Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16945 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Πιστεύω ότι θα την δουλεύω χαμηλά γιατί βγάζει πολύ θερμοκρασία. Η διαμόρφωση του χώρου είναι τέτοια που θα έχει παντού ζέστη. Ο κατασκευαστής δηλώνει απόδοση για 120 τ.μ. εγώ έχω 90.

Τιμή 1230 από Βόλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16966 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
σε θερμοκρασίες εως 10 βαθμούς στην δική μου περίπτωση ήταν απόλυτα οικονομική , δλδ 500 γρ ανά ώρα , ενώ μέχρι τους -2 που είχαμε φέτος στη Θεσσαλονίκη ανταπεξείλθε στις ανάγκες μας χαρίζοντας μας θερμοκρασίες πάνω από 21 βαθμούς all the time ....

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16967 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

N1k0s έγραψε: σε θερμοκρασίες εως 10 βαθμούς στην δική μου περίπτωση ήταν απόλυτα οικονομική , δλδ 500 γρ ανά ώρα , ενώ μέχρι τους -2 που είχαμε φέτος στη Θεσσαλονίκη ανταπεξείλθε στις ανάγκες μας χαρίζοντας μας θερμοκρασίες πάνω από 21 βαθμούς all the time ....


Όταν φτάσουμε στους 0 βαθμούς θα δούμε τι ψάρια πιάσαμε. Πάντως λιγότερα από το πετρέλαιο θα δώσουμε. Ελπίζω να μην παρουσιάσει πρόβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16968 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
νικος εσυ φιλε απο που την αγορασε καθοτι ειμαι λητη οποτε ειμαστε στο ιδιο καζανι.Για τι σπιτι μιλαμε οτι ζεστανε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16977 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

stoikon έγραψε:

N1k0s έγραψε: σε θερμοκρασίες εως 10 βαθμούς στην δική μου περίπτωση ήταν απόλυτα οικονομική , δλδ 500 γρ ανά ώρα , ενώ μέχρι τους -2 που είχαμε φέτος στη Θεσσαλονίκη ανταπεξείλθε στις ανάγκες μας χαρίζοντας μας θερμοκρασίες πάνω από 21 βαθμούς all the time ....


Όταν φτάσουμε στους 0 βαθμούς θα δούμε τι ψάρια πιάσαμε. Πάντως λιγότερα από το πετρέλαιο θα δώσουμε. Ελπίζω να μην παρουσιάσει πρόβλημα.

μην φοβασαι τιποτα. Και με -12 δουλεψε φετος.

Στο βίντεο που ανέβασες


ειδα πολλές στροφές στην καμινάδα.
Φωναξε με αν τυχόν έχεις πρόβλημα να παιξουμε με το μοτερ καυσαερίων.(που είμαι σιγουρος οτι δεν θα έχεις πρόβλημα, -την ίδια έχει και ο αδελφός μου και του βγηκε παλληκαρι φετος)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #16979 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

Nasikas έγραψε:

stoikon έγραψε:

N1k0s έγραψε: σε θερμοκρασίες εως 10 βαθμούς στην δική μου περίπτωση ήταν απόλυτα οικονομική , δλδ 500 γρ ανά ώρα , ενώ μέχρι τους -2 που είχαμε φέτος στη Θεσσαλονίκη ανταπεξείλθε στις ανάγκες μας χαρίζοντας μας θερμοκρασίες πάνω από 21 βαθμούς all the time ....


Όταν φτάσουμε στους 0 βαθμούς θα δούμε τι ψάρια πιάσαμε. Πάντως λιγότερα από το πετρέλαιο θα δώσουμε. Ελπίζω να μην παρουσιάσει πρόβλημα.

μην φοβασαι τιποτα. Και με -12 δουλεψε φετος.

Στο βίντεο που ανέβασες


ειδα πολλές στροφές στην καμινάδα.
Φωναξε με αν τυχόν έχεις πρόβλημα να παιξουμε με το μοτερ καυσαερίων.(που είμαι σιγουρος οτι δεν θα έχεις πρόβλημα, -την ίδια έχει και ο αδελφός μου και του βγηκε παλληκαρι φετος)


Φίλε Κώστα θα σε πάρω τηλέφωνο. Τι κάνει όμως το έμπειρο μάτι, τίποτα δεν ξεφεύγει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.568 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ