Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82061 από ioannidis
Απαντήθηκε από ioannidis στο θέμα Starfire Maxi 30
Οπως ειπα πρωτα πρεπει να γινει ενας ελεγχος στην εγκατασταση του και στην συνδεση του λεβητα . Αυτο δεν μπορω να το κανω εγω απο εδω που ειμαι αλλα καποιος ο οποιος γνωριζει και ειναι κοντα στον κυριο.

Δεν ειχα καμια διαθεση διαφημησης και συγνωμη εαν φανηκε κατι τετοιο .

Αυτα ... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82071 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Starfire Maxi 30
Κύριε Ιωαννίδη σας παρακαλώ να αφαιρέσετε αμέσως το τηλέφωνο και την ιστοσελίδα της εταιρίας σας από το προφίλ σας.

Διαβάστε προσεκτικά τους Όρους Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82119 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
καλησπερα. θα ηθελα να σας πω πως δεν εχει γινη κατι με την πατατα μου μονο τηλεφονικα με εναν απο την εταιρια που ειπε πωσ οντωσ ειναι πολη η καταναλωση απο 1 δεκεμβριου εως τωρα 2700 κιλα. και πωσ θα το κοιταχη. που θα το κοιταξη δεν ξερω. μαλλον απο θεσαλονικη απο μακρια δηλαδη. τωρα οσο για τον ιωαννιδη θελω να πω πωσ δεν εχει να κανη πωσ ειναι η εγκατασταση η πωσ ειναι σινδεδεμενο. δεν καταλαβα θελη κατι ξεχωριστω? οπως δουλευα το πετραιλαιο ετσι δουλευω και την πατατα. οταν ειπα στην εταιρια πωσ δεν εχω μονο εγω το προβλημα αλλα και ο hoyo μου ειπαν πωσ πρεπη να εχη προβλημα αλλα οσο τους εχεται δει εσεις αλλο τοσο και εγω. επισησ κιριε ιωαννιδη τι να τουσ κανω εγω τουσ ανθροπουσ που εχουν τετοι μηχανιμα starfire maxi 30 και εγω την καλυτερη πατατα που νομιζο ειναι νευροκοπειου.σας ευχαριστω πολι για το ενδιαφερον σας. ευτηχως που δεν κανη κρυο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82160 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: καλησπερα. θα ηθελα να σας πω πως δεν εχει γινη κατι με την πατατα μου μονο τηλεφονικα με εναν απο την εταιρια που ειπε πωσ οντωσ ειναι πολη η καταναλωση απο 1 δεκεμβριου εως τωρα 2700 κιλα. και πωσ θα το κοιταχη. που θα το κοιταξη δεν ξερω. μαλλον απο θεσαλονικη απο μακρια δηλαδη. τωρα οσο για τον ιωαννιδη θελω να πω πωσ δεν εχει να κανη πωσ ειναι η εγκατασταση η πωσ ειναι σινδεδεμενο. δεν καταλαβα θελη κατι ξεχωριστω? οπως δουλευα το πετραιλαιο ετσι δουλευω και την πατατα. οταν ειπα στην εταιρια πωσ δεν εχω μονο εγω το προβλημα αλλα και ο hoyo μου ειπαν πωσ πρεπη να εχη προβλημα αλλα οσο τους εχεται δει εσεις αλλο τοσο και εγω. επισησ κιριε ιωαννιδη τι να τουσ κανω εγω τουσ ανθροπουσ που εχουν τετοι μηχανιμα starfire maxi 30 και εγω την καλυτερη πατατα που νομιζο ειναι νευροκοπειου.σας ευχαριστω πολι για το ενδιαφερον σας. ευτηχως που δεν κανη κρυο.




Απο την εμπειρια τη δικησου που νομιζης πως ειναι το προβλημα δεν εχεις μια εικονα?
Στο λεβητα? Στα ηλεκτρονικα? Στο πελλετ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82178 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
εε που αλου στον λεβητα με τισ αποδοσησ που εχει. δεν κανη για 130 μετρα με 60 βαθμουσ τι να ζεστανη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #82182 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: εε που αλου στον λεβητα με τισ αποδοσησ που εχει. δεν κανη για 130 μετρα με 60 βαθμουσ τι να ζεστανη.



Μηπως τον εχεις ρυθμιση να σταματαει στους 60 βαθμους γιατι κατι δεν μου καθεται...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.271 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ