Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #83183 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Starfire Maxi 30
Εσυ καταλαβες οτι εγω θεωρησα οτι περισσευουν;
Απλως θεωρω οτι αυτες ειναι οι λυσεις που εχεις.Αν εσυ βλεπεις αλλη λυση ακομα καλυτερα.
Το να καθεσαι κ να κλαις τη μοιρα σου δε λεει.
Το θεμα ειναι να βγαλεις ακρη. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #83191 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
δεν κλαιω την μοιραμου εξηπναδες διαβαζω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #83196 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
οπως εσι καποτε ειχες πει με αυτα που διαβαζες πωσ betonly αν σου πω πως ζαλιστικα θα με πιστεψης μεσα εδς μπαινουμε και λει ο ενας και ο αλλος τα προωληματα που αντιμετοπηζη γενικα. εσι το βλεπησ για κλαψουρισμα. οκ τι να πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86678 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Starfire Maxi 30
χαιρετω την παρεα. Πριν 3 μερες τοποθετησα και εγω τον Maxi 30. Πλεον ανηκω στην μεγαλη οικογενεια του πελλετ!! :cheer:








Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86680 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
αγγελι καλισπερααα. καλοριζικο καλα ζεσταματα να εχεισ. πεσμας εντιπωσεισ καταναλωσης σαν πρωτη εικονα και ποια περιοχη εισαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #86681 από AngelsGR
Απαντήθηκε από AngelsGR στο θέμα Starfire Maxi 30
το σπιτι μου ειναι μεζονετα οπου το ισογειο ειναι 80τμ με επιδαπεδια, ο οροφος 40τμ με σωματα καλοριφερ και εχω μια γκαρσονιερα στο υπογειο αλλα 40τμ με σωματα καλοριφερ. Θεωρω οτι εχω καλη μονωση, με ενεργειακα κουφωματα, σκεπη με κεραμιδια και ολα τα σχετικα. Εχω 3 θερμοστατες, καθε οροφος εχει τον δικο του. Στο ισογειο με την επιδαπεδια ο θερμοστατης ειναι στους 22,5 βαθμους. Στον οροφο ο θερμοστατης ειναι στους 20 βαθμους και στην γκαρσονιερα στους 16 βαθμους. Οπως βλεπετε και στις παραπανω εικονες εχω δοχειο αδρανειας 500 λιτρα, οπως επισης και ενα boiler για ζεστα νερα χρησης αλλα 300 λιτρα. Την πρωτη μερα λειτουργιας ο λεβητας εκαψε 5 σακια!! Την δευτερη και τριτη μερα βλεπω πως η καταναλωση επεσε στα 2 σακια την ημερα. Το σπιτι ειναι καινουριο, απο το καλοκαιρι μενουμε εδω και προηγουμενος ειχα μονο τζακι. Η εξωτερικη θερμοκρασια παντως ειναι συνεχεια πανω απο το μηδεν και αυτη την στιγμη ειναι στους 8 βαθμους. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ