K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28237 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Ναι ετσι ειναι, απλα σε μενα εβγαλε το επανω γιατι τα πλαινα ηταν μεγαλυτερα. Αν σε εσενα σου στειλουν τα σωστα τα βαζεις κανονικα!

Παιδια εχω τα αποτελεσματα και δυστηχως δεν εχω μαζι μου καλωδιο να περασω τα βιντεο στον υπολογιστη.

Ειδα μια διαφορα σε σχεση με πριν, αλλα μην περιμενετε οτι η φωτια θα ειναι ετοιμη να σβησει, απλα την περιοριζει. Αυριο λογικα που θα μαι γραφειο, θα σας τα ανεβασω! Και φυσικα θα περιμενω την γνωμη σας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28258 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Ευχάριστα δηλαδή? Άξιζε τον κόπο πιστεύεις?
Εγώ νομίζω ότι θα δούμε διαφορά αφού ζεσταθεί καλά η εστία στην δευτερογενή καύση.
Ο αέρας εισαγωγής δουλεύει?
Ευχαριστούμε και πάλι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28261 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Δευτερογενή, αν δεν σφραγίσει η πρωτογενή, μην περιμένεις να δεις σωστή. Η εστία θα προτιμάει να τραβάει αέρα από τις χαραμάδες, αντί από τις πίσω τρύπες...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alex_nous

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28270 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου φίλε Asteris. Χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου, εγώ πάντως έβλεπα (ή νόμιζα ότι έβλεπα) δευτερογενή καύση και η κατανάλωσή μου δεν ήταν τόσο μεγάλη όσο του φίλου gousan (110 κιλά), ούτε τα μισά θα έλεγα και γενικά εδώ και δύο χρόνια μια χαρά μας ζέστανε το σπίτι. Σίγουρα ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο και για αυτό πολεμάμε μέσω αυτού του φόρουμ. Ότι κερδίσουμε από αυτές τις βελτιώσεις - μετατροπές θα είναι κέρδος στην τσέπη μας και φυσικά χωρίς κόστος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28274 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Τότε αν κάποιοι έχουν θέμα με χαραμάδες και κάποιοι όχι, θέλει περισσότερη προσοχή η παραγωγή. Η συναρμολόγηση φαίνεται να πάσχει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #28288 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Ευχαριστα, αλλα οχι 100% το επιθυμητο. Ναι μεν βλεπεις διαφορα παιζοντας με τον αερα, αλλα οχι να πεφτει η φλογα να σβησει!

Παντως απο τις 8 που το αναψα, ακομα το τιεμμε εχει 40 βαθμους και ειχα ανεβασει μεχρι 70. Με πολυ λιγα ξυλα, θα το δειτε και οταν ανεβασω τα βιντεακια. Δευτερογενη σας να εβλεπα τον χωρο στις τρυπες κατι να γινεται, αλλα σιγουρα θα ηθελε παραπανω τροφοδοσια και διαρκεια?!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.210 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ