Φωτογραφία

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81614 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Φωτογραφία
Δεν υπάρχει λόγος (για μένα) να δημιουργείται αντιπαράθεση. Δεν είμαστε φωτογραφικό site, απλά μπορούμε να βάζουμε σα χόμπυ, φωτογραφίες είτε δικές μας, είτε ξένες (τα κανα και τα δύο..) που μας αρέσουν...
Σ αυτή τη βάση δέχομαι αυτό που δηλώνει καθένας και το μόνο που ψάχνω είναι να μου αρέσει αυτό που βλέπω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81616 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Φωτογραφία
Από πλευράς μου καμία αντιπαράθεση δεν υπάρχει.Για αποφυγή παρεξηγήσεων έγραψα για τα exif.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81619 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Φωτογραφία

theoilia έγραψε: Από πλευράς μου καμία αντιπαράθεση δεν υπάρχει.Για αποφυγή παρεξηγήσεων έγραψα για τα exif.


σωστή πρόταση... για όποιον θέλει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81631 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Φωτογραφία

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

theoilia έγραψε: Από πλευράς μου καμία αντιπαράθεση δεν υπάρχει.Για αποφυγή παρεξηγήσεων έγραψα για τα exif.


σωστή πρόταση... για όποιον θέλει...


εννοειται οτι δεν δημιουργησε καμια αντιπαραθεση,αντιπαραθεσεις δημιουργουν αυτοι που χωρις λογο λενε οτι τους κατεβει για να το παιξουν ειδημονες.
και εγω ανεβαζω τις φωτο επειδη ανοιξατε το θεμα και χαιρομαι που αρεσουν,δεν ψαχνω βραβειο,και μπορει να θεωρει ο καθενας οτι θελει(δεν χρειαζεται να με ζαλιζει).και το ποδι μου να βγαλω μπορει καποιος να πει οτι ειναι ποδι του...Μπεκαμ.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81634 από ippomas
Απαντήθηκε από ippomas στο θέμα Φωτογραφία
Μια φωτογραφια χιλιες λεξεις, η Παναγια ο λεγομενος φαρος της Καβαλας ενα ιστορικο σημειο της παλιας πολης.

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81654 από georgepap31
Απαντήθηκε από georgepap31 στο θέμα Φωτογραφία

ippomas έγραψε: Μια φωτογραφια χιλιες λεξεις, η Παναγια ο λεγομενος φαρος της Καβαλας ενα ιστορικο σημειο της παλιας πολης.


Μου άρεσε γιατί είμαι απ την Καβάλα και μου ανέσυρες παλιές αναμνήσεις απο αυτό το μέρος.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση περισσότερο είναι πως σε βρήκα σε αυτό το φόρουμ και θυμήθηκα πως σε έψαχνα μέσω ενός άλλου για τα ενυδρεία, για κάτι κερατόφυλλα είχες. Σε είχα χάσει τότε γιατί δεν έβρισκα τηλέφωνο σε ισχύ. Κουφό?
Στείλε μου ένα μέιλ μπας και βρεθούμε όταν έρθω Καβάλα.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Δεν πρέπει να δίνουμε σε ανθρώπους με ηλίθιες απόψεις την ικανοποίηση της οργής μας.

Nicolás Gómez Dávila, 1913-1994, Κολομβιανός συγγραφέας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.206 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ