Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9395 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

MATDK έγραψε: ΤΩΝ ΣΩΛΗΝΑ 12 ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Κ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ 13 ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑ? ΑΑ ΤΝ 13 ΝΑ ΚΑΝΩ 1 Η 2 ?


Ιδανικά πάνω θες συνολική επιφάνεια 70 επί 25 εκατοστά και κάτω περίπου τα μισά. Αυτό για ενεργειακές εστίες 12-14kW. Η δικιά σου νομίζω δεν είναι ενεργειακή, οπότε και με τα μισά μάλλον την βγάζει καθαρή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9396 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

MATDK έγραψε: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΠΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΡΑΜΑΔΡΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΟΥ ΤΖΑΚΑ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ! ΓΙΑΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!


Σηκώνεις όλη την εστία κατά 1 πόντο και φέρνεις τον σωλήνα να κοιτάει την χαραμάδα αυτή, στο μπροστά μέρος του τζακιού. Αν το έχεις ήδη στημένο το τζάκι, άστο είναι μανίκι. Κάνε μόνο την εισαγωγή αέρα στο κάτω μέρος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": MATDK

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9397 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΣΕ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΤΖΑΚΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ (ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Η ΕΣΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΣ ΤΝ ΛΙΓΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΝ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑΝ)
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9398 από johndial
Απαντήθηκε από johndial στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αν μας έλεγες το μοντέλο της και απο που την πήρες για να δούμε τα χαρκτηριστικά θα μπορούσαμε με σιγουριά να σου πούμε.Αν έχεις δώσε link....Κατα πως τη βλέπω στην κατασκευή της στο πάνω μέρος στη φούσκα χλωμό το κόβω ...Δεν είμαι και σίγουρος βέβαια.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by johndial.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9400 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Είναι το γνωστό μοντέλο "δύο όψεων με πόρτα". Χωρίς περαιτέρω τεχνικά στοιχεία. Δεν χρειάζεται. Οι περισσότεροι άλλωστε πρώτα πληρώνουν και μετά ρωτάνε λεπτομέρειες.

www.tzakialazarou.gr/esties/energiakes-a...%81%CF%84%CE%B1.html



Αν δεν την τοποθέτησες ήδη, προλαβαίνεις να την επιστρέψεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9401 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ Εστίες / Ενεργειακές - Αερόθερμες / Σιδερένιες / Δύο όψεων / Δύο όψεων 80 με πόρτα



www.tzakialazarou.gr/esties/energiakes-a...%81%CF%84%CE%B1.html

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.555 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ