Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62866 από KERBEROS
Αφιερωμένο σε όσους είναι χριστιανοί, αλλά δε σκέφτονται χριστιανικά.
Αφιερωμένο σε όσους είναι Έλληνες, αλλά δε σκέφτονται ελληνικά.



ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62873 από DOOM_NX
Μπουκάρουν οι λαθρομετανάστες με το έτσι θέλω;

ΟΚ, τους παρεξήγησα. Πρόκειται για πονηρούς και δόλιους που ήρθαν για να περάσουν καλά εις βάρος μας, να μας κλέψουν και να τα κονομήσουν και να ξαναγυρίσουν πίσω. Σίγουρα όλοι αυτοί περνάνε μια χαρά.

Μόνο εγώ έχω δει τις εικόνες που είναι στοιβαγμένοι σαν πρόβατα, τρομοκρατημένοι και αγχωμένοι για την επόμενη ώρα, σ'ένα τόπο ξένο που δεν ξέρουν κανέναν και δεν τους θέλει κανένας. Ούτε η ίδια τους η πατρίδα δεν τους θέλει. Και θέλετε να μου πείτε ότι μπουκάρουν επειδή το θέλουν; Ή επειδή είναι φτερά στον άνεμο;

Ντάξει τι να πω. Είναι της μόδας. Νεοναζί, εθνικιστές, χρυσαύγουλα και δε συμμαζεύεται.

Αντί να πούμε θα στεγάσουμε όσο περισσότερους μπορούμε, λέμε: ΝΑ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Μπράβο! *clap* *clap*

Μόνο μην τύχει να βγείτε ποτέ εξωτερικό. Θα δεινοπαθήσετε με τέτοια μυαλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62878 από Sp4wN
Κανείς δεν έγραψε όσα γράφεις Doom . Να παραμορφώσει κανείς το λόγο γίνεται , τα γραπτά είναι λίγο δύσκολο.Εσύ το κάνεις μερικές φορές με το να κόβεις και να κολλάς προτάσεις για να βγάζουν το νόημα που
σε βολεύει να αντικρούσεις !!
Η αλήθεια όμως απέχει πολύ από αυτό που περιγράφεις .Κανείς δε θέλει ο κόσμος να τιραννιέται.Είτε είναι Έλληνας ,είτε ξένος .
Άν όμως είχα τη δυνατότητα να βοηθήσω έναν μεταξύ ενός Έλληνα και ενός ξένου θα επέλεγα τον Έλληνα.
Αυτό λένε και τα παιδιά ,αυτό λέω και γώ !!

Τέλος και σύ που πονάς και αγαπάς τους ξένους ,άν πας στο εξωτερικό θα δεινοπαθήσεις και ας έχεις ΣΩΣΤΑ ΜΥΑΛΑ !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62885 από DOOM_NX
Εγώ πάλι αν είχα τη δυνατότητα να βοηθήσω έναν μεταξύ ενός Έλληνα κι ενός μη Έλληνα, θα βοηθούσα αυτόν που θα χτυπούσε πρώτος την πόρτα μου :)

Δεν είναι ανάγκη να συμφωνούμε. Απλά τη δυσαρέσκειά μου εκφράζω για το ρατσισμό και φασισμό που βλέπω γύρω μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62888 από Sp4wN
Καλά κάνεις και διαφωνείς .Καλά κάνεις και βλέπεις όλο τον κόσμο ίσο.Σε ιδανικές συνθήκες και γώ θα το έκανα . Και οποιαδήποτε στιγμή το ρατσισμό και το φασισμό τον κατακρίνω επίσης .

Την αγάπη για την πατρίδα δε θα κατακρίνω ποτέ !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #62902 από DOOM_NX
Άλλο αγάπη για την πατρίδα και άλλο ξενοφοβία! :)

Κι ένα tip: Δε χρειάζεται bold ένας λόγος για να ξεχωρίσει αν το περιεχόμενο είναι όντως ξεχωριστό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.341 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ