Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #70817 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30

kiko73 έγραψε: Gepetto και hoyo στειλτε το και σε μενα το manual
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


χρηστο θα μιλησουμε αυριο..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77064 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
επιτελους hoyo -gapeto η πατατα τωρα εχει καταναλωση δυο τσουβαλακια στισ 24 ωρες. μαλιστα μηλισα με την εταιρεια και μου ειπαν ειναι μια χαρα. δεν πειραζει που εξω εχει 18 βαθμους οπωσ και μια χαρα ειναι που εχω καταναλωση περισοτερο πελλετ απο οτι περση με το πετρελαιο. ολα μια χαρα τα βρισκουν αλλα κανισ δεν ενδιαφερετε να ερθη να δει την πατατα που μου πουλησαν. ηθελα να τους πουλησω και λεβητεσ να ειχα και μπερδεματα με πελατες μου. το μονο που λενε ειναι να μην δωσουν τισ ριθμισης. ακουστε τισ αλαξαμε ολεσ και τισ 56 τηλεφονικα αλλα οχι καλυτερα μπορω να πω χειροτερα. αυτα ετσι για να γραφουμε και κατι εδω να μιν χανομαστε γιατι χαθηκατε ολοι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77079 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30
Αν με αυτες τις εξωτερικες θερμοκρασιες αν εχεις καταναλωση 30 κιλα τη μερα για 100τμ σπιτη και
η εταιρια σου λεει πως η ρυθμισης ειναι ο.κ ειναι μεγαλη πατατα φιλε.Θα το ξαναπω και ας
γινομαι κουραστικος.Ολα αυτα τα συστηματα που κυκλοφορουν θα παρουμε ενα ασφαλες συμπερασμα
μετα απο 2-3 χρονια.Διστυχος ωμος μεχρι τοτε θα την εχουν πατησει πολυ.Η καταναλωση η δικη σου
αν το σπιτη εχει μια μετρια μωνοση και με θερμοκρασια χωρου στους 21-22 βαθμους θα επρεπε το πολυ
να ηταν 15-20 κιλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77098 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
φιλε δεν ξερω εαν εχεισ διαβαση ποιο πισω τα εχω πει. ενα ακομη πρεπη καποτε να λεμε και αληθια δεν ειναι κακο οταν τρομε ητα. οχι εγω αθηνα να εχω τετοια καταναλωση και στην ορεστιαδα να εχουν την μιση ελεος 100 μετρα ζεστενω οποσ το ειπεσ. ακου -15 με θερμοστατη 22-23 ουτε το πετρελαιο δεν παι τοσο. θα τρελαθπουμε εντελωσςτετοια διαβαζο και αναροτιεμε τελικα δεν ειναι πατατα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77099 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
δεν καταλαβες οταν εξω ειχε 10 18,5 με το ζορι μεσα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #77109 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30
Ποσα λιτρα καταναλωση πετρελαιου ειχες το χρονο στο περιπου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ