Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22373 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
οικονομια θελεις να κανεις και κοιτας για σομπα;; Η τον θορυβο που θα σου κανει;; Η σομπα ακουγεται σαν κλιματιστικο στο ΛΟΒ.. βεβαια αν το κλιματιστικο σου ειναι της πλακας ακομη και στο λοβ ακουγεται σαν τρακτερ.. Πηγαινε σε εκθεση να την δεις να δουλευει και μετα αποφασισε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22503 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Είμαι ανάμεσα στην ΗΡ60 & την ΗΡ22. Την ΗΡ60 την έχω δει σε λειτουργία αλλά η ΗΡ22 μου φαίνεται λίγο πιο όμορφη σε εμφάνιση από όσο μπορώ να καταλάβω από φωτογραφίες. Θεωρώ ότι η διάφορα που έχουν σε απόδοση είναι μικρή και δεν έχει τόση σημασία.Υπάρχει κάποια αξιολόγη διαφορά ανάμεσα στις δύο; Έχω μπερδευτεί λίγο ρε παιδιά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22690 από teol
Απαντήθηκε από teol στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Γειά σας! Είμαι καινούριος στο forum και θα ήθελα την άποψή σας, αν γνωρίζει κάποιος. Θέλω να αγοράσω σόμπα και είμαι ανάμεσα σε 2.
1. www.moshalis.gr/index.php/-heat/98-hp26
2. www.sindometal.gr/index.php?page=show_product&id=2
Για την πρώτη έχω διαβάσει στο forum απόψεις. Θα ήθελα να μου πει κάποιος, αν γνωρίζει για την δεύτερη. Το κατάστημα που έβαλα στο link είναι τυχαίο.
Ευχαριστώ και συγχαρητήρια για την προσπάθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22962 από adamantios
Απαντήθηκε από adamantios στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλημερα για την δευτερη την angela που ειναι ελληνικη υπαρχει ηδη θεμα www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...4&id=19383&Itemid=53 ..και εγω αναμεσα σε αυτες τις δυο ειμαι.. :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #22973 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

Nasikas έγραψε: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - γνωμη
αυτά τα ονόματα σομπών <<ΝΗ-Ρ03-ΡΗ ΧΚ-01 ΗΡ>> κλπ κλπ δεν είναι ότι καλύτερο στο μαρκετινγκ.
Έχουν γινει ενα σωρό μπερδέματα. :evil:

Η πρότασή μου στον κ. Μοσχάλη είναι το επόμενο μοντελο να το ονομάσει <<energ>> B) B)



(καποιος προτεινε πανω στο κρασί να ονομασει εναν λέβητα <<valantis>> :woohoo: , αλλά τον πηρα με τις κλωτσιες... :silly: )


Κωστα η προταση σου περι ονομασιας του νεου μοντελου εγινε δεκτη απο τον κ. Μοσχαλη! ;)

www.moshalis.gr/index.php/template/heat

Μοντέλο : ENERGY GP 8000 8.8KW

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #23252 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

michalisgr έγραψε: οικονομια θελεις να κανεις και κοιτας για σομπα;; Η τον θορυβο που θα σου κανει;; Η σομπα ακουγεται σαν κλιματιστικο στο ΛΟΒ..
βεβαια αν το κλιματιστικο σου ειναι της πλακας ακομη και στο λοβ ακουγεται σαν τρακτερ.. Πηγαινε σε εκθεση να την δεις να δουλευει και μετα αποφασισε..

:sick: κλιματιστικό στο ΛΟΒ ??? Τι είναι παλι τουτο;
Σχετικά με τον θόρυβο, εμείς που ζούμε χρόνια με την σόμπα δεν ακούμε τίποτα.
Βέβαια με παιδιά στο σπίτι, έχεις συνεχώς θορύβους, κάποια ΤιΒι ανοικτή, κάποιο CD,κάποιο Νιτεντο.

Από όσους έχουν βάλει στον περίγυρο, μόνον ένας ενοχλήθηκε απο θόρυβο (στην αρχή). {Όμως το ίδιο άτομο έμαθα ότι πηγε να επιστρεψει το καινουργιο πετρελαιοκίνητο αυτοκίνητο που αγόρασε επειδή τον ενοχλουσε ο ιδιοτυπος θορυβος της μηχανής}

Πιο πολύ μπήκα να γραψω για τον Μιχάλη. Που συνεχεια με λεει "χάθηκες- δεν περνάς πια", και ποτε δεν σηκώνει τηλέφωνο. (100 μ. απο το μαγαζί του Μιχάλη περνα κανείς όταν θελει να γλυτωσει τα διόδια της Λεπτοκαρυας...)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.371 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ