K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31166 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Παιδιά, την μέγιστη δυνατή που δεν καπνίζει βάζουμε...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alex_nous

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31171 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
by the way και μενα το 80αρι ειναι, ε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31172 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Δεν μπορώ να σου πω πόσο πετρέλαιο έκαψα γιατί ποτέ δεν έκαψα μόνο πετρέλαιο. Το σπίτι είναι τριετίας και μέχρι πέρσι έκαιγα τζάκι στον πάνω όροφο και πετρέλαιο στον κάτω. Από πέρσι όμως τράβηξα και τους δύο αεραγωγούς σε έναν και κάτω και ζεσταθήκαμε μόνο με το τζάκι. Έκαψα πετρέλαιο μόνο για ζεστό νερό χρήσης αλλά δε συμφέρει. Φέτος ο λέβητας θα μείνει εντελώς κλειστός και θα την βγάλω με ηλιακό και θερμοσίφωνα.
Σίγουρα τα κενά είναι πολλά και στο δικό μου και στου gousan και φυσικά φταίει και η κατασκευή και ο σχεδιασμός της εστίας. Γι'αυτό παιδευόμαστε! Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκαιο απ'ότι πιστεύω είναι από τους καλύτερους κατασκευαστές στην Ελλάδα και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από το aftersales service.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31180 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Για την κόφτρα λέω να την κάνω πολύ μεγάλη, να χωράει οριακά από τα πλάγια και με ένα μικρό κενό μπροστά. Αν καπνίζει αρχίζω το κόψιμο μέχρι να σταματήσει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31379 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
αλεξ κανε το τεστ με την κοφτρα και γραψε μου διαστασειεις μηπως με περνει για μεγαλητερη.παντως πιστευω οτι κανει δουλεια η πατεντα με την κοφτρα...
αν ηταν σωστο το after sales service τους απο την στιγμη που παραδεχονται οτι θελει μεγαλητερη κοφτρα για την καμιναδα σου θα επρεπε να σου δωσουν και την αναλογη κοφτρα...και οχι να καθομαστε να κανουμε πατεντες μονοι μας :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #31435 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Δεν διαφωνω μαζι σου οπως το θετεις για το σερβις και το ειπα κι εγω στον μαστορα που ηρθε σπιτι.Η απαντηση του ηταν οτι η καθε καμιναδα ειναι διαφορετικη και επελεξαν μια κοφτρα που να λειτουργει στις ελαχιστες συνθηκες χωρις να καπνιζει. Μολις φτιαξω την δικια μου θα ανεβασω φωτο και διαστασεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gousan

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.196 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ