Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36216 από kosmidis80

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Οταν ομως θα συνομιλεις μαζι μου πρωτα απ ολα θα κρατας το υφος και το επιπεδο οπως σου μιλαω. Το αν ειμαι για τα Πανηγυρια, αστειος κτλ ασε να τα κρινουν οι ανθρωποι που με γνωριζουν και οχι εσυ. Για τα παραπανω περιμενω να ανακαλεσεις! Μπορεις να εχεις την αποψη σου, αλλα αντιστοιχα θα πρεπει να σεβεσαι και την αποψη του αλλου!

Τα σχολια περι ΚΚΕ και αν ειναι αστεια, ασε και τα εκρινε ο λαος με τους ψηφους που (ΔΕΝ) σας εδωσε!


Περαν του προσωπικου, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΩΣ MOD ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΣΟΥ!


Εκφράζομαι ευπρεπώς και κυρίως όπως γουστάρω. Το "για τα πανηγύρια" ήταν μετριοπαθής έκφραση σε σχέση με τα γραφομένα σου. Αν δεν σου αρέσει μη μου απευθύνεις το λόγο. Αν ενοχλείται το σάιτ γενικότερα να με κόψετε. Πάντως λογοκρισία δεν πρόκειται να δεχθώ.



Εγω στο ζηταω αλλη μια φορα ευγενικα, εσυ πραξε οπως καταλαβαινεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36218 από stergiosbik
Ποιο θαρρος?
Απαγορευεται κ η πλακα? :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36223 από kosmidis80

stergiosbik έγραψε: Ποιο θαρρος?
Απαγορευεται κ η πλακα? :P


Η πλακα ειναι στην αρχη, τωρα εχει ξεπεραστει... και εδω θα ειμαστε για να την σταματαμε πριν ξεφευγει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36224 από mastoras
Στέργιο οκ δεν ξαναρωτάω τίποτα.

Δεν έχω την τύχη να γνωρίζω ιστορικούς, καθηγητές, συγγραφείς, πολικούς, η έστω απλούς ανθρώπους που γνωρίζουν την νεότερη πολιτική ιστορία.

Γνωρίζω και μίλησα με πάρα πολλούς ανθρώπους που έζησαν εκείνα τα φρικτά γεγονότα σε ηλικία 4-5-10 ετών, οι μεν έλεγαν μας σκότωσαν οι κομμουνιστές, οι δε έλεγαν μας αφάνισαν οι Βασιλικοί, οι αστυνόμοι, οι Εγγλέζοι, οι Αμερικάνοι κτλ.

Κανείς τους δεν ήξερε να μου απαντήσει το γιατί.

Γνωρίζω αρκετά καλά από Στρατιωτική ιστορία, Α/Π.Π Β/Π.Π Μικρασιατική εκστρατεία, και έχω πολλές γνώσεις από την τεχνολογία όπλων της εποχής [αεροσκάφη, άρματα, κτλ] μέσα από ντοκιμαντέρ και περιοδικά που συλλέγω χρόνια τώρα.

Επίσης έχω συμβάλει [χαμάλης του σκηνοθέτη, ακόμα και κομπάρσος :lol: ] σε περισσότερα από 25 έργα documentary [video] Ελληνικής παραγωγής με ιστορικό στρατιωτικό περιεχόμενο [Αρχαία Ελλάδα, Επανάσταση 1821] που σήμερα προβάλλονται σε πολλά σχολεία της χώρας.

Παρόλα αυτά απο Πολιτική Ιστορία.......τίποτα.

Είναι φοβερά δύσκολο, να κατανοήσει κάποιος την πολιτική....αρχαία η νεώτερη ιστορία. Για αυτό και δεν ασχολήθηκα ποτέ, και ούτε πρόκειται να ασχοληθώ.

Εξ ου και οι παιδικές ερωτήσεις που κάνω. :)
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36227 από Τάκης

mastoras έγραψε: Τάκη οκ δεν ξαναρωτάω τίποτα.

....


Δεν καταλαβαίνω γιατί μου το λες αυτό; Έκανες κάποιες ερωτήσεις και σου απάντησα χωρίς κανένα πρόβλημα. Η εισαγωγή "ρε τι λέτε..." μπήκε καλού κακού μήπως έκανες πλάκα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36229 από mastoras
Σόρυ Τάκη :( κεκτημένη ταχύτητα. Στον Στέργιο ήθελα να γράψω....και το διόρθωσα ήδη. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.908 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ