Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48594 από Grecu_
Ω λα λα, βία στο forum :ohmy:

*πατατάκια & ποπκορν mode ON* :silly:

Giogud, πέτα του καμιά μπρικέτα στο κεφάλι! Από τις ακριβές όμως, μην ανοίξει σαν confeti :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48632 από Sp4wN
Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω DragonHD.Από όλο το φόρουμ μπορεί να συμφωνούν και 2 άτομα με το Giogud πάνω στο ζήτημα.Εσύ για ποιό λόγο έφτασες στο σημείο να εκτοξεύεις απειλές και βρισιές (έχουν σβηστεί) και να θέλεις να διαγραφείς από το φόρουμ ? Λόγω μιας φιλονικίας ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48661 από Sp4wN
Άκουσε με λίγο άν θέλεις . Μπορείς να είσαι ανενεργός ως μέλος και να επιστρέψεις όταν κρίνεις πως αυτό είναι που θέλεις.Εμείς θα περιμένουμε την επιστροφή σου γιατί όπως πολύ σοφά είπε ο εξυπνότερος των συντονιστών,σ'αυτό το φόρουμ ΚΑΝΕΙΣ δεν περισσεύει.Προσωπικά θα λυπηθώ αν κάνεις κάτι τέτοιο αλλά η διαγραφή του λογαριασμού και των μηνυμάτων σου είναι κάτι ανέφικτο μιάς και πολλές συζητήσεις θα χάσουν τη ροή τους και πολλά γραφόμενα δε θα έχουν πιά νόημα .
Το καταλαβαίνω πως δεν είσαι έμπορος και μπορώ να πω πως συμφωνώ με το λογικό μέρος των απόψεων σου.Οι ακρότητες εκατέρωθεν δεν είναι το φόρτε μου.Σκέψου όμως πως όσο βοηθήθηκες εσύ από τα λεγόμενα κάποιων ,έτσι μπορεί να βοηθηθούν και άλλοι απο τα δικά σου.
Γι αυτό είναι πολιτική του φόρουμ να μή σβήνονται παλιότερα μηνύματα.

Πραγματικά ελπίζω να καταλάβεις το ύφος που γράφω και να μή συνεχιστούν οι λέξεις που με φέρνουν σε δύσκολη θέση ,μιάς και γώ διαφωνώ με το σκεπτικό του Giogud ,μα έχει το δικαίωμα να εκφράζεται ελεύθερα ώς μέλος του φόρουμ ,όπως εσύ και γώ.

Παρεπιπτόντως , ωραίο το νέο σου άβαταρ , brutal φάση :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX, plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48662 από tas
Εντάξει, χαλαρώστε. Εδώ μιλάμε για καυσόξυλα (κλπ.) και όχι για... ξύλο. :lol:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48666 από jnet

DragonHD έγραψε: φιλε Sp4wN ,επειδη κουβεντα στην κουβεντα φερνει πολλα,και επειδη δεν θελω να φερνω αναστατωση(αυτο δεν σημαινει πως δεχομαι τις μαγκιες καποιων)θα προτιμουσα την διαγραφη του λογαριασμο μου.Αν μπορεις σαν Mod σε παρακαλω καντο .Θα σε αυχαριστουσα πολυ για αυτο.Εγω ουτε εμπορας ειμαι ,ουτε τιποτα,οποτε δεν εχω κανενα συμφερον ,περαν της βοηθειας που ελαβα σε καπιοιες αποριες μου.Και παλι ευχαριστω πολυ


Καλησπέρα σας

Δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατοτητα διαγραφής των λογαριασμών. Αυτό δεν επιτρεπεται από την πλατφόρμα για πολλούς λογους ενας εκ των οποίων είναι το αποτέλεσμα από μια διαγραφή σε σχέση με την συναφεια των γραμμένων απαντήσεων στο forum.
Μπορούμε να σας απενεργοποιησουμε τον λογαριασμό και να μας ζητηστε ξανα ενεργοποιηση με ενα email. Σε αυτή την περίπτωση απλά δεν θα μπορείται να εισέλθετε.
Παρακαλώ το αιτημα απενεργοποιησης να γίνει με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για περισσότερα διαβάστε του ορους που βρίσκονται στην υπογραφή μου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48741 από KERBEROS

DragonHD έγραψε: @@ :blink: :blink:


Y.Γ Προς Adnin η καποιον Mod που εχει αυτη τη δυνατοτητα.Παρακαλω ας διαγραφει ο λογαριασμος μου και τα ποστ μου απ οτο παρον φορουμ.Δεν γουσταρω να ειμαι σε ενα φορουμ εμπορων οπως ο giogud που το μονο που επιδιωκουν ειναι να πουλησουν την πραματεια τους σε θυματα.Ευχαριστω και καλες πωλησεις!!


Το φόρουμ αυτό δεν είναι φόρουμ εμπόρων, είναι φόρουμ καταναλωτών, στο οποίο μπορούν και οι έμποροι να προβάλουν την πραμάτεια τους, όπως λες. Ο καθένας κάνει τη δουλειά του, αυτοί τη δική τους κι εμείς τη δική μας. Δεν μπορεί όταν κάνουν προσφορές να τους εκθειάζουμε κι όταν διαφωνούμε μαζί τους ξαφνικά να φταίει το φόρουμ.
Οι προσωπικές απόψεις και διενέξεις δε χαρακτηρίζουν όλο το φόρουμ. Είναι άδικο πέρα για πέρα. Είναι τουλάχιστον προσβλητικό αυτό που λες για 'καλές πωλήσεις', προσβλητικό για τα μέλη, τη συντονιστική και διαχειριστική ομάδα, προσβλητικό για όλους.
Ελπίζω, όταν θα είσαι πιο ήρεμος, να κρίνεις πιο δίκαια την όλη προσπάθεια και να επιστρέψεις, για να μου απαντήσεις...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN, DOOM_NX, plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.321 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ