Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #90985 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
Καλησπερα παιδια
Τι φωτογραφιες ειναι αυτες τις θελω και εγω


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91015 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45

PRIMUS 45 έγραψε: Καλησπερα παιδια
Τι φωτογραφιες ειναι αυτες τις θελω και εγω


Τίποτα ιδιαίτερο, απλές φωτο της εστίας κάυσης πριν και μετα τη φλατζόκολλα. Εσεις οι παλιοί τα ξέρετε καλύτερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91021 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

Καλογιάννης έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε: Καλησπερα παιδια
Τι φωτογραφιες ειναι αυτες τις θελω και εγω


Τίποτα ιδιαίτερο, απλές φωτο της εστίας κάυσης πριν και μετα τη φλατζόκολλα. Εσεις οι παλιοί τα ξέρετε καλύτερα.

ΟΚ!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91061 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45
ο λέβητας ο δικος μου σήμερα έβγαλε άλλο πρόβλημα..δεν άναβε καθόλου όταν πήγα να το βάλω μπρος...είπα μήπως έκαψε τις ασφάλειες, τις άλλαξα αλλα και πάλι τίποτα,,φώναξα ηλεκτρολόγο και μου είπε οτι δεν είναι αυτό το πρόβλημα..μίλησα με τον έμπορο που το αγόρασα και μου είπε οτι θα πάρει τηλ στην μαβιλ να μου αλλάξουν όλο το ηλεκτρονικο τμήμα..τι να πω δεν ξέρω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91157 από vasmpou
Απαντήθηκε από vasmpou στο θέμα Primus 45

zio1980 έγραψε: φλατζόκολλα πρέπει να βάλω εκεί που 'εχει κόκκινα βελάκια???
πρέπει να βάλω πουθενά αλλού γιατί το άνοιξα που το άνοιξα, τουλάχιστον να ξεμπερδέυω..





βαλε εκει
αλλα βαλε και απο την αλλη μερια ,απο εκει που δειχνεις.
προσβαση εχεις εκει μονο απο τη θυριδα τισ αντιστασις
ειναι λιγο δυσκολο,αλλά απο οταν το εκανα,δεν εχω καπνο ουτε με το καπακι ανοιχτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #91207 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45
για να αλλάξω όλο τον πίνακα με τις ενδείξεις χρειάζεται και ηλεκτρονικός ή ένας ηλεκτρολόγος αρκεί????
ο πίνακας όπως έγραψα εχθές δεν λειτουργούσε..άλλαξα τις ασφάλειες αλλά και πάλι τίποτα...μετά ήρθε υδραυλικός, άνοιξε τον πίνκα και όταν ήταν λυμένος άναβε ο πίνακας, μόλις τον περνούσε τις βίδες πάλι δεν λειτουργούσε..αυτος μου εόπε οτι έχει πάθει κατι κάποια πλακέτα..μήπως είναι πολύ νωρίς για τέτοια προβλήματα...
απο τον δεκέμβριο που το πήρα έχω αλλάξεει: το φις που συνδέει τον κεντρικό ηλεκτρικό πίνακα ενδείξεων(αρσενικό-θηλυκό) - μία ασφάλεια , έναν μειωτήρα και τώρα μάλλον όλον τον πίνακα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.240 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ