Πιστοποιήσεις pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49842 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Το θέμα είναι να μην χρειάζεται ο μέσος χρήστης να φωνάζει ειδικό ή να γίνεται αυτός σε κάθε παλέτα που αγοράζει. Γιατί από βδομάδα που θα πλακώσουν τα πρώτα κρύα, αν σου μπουκώσει ο καυστήρας νυχτιάτικα και σου κάψει καμία αντίσταση, άντε να δω να αφήνεις την δουλειά σου να την αλλάξεις γιατί θα παγώσουν στο κρύο οι παππούδες ή τα μωρά.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49856 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

giogud έγραψε: Το θέμα είναι να μην χρειάζεται ο μέσος χρήστης να φωνάζει ειδικό ή να γίνεται αυτός σε κάθε παλέτα που αγοράζει. Γιατί από βδομάδα που θα πλακώσουν τα πρώτα κρύα, αν σου μπουκώσει ο καυστήρας νυχτιάτικα και σου κάψει καμία αντίσταση, άντε να δω να αφήνεις την δουλειά σου να την αλλάξεις γιατί θα παγώσουν στο κρύο οι παππούδες ή τα μωρά.

Και αν αγοράσω από σένα Γιώργο 10 παλέτες και είναι 1 σκάρτη θα φταις εσύ; όχι. Εγώ όμως που είμαι μακριά πρέπει κάποια στιγμή να την κάψω γιατί δεν συμφέρει να κάνω αλλαγή. Άρα πρέπει να ξέρω πέντε πράματα ή να ρωτήσω να μάθω
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by stoikon.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49860 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

jps έγραψε: Εσύ δεν είσαι αυτός που ανέφερε ότι αγόρασε σέρβικο πέλλετ με προδιαγραφές ENplus A1;
Όταν σου απέδειξα ότι ο Κεχίδης από τον οποίο το αγόρασες,πουλάει για πιστοποιημένο το πέλλετ της σερβικής εταιρίας Gota Pellet η οποία δε διαθέτει καμία πιστοποίηση ENplus,παρόλα αυτά στο σακί που χρησιμοποιεί βρίσκεται τυπωμένο το σήμα ENplus ( γιατί άραγε;;; ),ένιωσες σοκαρισμένος που μιλάμε έτσι για ένα επώνυμο προϊόν το οποίο πλήρωσες για πιστοποιημένο ενώ δεν είναι.Δηλαδή κοινώς έφαγες παπά,χωρίς καν να ψάξεις στο ελάχιστο αν όντως αγόρασες κάτι πιστοποιημένο.Απλά πίστεψες τον πωλητή.
Στη συνέχεια απάντησες στον giogud τα εξής:<<Οκ .....έγινες κατανοητός.


Εβγαλες τελικά τα συμπεράσματα σου, ακόμα και το πώς σκέφτομαι. :lol:

Εξήγησα για ποιο λόγο "σοκαρίστηκα" [που δεν έχει καμία σχέση με την αγορά του πέλλετ] και εσύ εδώ θέλεις να το πλασάρεις διαφορετικά....πάλι για να αποδείξεις σε αυτούς που μας παρακολουθούν ότι ΕΣΥ είσαι "σπίρτο" .....και εγώ ........... :P

Τέτοιες τακτικές χρειάζονται "γαλλικό τραπέζωμα" :lol: ......αλλά όλα τα ωραία χρειάζονται τον χρόνο τους. :)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49870 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Παρακαλώ τα μέλη να επικεντρώνονται σε γεγονότα και στο αντικείμενο της συζήτησης. Προκλητικοί χαρακτηρισμοί προς τα υπόλοιπα μέλη δεν είναι ανεκτοί. Είμαστε εδώ για να κάνουμε συζήτηση, όχι να ξεκατινιαστούμε. Αφήστε το ποιόν του χαρακτήρα του καθενός κατά μέρος, όπως επίσης και την εμπειρία του. Εδώ όλοι λέμε τη γνώμη μας κόσμια και με όμορφο τρόπο.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49873 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet
Οι βρισιές και οι προκλητικοί χαρακτηρισμοί θα σβήνονται.
Με το συμπάθιο, δηλαδή.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49886 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Πιστοποιήσεις pellet

mastoras έγραψε:

jps έγραψε: Δεν ασχολήθηκα και δεν γνωρίζω από πιστοποιήσεις πέλλετ, προδιαγραφές κτλ, για να μπορέσω να επεκταθώ περισσότερο στο θέμα.>>,και σήμερα κατακρίνεις τους πάντες που αγοράζουν πιστοποιημένα προϊόντα και ψάχνονται,για να μην είναι θύματα και εμφανίζεσαι ως ο ειδικότερος των ειδικοτέρων...
ΕΛΕΟΣ...


Αυτά κατάλαβες από όλα αυτά που έγραψα :ohmy: .......η θέλεις να με παρουσιάσεις στον κόσμο ........ :P

Γιατί αυτό είναι το μόνο εύκολο :lol: ....το δύσκολο είναι να αντιληφθείς την πραγματικότητα.
Και την πραγματικότητα φίλε μου την βλέπεις και την μαθαίνεις στο πεζοδρόμιο, στην αγορά, στις επαφές με τον κόσμο.
Η εικονική πραγματικότητα φίλε μου, είναι αυτή που κάνει τους ανθρώπους .......... σε τέτοιο βαθμό που στο τέλος δεν μπορούν να επικοινωνήσουν με τους υπόλοιπους σε καμία περίπτωση.


Δημήτρη,σου απάντησα κατ'αυτόν τον τρόπο,διότι μίλησες ειρωνικά και απαξιωτικά σε συμφορουμίτες που δεν έχουν κανένα άμεσο οικονομικό όφελος από την υπόθεση που λέγεται πέλλετ και που το έγκλημα τους είναι ότι δεν τους αρέσει να γίνονται θύματα στον κάθε έμπορο που θέλει να αισχροκερδήσει σε βάρος τους.
Εσύ,πριν λίγο καιρό δήλωνες άσχετος όσον αφορά τη διαδικασία των πιστοποιήσεων στο πέλλετ και σήμερα μεταμορφώνεσαι σε ειδήμονα των πιστοποιήσεων,λέγοντας ότι οι πιστοποιήσεις είναι μια εφεύρεση κάποιων Γερμανών,για να πουλάνε 50000 ευρώ μια σφραγίδα με έξι γράμματα,χωρίς να προσφέρουν τίποτα στους καταναλωτές.
Τελικά τι είσαι;Άσχετος ή ειδήμονας;
Όσον αφορά για την εικονική πραγματικότητα και την επικοινωνία που ανέφερες,εγώ για μένα θα σου αναφέρω ότι συνειδητά δεν έχω ούτε facebook,διότι το θεωρώ χάσιμο χρόνου και το βαριέμαι.
Αντ'αυτού προτιμώ τις live καταστάσεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.192 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ