Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85140 από thanasis65
Απαντήθηκε από thanasis65 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ευχαριστώ και πάλι,δεν έβγαλα άκρη ακόμα αλλά προς το παρόν δεν βιάζομαι, εχω κάποια θεματάκια και δεν μπορώ να ξεκινήσω τώρα, αμέσως μολις μπορέσω πρέπει πρώτα να κάνω μόνωση στην οροφή και μετά να κάνω την εγκατάσταση του τζάκιου, οπότε έχω χρόνο, αν δεν δω απαντήσεις θα ξαναρωτήσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85175 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ελα και δροσιζει!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85789 από Laman
Απαντήθηκε από Laman στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Καλησπερα. Ηθελα να ρωτησω, το κλαπετο πρεπει να το κλεινουμε τελειως ή το αφηνουμε λιγο ανοιχτο?
Βασικα εμενα οταν το κλεινω τελειως κλεινει σχεδον ερμητικα, αν εξαιρεσουμε μια τρυπουλα Φ10 που εχει στο κεντρο.
Επεισης αν πρεπει να το κλεινουμε τελειως, πως φευγουν τα καυσαερια , ειδικα στην αρχη που ειναι πολλα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85802 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Στην αρχή το αφήνεις ανοιχτό, για να ανάψει καλά. Μετά το κλείνεις όσο περισσότερο μπορείς. Αν το κλείσεις παραπάνω από ότι μπορεί, πέφτει απότομα η ένταση της φωτιάς, πνίγεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85806 από Laman
Απαντήθηκε από Laman στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Στην αρχή το αφήνεις ανοιχτό, για να ανάψει καλά. Μετά το κλείνεις όσο περισσότερο μπορείς. Αν το κλείσεις παραπάνω από ότι μπορεί, πέφτει απότομα η ένταση της φωτιάς, πνίγεται.


Το θεμα ομως ειναι οτι το κλαπετο μου κλεινει με αλυσιδα, την οποια εχω βιδωσει πανω στην πορτα. Οποτε οταν κλεισω την πορτα κλεινει κ το κλαπετο... Οποτε τι ειναι καλυτερο να κανω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #85809 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
άμα δουλεύει καλά όπως είναι, μην πειράζεις τίποτα, ας κλείνει και τέρμα. Αν πέφτει πολύ η φλόγα, χαλάρωσε κάνα κρίκο για να αναπνέει καλύτερα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Laman

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.655 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ