K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28722 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα K-EVO Starfire 120
Αμα σηκωνεται μονις της , φαντασου τη μπαζει !
Δεν βαζετε κατω πλακε υαλοκορδονο , να πατησει στο σηδερο να στρωσει !
Μαρεσει που το λετε και μονοι σας , σηκωνεται 3-4 χιλιοστα
Και μας που κομπουνει παρα πολυ καλα , αλλαζουμε υαλοκορδονο καθε χρονο σχεδον (το σωστο) γιατι πατιετε !

Αι να δουμε . Αμα δεν σας αρεσει το τσιγαρο , για να δειτε απο που μπαζει , μπορειτε να αναψετε κανενα στικακι ! Αλλιως αλλα ελληνικα , καρβουνακι με θυμιαμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28724 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Αντε με το καλο Alex!

Στις επομενες μερες, μαλλον θα δω και το θεμα της κοφτρας! Σε πρωτη φαση θα το κανω δοκιμαστικα με ενα κομματι λαμαρινας που θα μπει 'ελευθερο'. Αν δω παλι καποια διαφορα, θα το κανω σταθερο.

Επισης σκεφτομαι να κλείσω την παροχή εξωτερικού αέρα ή καλυτερα να την κάνω με ρυθμιζόμενη σιτα για να παιζω και με αυτην. Το τελευταίο πράγμα επίσης που σκέφτηκα για να μειώσω τον ελκυσμό της καμινάδας μου, θα είναι και η αφαίρεση του περιστροφικού καπέλου που έχω και η αντικατάσταση με ενα απλο αντιανεμικό κινέζικου τύπου.

Επειδή το τζακι όπως και να έχει δεν το έχουμε για κύρια θέρμανση, μπορεί αν βαρεθώ και να μην ασχοληθώ αλλο. :unsure:


Θα σας ενημερωσω αν κανω καποια αλλη μοντιφα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28743 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120

kosmidis80 έγραψε: Gousan ανεβαινε η πορτα τοσο πολυ? Εμενα πριν την αλλαγη ανεβαινε 3-4 χιλιοστα, οχι παραπανω.

Αστερη για τα βιντεακια πες καμοια αποψη!?


Δεν μπορώ να δω όπως λες και συ, μεγάλη διαφορά στην καύση όταν αλλάζεις. Είναι και τεράστια η εστία για την ποσότητα ξύλων που έχεις μέσα, δεν βγαίνει εύκολα συμπέρασμα. Συμπέρασμα θα βγάλουμε όταν αρχίσουν τα κρύα και συγκρίνετε ημερήσια ποσότητα.

Θα έρθετε και για έναν καφέ σε μένα, να δείτε και το δικό μου μετά, και θα έρθω και γω σε σας, να δούμε αν βγουν συμπεράσματα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28747 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
ok Αστερη! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28814 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Μόλις τα πήρα κι εγώ!
Έτοιμες γωνίες είναι με τα υαλοκόρδονα επάνω, απλά στο δικό μου είναι διαφορετικές μεταξύ τους, γιατί είναι γωνιακό το τζάκι. Θα φροντίσω να βγάλω φώτο πριν αλλά και μετά την εφαρμογή.
Φίλε Κοσμίδη ακόμη περιμένω φώτο με τις ενώσεις επάνω. Αν μπορέσεις θα με εξυπηρετούσε, μην κάνω καμιά βλακεία στην τοποθέτηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28833 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120

Σορυ το ξεχασα. :P

Αν μπορεις να διακρινεις
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alex_nous

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.189 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ