K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29018 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Τελικά τζίφος!
Το τζάκι μου είναι μάλλον παλαιότερο μοντέλο 80 δεξί και δεν κάθεται καλά η λάμα με το κορδόνι από την μεριά που έχει τζάμι. Αντιθέτως στου κουνιάδου μου που το πήρε 2-3 μήνες μετά από εμένα κάθεται κουτί. Επικοινώνησα με την εταιρία και προσφέρθηκαν να έρθουν να το δουν. Οπότε νεότερα για αυτό το θέμα μάλλον την Παρασκευή! :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29022 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
για ψησιμο εβαλα ενα μαντεμενιο ελληνικο φτηνο στον κατω οροφο...
εχω παρατηρησει οτι οταν εχω κλειστη την πορτα στο EVO αμα την σμπροξω μεσα εξω εχει εναν αερα.
κοσμιδη τωρα που εβαλες τα πλαινα για δοκιμασε να το κανεις.
το βλεπω παντος απαραιτητο το κορδονι και κατω αλλα δεν ξερω πως θα πιαστει.γινετε να μπει κολλητο με σιλικονη για να μην τριπαμε η μετα απο λιγο θα αρχισει να ξεκολαει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29069 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα K-EVO Starfire 120

gousan έγραψε: για ψησιμο εβαλα ενα μαντεμενιο ελληνικο φτηνο στον κατω οροφο...
εχω παρατηρησει οτι οταν εχω κλειστη την πορτα στο EVO αμα την σμπροξω μεσα εξω εχει εναν αερα.
κοσμιδη τωρα που εβαλες τα πλαινα για δοκιμασε να το κανεις.
το βλεπω παντος απαραιτητο το κορδονι και κατω αλλα δεν ξερω πως θα πιαστει.γινετε να μπει κολλητο με σιλικονη για να μην τριπαμε η μετα απο λιγο θα αρχισει να ξεκολαει?


Φυσικα με κολλα . Εχει μια μικρη γιαυτο στο λερου , αλλιως θα βρεις και αλλου ! Κολλα να ειναι γιαυτη την δουλεια , για να κολλας υαλοκορδονο, παρτε διαφορα παχοι , γιατι αλλος λεει 3-4 χιλιοστα αλλος λεει κουμπονει !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29280 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
τελικα πηρα ενα λεπτο και ενα χοντρο κορδονι.επειδη ειναι μικρη χαραμαδα μαλλον το λεπτο θα βαλω.μου ειπαν απο εκει που το πηρα να το κολλησω με φλατζοκολα μαυρη που αντεχει μεχρι 300 βαθμους.σιλικονη μαυρη δηλαδη.ειχε και μια αλλη που αντεχει στους 1200 αλλα εκεινη μου ειπε οτι ειναι για να στοκαρεις και οχι για να κολλας...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29285 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Που θα το κολλήσεις? Στην πόρτα ή στην κάσα? Περιμένουμε εντυπώσεις και φώτο!
Στα πλαϊνά έβαλες αυτά που δίνει η εταιρία?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #29286 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
και σιγουρα θελει και απο κατω.η πορτα παταει σε δυο λαστιχενιες ταπουλες και τη σηκωνουν μισο χιλιοστο.αμα προσθεσεις και αυτο το λιγο που ανεβενει μονη της ...θα το καταλαβετε καλυτερα αν κλεισετε την πορτα τερμα κατω και ανοιξετε το τζαμι.αν πατε απο πανω θα δειτε οτι το μπασιμο ειναι μεγαλητερο και απο τα πλαινα θα μπορουσα να πω
το πολυ ψιλο κορδονι που πηρα το βλεπω να ερχεται ισα ισα αν και θα το ηθελα να πιασει και λιγο πιο ψηλα για να την σφινωνει κιολας την κολοπορτα :angry: :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.185 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ