Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82219 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
τι εργαλειο εχεισ εσυ΄?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82224 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: τι εργαλειο εχεισ εσυ΄?



Δεν εχω βαλει ακομα για του χρονου θα βαλω λεβητα ξυλου πυρολυσης με δοχειο αδρανειας.
Θα μπωρει ωμος ο λεβητας να δουλευει και με καυστηρα πελλετ αν βερεθω τα ξυλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82245 από ioannidis
Απαντήθηκε από ioannidis στο θέμα Starfire Maxi 30
Το μηχανημα αυτο καλυπτει πολλα μετρα . Κατα πολυ περισσοτερα απο τα 130 και 150 . Θελω να ζητησω συγνωμη απο τον φιλο που εχει το προβλημα. Δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να μιλησω ειρωνικα εαν αυτο καταλαβε . Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι πρεπει να ελεγχθει η εγκατασταση και η συνδεση. Αυτο ειναι το πρωτο βημα. Το δευτερο βημα ειναι να δουμε τι πελλετ καιει και το τριτο ειναι να δουμε τις παραμετρους του λεβητα που 99,9% ειναι προεγκατεστημενοι σωστα( υπαρχει και το 0,01% να μην ειναι ) .
Αυτα θα εκανα εγω εαν ηταν πελατης μου αλλα και ολους τους πελατες μου .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82307 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Ο λέβητας δεν έχει πρόβλημα! Τον δουλεύω 2η χρονιά. Σπίτι στη Β. Ελλάδα, αγροικία, εκτεθειμένη από παντού, 200 τμ, χωρίς μόνωση, 1965 κατασκευή κλπ.
Ανεβάζει 85 β. για πλάκα στη σκάλα 4, αν το βάλω στο 5 και turbo μπορώ να τον πάω όσο θέλω...
Κάτι άλλο πρέπει να συμβαίνει. Ποιός τον τοποθέτησε; Ήταν απ' την εταιρία ή πήρατε εσείς την ευθύνη της τοποθέτησης; Λυπάμαι για ό,τι σας συμβαίνει, αλλά δεν μπορώ να ακούω τέτοια πράγματα για τον λέβητα που τον δουλεύω 2 χρόνια. Προσκαλώ όποιον φίλο απ' το φόρουμ είναι κοντά και θέλει να με ελέγξει, είναι ευπρόσδεκτος!
ΥΓ. Το μόνο παράπονο μου είναι από χθες, που είδα πως τον πουλάνε σε προσφορά πολύ φτηνότερα πλέον απ' την τιμή που τον πήρα εγώ τον Σεπτέμβριο του 2011 (Και ο αντιπρόσωπος κι ο Ιωαννίδης κι άλλοι πολλοί)...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82428 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

ioannidis έγραψε: Το μηχανημα αυτο καλυπτει πολλα μετρα . Κατα πολυ περισσοτερα απο τα 130 και 150 . Θελω να ζητησω συγνωμη απο τον φιλο που εχει το προβλημα. Δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να μιλησω ειρωνικα εαν αυτο καταλαβε . Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι πρεπει να ελεγχθει η εγκατασταση και η συνδεση. Αυτο ειναι το πρωτο βημα. Το δευτερο βημα ειναι να δουμε τι πελλετ καιει και το τριτο ειναι να δουμε τις παραμετρους του λεβητα που 99,9% ειναι προεγκατεστημενοι σωστα( υπαρχει και το 0,01% να μην ειναι ) .
Αυτα θα εκανα εγω εαν ηταν πελατης μου αλλα και ολους τους πελατες μου .




Oταν λες πανω απο 130-150 μεχρι ποσα δηλαδει μπωρει να καλυψει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82461 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

ioannidis έγραψε: Το μηχανημα αυτο καλυπτει πολλα μετρα . Κατα πολυ περισσοτερα απο τα 130 και 150 . Θελω να ζητησω συγνωμη απο τον φιλο που εχει το προβλημα. Δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να μιλησω ειρωνικα εαν αυτο καταλαβε . Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι πρεπει να ελεγχθει η εγκατασταση και η συνδεση. Αυτο ειναι το πρωτο βημα. Το δευτερο βημα ειναι να δουμε τι πελλετ καιει και το τριτο ειναι να δουμε τις παραμετρους του λεβητα που 99,9% ειναι προεγκατεστημενοι σωστα( υπαρχει και το 0,01% να μην ειναι ) .
Αυτα θα εκανα εγω εαν ηταν πελατης μου αλλα και ολους τους πελατες μου .




Oταν λες πανω απο 130-150 μεχρι ποσα δηλαδει μπωρει να καλυψει?


www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...limitstart=255#82049

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.117 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ