K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29288 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
για κασα το σκεφτικα δεν ειμαι σιγουρος πιο θα ηταν το καλητερο.εχετε καμια γνωμη?τα πλαινα τα πηρα και θα τα βαλω μονος.εκει λεω να αφησω το επανω και να κοψω αυτα επειδη ειναι λαθος τα μετρα :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29458 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα K-EVO Starfire 120

gousan έγραψε: για κασα το σκεφτικα δεν ειμαι σιγουρος πιο θα ηταν το καλητερο.εχετε καμια γνωμη?τα πλαινα τα πηρα και θα τα βαλω μονος.εκει λεω να αφησω το επανω και να κοψω αυτα επειδη ειναι λαθος τα μετρα :angry:


Δεν λες που σε δωσαν και πλαινα , παλι καλα ! Οσο για το υψος, μια φραστ με το σπουτινγκ και εισαι οκ !
Κολλα επιμενω , υπαρχει για υαλοκορδονα , για ακριβος τον λογο που τον θελετε !
Αμα αντεξει η κοκκινη , να με .......... Η μαυρη αντεχει αλλα σπαει και δεν κολαει !
Και εγω το καλοκαιρι την βρηκα στο λερου και την πειρα !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29504 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
ανοιξε και ¨η κουτση μαρια΄΄ μαγαζι που να πουλαει τζακια-σομπες αν ομως τους ζητησεις υαλοκορδονα,κολλες και αλλα σχετικα με αυτο που εμπορευονται ουτε που ξερουν τι ειναι... :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29579 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Λοιπόν k-evo-πληκτοι, μόλις έφυγε ο κ. Δημήτρης από την STARFIRE από το σπίτι όπου έστω και με πατέντα κατάφερε και πέρασε και σε μένα τα κορδόνια στο καημένο το τζάκι μου! Εξυπηρετικότατος ο άνθρωπος και φυσικά απάντησε σε πολλές από τις ερωτήσεις μας!
1) Μου είπε πως η κόφτρα είναι φτιαγμένη σ'αυτό το μέγεθος για καμινάδα ύψους 4 μέτρα. Οπότε για το δικό μου που είναι 7-8 Θέλει σίγουρα μεγαλύτερη. Η πρότασή του δοκιμή με απλή λαμαρίνα του ενός χιλιοστού και αφού καταλήξω σε μέγεθος-σχήμα να την κάνω 3 χιλιοστά.
2) Για την εισαγωγή αέρα από έξω, δηλαδή ότι κάποιοι από εμάς έφραξαν ελαφρώς ή εντελώς την εισαγωγή από έξω μου είπε ότι υπάρχει πιθανότητα αυτό να ζορίσει το μοτέρ και να το κάψει, οπότε δεν το συνιστά.
3) Για το μοχλάκι εισαγωγής αέρα για την καύση μου είπε, οπωσδήποτε εντελώς κλειστό για καλύτερα αποτελέσματα γιατί οι τρύπες της αεροκουρτίνας είναι πολλές και μεγάλες και μπάζει πολύ αέρα, στο νεότερο μοντέλο τις έχουν μικρύνει και λιγοστέψει.
4) Για υαλοκόρδονο στην κάσα τις πόρτας δεν ήταν αρνητικός αλλά δεν ήξερε και αν ''θα κάνει δουλειά''
Αυτά για την ώρα αν θυμηθώ κάτι άλλο που μου είπε θα ενημερώσω.
Θα ανεβάσω αύριο και φώτο από την μετατροπή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29743 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Ορίστε και οι φώτο που χρωστάω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29802 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
τι σιλικονι εβαλε alex?
αυτο με το μοτερ και την εξωτερικη τρυπα εχει δικιο .θα την ανοιξω λιγο αλλα οχι εντελος
για το κορδονι κατω επιμενω οτι ειναι απαραιτητο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.186 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ