενα !! Ποσο μαλλον ο υδραυλικος !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22414 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
υδραβληκος 150 ευρω ηλεκρολογοσ - ρυθμιστης αλλα 150 και 150-300 ευρω περιπου υπολογιζω τα υλικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22415 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

stavrosmet έγραψε: υδραβληκος 150 ευρω ηλεκρολογοσ - ρυθμιστης αλλα 150 και 150-300 ευρω περιπου υπολογιζω τα υλικα


Stavro περιμενω νεα σου ... για τα στοιχεια του λεβητα αν ειναι να παραγγειλω και να μου πεις και περιοχη αν γινεται να κλεισω τους δικους σου γιατι εδω με ανεβασμενα βρακια δεν παιζει να μεινω !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22418 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
θεσσαλονικη ειμαι εισαι νομιζω βολο και για τον λεβητα vesta θα πρεπει να τον μεταφερεισ καπωσ για να πετυχουμε την τιμη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ