Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91213 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Primus 45
Πέρα από φάση-ουδέτερο, υπάρχει σύνδεση γείωσης του πίνακα??

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91267 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Primus 45
λυπάμαι που σας το λέω και αναφέρομαι σε όλους τους αγοραστές που επένδυσαν στην αγορά του συγκεκριμένου λέβητα άλλα πρόκειται για έναν τρομερά προβληματικό λέβητα απο όσα διαβάζω (μην με πάρετε με τις πέτρες ήμουν και εγώ υποψήφιος αγοραστής και ευτυχώς δεν τον αγόρασα). Εγώ προσωπικά θα απαιτούσα τα χρήματα μου πίσω απο την εταιρία. Δεν είναι αστείο. Με ενα χιλιάρικο παραπάνω αγόραζες μηχάνημα super truper και ήσουν ήσυχος. Εδώ οι βλάβες διαδέχονται η μία την άλλη και η επικινδυνότητα είναι πολύ υψηλή σε σημείο που απορώ πως πήρε την πιστοποίηση. Απο την πλευρά της εταιρίας δε ούτε λόγος για ανάκληση. Αν τον αγόραζε κάποιος που δεν είχε ιδέα θα έσπερνε φωτιά χαλαρά. Η γνώμη μου είναι ότι πρέπει να κάνετε κάτι ομαδικά, το forum δίνει την δυνατότητα όχι μόνο ανταλλαγής απόψεων άλλα και ομαδικής προσφυγής στην εταιρία.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91279 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Primus 45

kakos έγραψε: λυπάμαι που σας το λέω και αναφέρομαι σε όλους τους αγοραστές που επένδυσαν στην αγορά του συγκεκριμένου λέβητα άλλα πρόκειται για έναν τρομερά προβληματικό λέβητα απο όσα διαβάζω (μην με πάρετε με τις πέτρες ήμουν και εγώ υποψήφιος αγοραστής και ευτυχώς δεν τον αγόρασα). Εγώ προσωπικά θα απαιτούσα τα χρήματα μου πίσω απο την εταιρία. Δεν είναι αστείο. Με ενα χιλιάρικο παραπάνω αγόραζες μηχάνημα super truper και ήσουν ήσυχος. Εδώ οι βλάβες διαδέχονται η μία την άλλη και η επικινδυνότητα είναι πολύ υψηλή σε σημείο που απορώ πως πήρε την πιστοποίηση. Απο την πλευρά της εταιρίας δε ούτε λόγος για ανάκληση. Αν τον αγόραζε κάποιος που δεν είχε ιδέα θα έσπερνε φωτιά χαλαρά. Η γνώμη μου είναι ότι πρέπει να κάνετε κάτι ομαδικά, το forum δίνει την δυνατότητα όχι μόνο ανταλλαγής απόψεων άλλα και ομαδικής προσφυγής στην εταιρία.




Eτσι ειναι οπως τα λες θα συμφωνησω μαζι σου γιατι εγω οταν τον ειδα
σε λειτουργια πριν κανα διμηνο βγηκα εδω και τον χαρακτηρισα απαραδεκτο
λεβητα και ορισμενοι με κατηγορησαν οτι μιλαω παραξενα.
Πηρε πιστοποιηση ο συγκεκριμενος λεβητας ?? :woohoo:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91280 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Primus 45
Φίλε Kakos κάποιοι ίσως δεν είχαν την δυνατότητα να διαθέσουν 1000 € παραπάνω..

Απλά ο λεβητας αυτός είναι υπερκοστολογημενος ( αντίστοιχα πιστεύω προσωπικά ότι το ίδιο ισχύει και για την thermostahl) ...

Είναι το φαινόμενο του ελντοραντο ως ότου γίνει το ξεκαθάρισμα της αγοράς.. Η mavil χρησιμοποίησε τους πελάτες της ως πειραματόζωα ...

Αλήθεια τι πιστοποίηση έχει;;

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91288 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45
Η εταιρία είναι πιστοποιημένη σύμφωνα με το σύστημα διαχείρισης ποιότητας EN ISO 9001:2000 που αφορά στην κατασκευή και διάθεση λεβήτων και Πιστοποιητικά Σήμανσης “CE”

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91289 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Primus 45

zio1980 έγραψε: Η εταιρία είναι πιστοποιημένη σύμφωνα με το σύστημα διαχείρισης ποιότητας EN ISO 9001:2000 που αφορά στην κατασκευή και διάθεση λεβήτων και Πιστοποιητικά Σήμανσης “CE”




Αυτα τα εχει για τους λεβητες πετρελαιου, για τους ξυλου - πελλετ δεν
υπαρχει καμια πιστοποιησει γιατι δεν υπαρχει φορεας να πιστοποιησει
κανεναν λεβητα βιομαζας στην Ελλαδα.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.254 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ