K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30559 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
και κατι ακομα που ξεχασα να πω...
η προχειρη λυση-ιδεα της εταιριας να βαλουμε αυτες τις λαμες στα πλαγια δεν κανουν και την καλυτερη δουλεια γιατι το κατω μερος της πορτας κανει μια αυλακια.
αν βαλετε το χερι πανω απο τις ταπουλες εσωτερικα θα δειτε οτι το πλαινο υαλοκορδονο γλυφει μεν ολη τη πορτα αλλα οταν φτανει σε εκεινο το σημειο επειδη ειναι πιο μεσα (αυλακια)η λαμαρινα δεν μπορει να το κλειση.αν θελουμε να στεγανοποιησουμε μια ¨΄ενεργειακ稴πορτα σιγουρα δεν ειναι και η καλητερη λυση.
για να καταλαβετε καλυτερα ειναι το σημειο που ειναι το χερουλι της πορτας.ολη εκεινη η λαμα εσωτερικα κανει αυλακια....και εκει που τελειωνει στα πλαγια και υπαρχει η κοληση με την καθετη λαμα της πορτας εχει δυο πονταρισιες μονο κολησης με αποτελεσμα να μπαζει και απο εκει εστω και πολυ λιγο... :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30686 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Μακάρι φίλε μου να μπάζει μόνο από εκεί! Εδώ έμπαζε από παντού! Το παρατήρησα κι εγώ πάντως και μάλλον θα συνεχίσω τις πατέντες κι εκεί! Λέω να κόψω κανένα λαμάκι για να κλείσω την τρύπα και να την σφραγίσω με σιλικόνη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30779 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
αυτη τη στιγμη κανω τεστ.εχω μεσα 3 οξιες μεσαιες και 2 μεσεδες μικρα στρογκυλια μετα απο 45 λεπτα εχω 82 βαθμους στην 3η σκαλα.
ο αερας εισαγωγης τελειως κλειστος .δεν βλεπω να πεφτει και πολυ η φλογα. μια τρυπα στο νερο καναμε παλι.... :evil:
το μονο ενθαρυντικο ειναι η πολυ καλη ιδεα της κοφτρας.εχω την εντυποση οτι κραταει αρκετα η ζεστη(η μηπως λογω καλου καιρου).μπορουσα και λιγο μεγαλητερη να την κανω.
καντε το αυτο με την κοφτρα πιστευω αξιζει .... ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30806 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
αποτελεσματα του προχειρου-συντομου τεστ?
με 3 μεσαια κουτσουρα οξιες και 2 μικρα στρογκυλια μεσε αναψα στις 2΄30
3¨30 ειχα ανεβασει 91 βαθμους με κλειστο βιντιλατερ
εβαλα 3 σκαλα το βιντιλατερ κρατησε 1 ωρα να πεταει στους 82-85 βαθμους
4¨30 εβαλα πανω στην πολυ καλη καρβουνια που ειχα αλλα δυο λεπτα στρογκυλια μεσε και κρατησε αλλη μια ωρα με 82-85 βαθμους στην 3 σκαλα
μετα καηκανε τα ξυλα και εμεινε η καρβουνια και αρχισε να πεφτει
2 ωρες ικανοποιητικη ζεστη με καλο καιρο εξω και ξερα ξυλα.τον αερα κλειστο και το βιντιλατερ στην3 σκαλα.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ... :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30829 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Τελικά καλύτερα ή τίποτα? Εσύ μπορείς να καταλάβεις διαφορά?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #30840 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Μια ώρα κάνει να πάει στους 90 βαθμούς χωρίς να δουλεύει το βεντιλατέρ? Αυτά να τα κοιτάνε αυτοί που θέλουν τεράστιες εστίες για να χορταίνει το μάτι τους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.177 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ