Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #16533 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

love.bacardi έγραψε: σωστα τα λες.
λοιπον να ρωτησω κατι εχεις ακουσει κανενας τιποτα για τις ιταλικες σομπες ARTEL???


lone.bacardi άσε το ψάξιμο και πάρε τώρα σόμπα γιατί σε λίγες ημέρες προβλέπεται αύξηση των τιμών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #16550 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλα λες και μαλλον ειμαι για την 12 kw sta 1230euro του μοσχαλη.θα επερνα ευχαριστως την αρτελ αλλα ειναι πολυ ακριβη 1800euro 13kw. ελληνικης κατασκευης οπως λενε αλλα και παλι ακριβη ειναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #16683 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Τα πολυκαταστήματα άπλωσαν ήδη τα πλοκάμια τους και στις Κινέζικες πελλετόσομπες.

Η φετινή έξαρση είναι αναμενόμενη, και θα παρατηρηθεί το φαινόμενο "πάρτε κόσμε"

Ετοιμάζονται ήδη και τα συνεργεία που θα τις τοποθετούν, θα συντηρούν, και θα τις επισκευάζουν όταν χαλάσουν.

Μια νέα ενδιαφέρουσα επαγγελματική δραστηριότητα......που δεν με αφήνει ασυγκίνητο. :blink:
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by mastoras.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pannarab

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #16700 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
σωστα τα λες μαστορα αντε καλες δουλειες να εχεις και ευχομαι να μην ερθεις ποτε να επισκευασεις την δικια μου δηλαδη να μην χαλασει ΠΟΤΕ.......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #16720 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Εχθές στης 9πμ παρέλαβα την Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα ΗΡ 22 12KW από τον Μοσχάλη από το Βόλο. Άψογο εργαλείο. Την γέμισα με Alfa Wood παραγωγής 2/6/2012 και την έβαλα να κάψει στο φουλ για να ψηθούν τα χρώματα. Την έχω στην αυλή σε σκεπαστό πάρκιν χωρίς μπουριά. Αν και η λίγη μυρωδιά πού έβγαζε, μύριζε ξύλο από το πέλλετ γιατί δεν είχα μπουριά. Στο άναμμα (40-50 δεύτερα)λίγο καπνό μέχρι να δόση φλόγα. Το τζάμι πεντακάθαρο,η καύση πολύ καλή,μετά από καύση 10 ωρών το ποτηράκι είχε μόνο λίγη στάχτη. Το ίδιο και σήμερα. Οι ρυθμίσεις πολύ εύκολες, σε αυτό βοήθησε και η ενυμέρωση κατά την αγορά από τον έμπορο. Το μενού είναι στα ελληνικά. Μου έδωσε και το κρυφές ρυθμίσεις. Όταν την εγκαταστήσω μέσα στο σπίτι θα προσπαθήσω να ανεβάσω φώτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #16721 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Εχθές στης 9πμ παρέλαβα την Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα ΗΡ 22 12KW από τον Μοσχάλη από το Βόλο. Άψογο εργαλείο. Την γέμισα με Alfa Wood παραγωγής 2/6/2012 και την έβαλα να κάψει στο φουλ για να ψηθούν τα χρώματα. Την έχω στην αυλή σε σκεπαστό πάρκιν χωρίς μπουριά. Αν και η λίγη μυρωδιά πού έβγαζε, μύριζε ξύλο από το πέλλετ γιατί δεν είχα μπουριά. Στο άναμμα (40-50 δεύτερα)λίγο καπνό μέχρι να δόση φλόγα. Το τζάμι πεντακάθαρο,η καύση πολύ καλή,μετά από καύση 10 ωρών το ποτηράκι είχε μόνο λίγη στάχτη. Το ίδιο και σήμερα. Οι ρυθμίσεις πολύ εύκολες, σε αυτό βοήθησε και η ενημέρωση κατά την αγορά από τον έμπορο. Το μενού είναι στα ελληνικά. Μου έδωσε και το κρυφές ρυθμίσεις. Όταν την εγκαταστήσω μέσα στο σπίτι θα προσπαθήσω να ανεβάσω φώτο ;) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.201 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ