Φωτογραφία

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81550 από georgepap31
Απαντήθηκε από georgepap31 στο θέμα Φωτογραφία

kobra2 έγραψε:

georgepap31 έγραψε:

kobra2 έγραψε:

Το συνημμένο αρχείο δε βρέθηκε


Δε νομίζω πως αυτή η φωτό είναι του cobra2, ωστόσο είναι πολύ καλή και μάλλον επεξεργασμένη. Ο ορίζοντας τελικά είναι (σχεδόν) ίσιος στη θάλασσα και φαίνεται πως γέρνει λογω οφθαλμαπάτης που δημιουργείται με τη λοξή γραμμή του πλακόστρωτου δρόμου. (Γιάννη. αν το μετρήσεις, γέρνει δεξιά απειροελάχιστα, σε φάση που δεν θα έπιανε το μάτι.)

και πως εβγαλες εσυ το συμπερασμα οτι δεν ειναι δικη μου? θα τρελαθουμε εδω μεσα τελειως


Το έβγαλα από τις απαντήσεις σου, από τις υπόλοιπες φωτογραφίες που έχεις ανεβάσει και από το γεγονός πως αυτή η φωτογραφία υπάρχει στις παρακάτω διευθύνσεις:

www.centerblog.net/journal-intime/207011-6573040-lueur-espoir-

bertinolepascalois.b.e.pic.centerblog.net/72b33d7b.jpeg

kovovoltes.blogspot.gr/2011_08_01_archive.html

meneksedia.pblogs.gr/2007/06/h-stigmh.html

nekthl.blogspot.gr/2012/11/blog-post_21.html

fournieres.skyrock.com/

izismile.com/2010/05/25/incredible_sunsets_33_pics.html

zlatnazitnapolja.bloger.index.hr/post/on/16889558.aspx

humfriends.blogspot.gr/2012/06/blog-post_15.html

και αν θες κι άλλες δες εδώ:

www.google.gr/search?q=lueur+d+espoir&hl...a=N&biw=1173&bih=836

Το ίδιο συμβάινει και με τη λεύκα και τον κεραυνό:

pixdaus.com/lightning-hits-the-tree-that...re/items/view/15839/


Γιατί τρελλαίνεσαι?

Δεν πρέπει να δίνουμε σε ανθρώπους με ηλίθιες απόψεις την ικανοποίηση της οργής μας.

Nicolás Gómez Dávila, 1913-1994, Κολομβιανός συγγραφέας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81552 από georgepap31
Απαντήθηκε από georgepap31 στο θέμα Φωτογραφία
Γιάννη δικές σου οι φωτό? Τέλειες. Έχω δεί τα μέρη από κοντά κι έβγαλα και γώ, αλλά όχι με τέτοια μαστοριά. Στον επόμενο καφέ θα μιλήσουμε (και) για φωτογραφία.

Δεν πρέπει να δίνουμε σε ανθρώπους με ηλίθιες απόψεις την ικανοποίηση της οργής μας.

Nicolás Gómez Dávila, 1913-1994, Κολομβιανός συγγραφέας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81603 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Φωτογραφία
εσυ γιατι τρελαινεσαι,σου φαινεται τοσο δυσκολο οταν ανεβαζεις μια φωτο να υπαρχει μετα στο διαδυκτιο????ολοι ειδημονες εχουμε γινει στην Ελλαδα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81608 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Φωτογραφία

kobra2 έγραψε: εσυ γιατι τρελαινεσαι,σου φαινεται τοσο δυσκολο οταν ανεβαζεις μια φωτο να υπαρχει μετα στο διαδυκτιο????ολοι ειδημονες εχουμε γινει στην Ελλαδα


ανέβασε και εσύ τα exif για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για τις φωτογραφίες σου.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81610 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Φωτογραφία

theoilia έγραψε:

kobra2 έγραψε: εσυ γιατι τρελαινεσαι,σου φαινεται τοσο δυσκολο οταν ανεβαζεις μια φωτο να υπαρχει μετα στο διαδυκτιο????ολοι ειδημονες εχουμε γινει στην Ελλαδα


ανέβασε και εσύ τα exif για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για τις φωτογραφίες σου.


δεν με ενδιαφερει ποιος εχει αμφιβολιες,δεν προκειται να κερδισω τιποτα,αλλωστε εχω αλλες που δεν ανεβαζω γιατι φαινονται προσωπα,εχω και υποβρυχιες με μια απλη θηκη των 30 ευρω που μπαινει οποιαδηποτε μηχανη,αλλα μαλλον θα ειναι του Κουστω αυτες....αλλη φορα θα τραβαω και το δαχτυλο σαν υπογραφη μου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #81611 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Φωτογραφία

kobra2 έγραψε:

theoilia έγραψε:

kobra2 έγραψε: εσυ γιατι τρελαινεσαι,σου φαινεται τοσο δυσκολο οταν ανεβαζεις μια φωτο να υπαρχει μετα στο διαδυκτιο????ολοι ειδημονες εχουμε γινει στην Ελλαδα


ανέβασε και εσύ τα exif για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για τις φωτογραφίες σου.


δεν με ενδιαφερει ποιος εχει αμφιβολιες,δεν προκειται να κερδισω τιποτα,αλλωστε εχω αλλες που δεν ανεβαζω γιατι φαινονται προσωπα,εχω και υποβρυχιες με μια απλη θηκη των 30 ευρω που μπαινει οποιαδηποτε μηχανη,αλλα μαλλον θα ειναι του Κουστω αυτες....αλλη φορα θα τραβαω και το δαχτυλο σαν υπογραφη μου...


Ok

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.167 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ