Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #93773 από giorgos m 35
Απαντήθηκε από giorgos m 35 στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε: Αν πάντως το κρατάμε, τότε υπάρχει από κάτω αρκετός ελέυθερος χώρος για να έχει και πέλλετ απο πριν και να μας κάνει έναυση των ξύλων χωρίς να χρειαστούν προσανάματα και τα συναφή. Το έχει δοκιμάσει κάποιος αυτό να μας πει αν γίνετε?

Γιωργο καλησπερα ποιος σου εβγαλε το καρμα ?
Δεν το δοκιμασα αυτο που λες αλλα πρωτη φορα το εβαλα με την θρακα απο το
πυρηνοξυλο που ειχα απο κατω

Πολύ καλό αυτό αν γίνετε, λέω να το δοκιμάσω και εγω με ξύλο το Σ/Κ να δω την απόδοση αν και τώρα δεν κάνει κρύο. Το κάρμα απο -1 πήγε 0.Δεν ξέρω πως γίνετε αυτό και πως το βλέπεις Ισως να μην άρεσε κάτι απο αυτά που εγραψα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #93776 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

giorgos m 35 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε: Αν πάντως το κρατάμε, τότε υπάρχει από κάτω αρκετός ελέυθερος χώρος για να έχει και πέλλετ απο πριν και να μας κάνει έναυση των ξύλων χωρίς να χρειαστούν προσανάματα και τα συναφή. Το έχει δοκιμάσει κάποιος αυτό να μας πει αν γίνετε?

Γιωργο καλησπερα ποιος σου εβγαλε το καρμα ?
Δεν το δοκιμασα αυτο που λες αλλα πρωτη φορα το εβαλα με την θρακα απο το
πυρηνοξυλο που ειχα απο κατω

Πολύ καλό αυτό αν γίνετε, λέω να το δοκιμάσω και εγω με ξύλο το Σ/Κ να δω την απόδοση αν και τώρα δεν κάνει κρύο. Το κάρμα απο -1 πήγε 0.Δεν ξέρω πως γίνετε αυτό και πως το βλέπεις Ισως να μην άρεσε κάτι απο αυτά που εγραψα

Ετσι κατι εγραψες και δεν αρεσε.
Τωρα σου εβαλα εγω ενα


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giorgos m 35

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #94050 από giorgos m 35
Απαντήθηκε από giorgos m 35 στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε: Αν πάντως το κρατάμε, τότε υπάρχει από κάτω αρκετός ελέυθερος χώρος για να έχει και πέλλετ απο πριν και να μας κάνει έναυση των ξύλων χωρίς να χρειαστούν προσανάματα και τα συναφή. Το έχει δοκιμάσει κάποιος αυτό να μας πει αν γίνετε?

Γιωργο καλησπερα ποιος σου εβγαλε το καρμα ?
Δεν το δοκιμασα αυτο που λες αλλα πρωτη φορα το εβαλα με την θρακα απο το
πυρηνοξυλο που ειχα απο κατω

Πολύ καλό αυτό αν γίνετε, λέω να το δοκιμάσω και εγω με ξύλο το Σ/Κ να δω την απόδοση αν και τώρα δεν κάνει κρύο. Το κάρμα απο -1 πήγε 0.Δεν ξέρω πως γίνετε αυτό και πως το βλέπεις Ισως να μην άρεσε κάτι απο αυτά που εγραψα

Ετσι κατι εγραψες και δεν αρεσε.
Τωρα σου εβαλα εγω ενα

Eiχε ξεφύγει η κατάσταση απο κάποιους. Φαντάσου οι 15 σελ που είναι τωρα σε άλλο θέμα να ήταν εδω μέσα..(To είδα σήμερα, αυτή η εμμονή κάποιων με το συγκεκριμένο λέβητα δεν αντέχετε...) μετά γίνεσαι κακός. +1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #94123 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Primus 45

giorgos m 35 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

giorgos m 35 έγραψε: Αν πάντως το κρατάμε, τότε υπάρχει από κάτω αρκετός ελέυθερος χώρος για να έχει και πέλλετ απο πριν και να μας κάνει έναυση των ξύλων χωρίς να χρειαστούν προσανάματα και τα συναφή. Το έχει δοκιμάσει κάποιος αυτό να μας πει αν γίνετε?

Γιωργο καλησπερα ποιος σου εβγαλε το καρμα ?
Δεν το δοκιμασα αυτο που λες αλλα πρωτη φορα το εβαλα με την θρακα απο το
πυρηνοξυλο που ειχα απο κατω

Πολύ καλό αυτό αν γίνετε, λέω να το δοκιμάσω και εγω με ξύλο το Σ/Κ να δω την απόδοση αν και τώρα δεν κάνει κρύο. Το κάρμα απο -1 πήγε 0.Δεν ξέρω πως γίνετε αυτό και πως το βλέπεις Ισως να μην άρεσε κάτι απο αυτά που εγραψα

Ετσι κατι εγραψες και δεν αρεσε.
Τωρα σου εβαλα εγω ενα

Eiχε ξεφύγει η κατάσταση απο κάποιους. Φαντάσου οι 15 σελ που είναι τωρα σε άλλο θέμα να ήταν εδω μέσα..(To είδα σήμερα, αυτή η εμμονή κάποιων με το συγκεκριμένο λέβητα δεν αντέχετε...) μετά γίνεσαι κακός. +1


Σου έβαλα και εγώ +1.. ¨Ετσι για να μην νομίζετε ότι έχω κάτι προσωπικό με τον primus..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #94210 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
Δεν εχει να κανει εαν εχει καποιος προσωπικα με τον λεβητα η οποιον αλλο
λεβητα.
Εχει να κανει με την βοηθεια που δινει ο ενας στον αλλο και
οχι να βγαζουμε τα προσωπικα προβληματα μας εδω.
Ο καθενας εχει την αποψη του και την εμπειρια του για τους ποιο ειδικους.
Και μην φανει αυτο μομφη για κανεναν!!!!
+1 ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Καλες αποκριες να εχουμε


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #94384 από stefgoon
Απαντήθηκε από stefgoon στο θέμα Primus 45
Και ξυλολέβητας σε δράση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.237 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ