Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77458 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
περσι απο 15 οκτωμβριου εως και απριλιο 2000 λιτρα. τιποτα αυτο που καταλαβα ειναι πως μου παρουσιασαν το μιχανιμα για φεραρι αλλα ουτε για πατινι δεν ειναι θελη λει ακου τα δυπλασια καυσιμα απο το πετρελαιο για να αποδοση. οχι τα δυπλα αλλα τα τριπλα φιλεμου. και τωρα εχω την καυτη πατατα και τρεχω. αλιμονο μου εαν πιαση το κρυο. εσυ τι μιχανιμα εχεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77472 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30
Γιατι δεν πιεζεις την εταιρια να ερθει να το δει μηπως και εχει καπιο θεμα με της ρυθμισης..
Εγω ειμαι επαρχια αυτο που θα βαλω θα ειναι λεβητας πυρολυσης με δοχειο αδρανειας και ολα τα
σχετικα.
Βεβαια επιδη γενικα υπαρχει μια αβεβαιοτητα με τα καυσημα θα μπωρει ο λεβητας να δεχεται και
καυστηρα πελλετ η και καυστηρα πετρελαιου αν καποτε πεση αρκετα η τιμη..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77474 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
εχω μιληση με εταιρια καναμε τηλεφωνικοσ διαφορεσ ριθμισης το ειπα παλη αλλα δυστιχωσ στον κοσμοτουσ φιλε τι να πω. θα επρεπε να ετρεχε να λιση το προβλημα αλλα μαλλον για αλλο λογο θα τρεχη σε λιγο καιρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77523 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Starfire Maxi 30
betonly λυπαμαι που ακομα δεν εχεις βρει λυση με το προβλημα σου!
Το θεμα ειναι οτι πρεπει να ερθει επι τοπου και να δει τον λεβητα ο αντιπροσωπος της εταιριας.
Γιατι δεν ερχεται;
Μιλας με τον γενικο αντιπροσωπο της Ελλαδας ή με αυτον που σου πουλησε τον λεβητα;
Εγω παντως στη θεση σου θα εστελνα email με τα παραπονα μου τοσο για το μηχανημα οσο και τον αντιπροσωπο της Ελλαδας στην Palazzetti στην Ιταλια αλλα και στην Biodom στη Σλοβενια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77528 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
τηλεφονικα και μονο με τους τρις σινετερους τις εταιριας εγω φωναζο εξω εχει 18 βαθμουσ αυτοι λενε οκ ειναι τα 30 κιλα. ρωτισα εαν πεση εξω στους 2-3 ποσο θα καψω? δεν πηρα απαντηση. ανεβασαμε ριθμισης αλλα τιποτα χειροτερα χρηστο. απο 1 δεκεμβριου εως τορα 2,5 τονους πωσ φενετε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77630 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Λυπάμαι πολύ για ό,τι σου συμβαίνει! Απ' την άλλη, μου φαίνεται σαν ταινία επιστημονικής φαντασίας... Δεν ξέρω, δεύτερη χρονιά και πρόβλημα κανένα! Όλα δουλεύουν ρολόι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ