Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36201 από stergiosbik
Σωστο.
Οπως επισης οι ηττημενοι κοιτανε ν αλλαξουν καμμια κασσετα. ;)

Υ.Γ.
Ο Σταλιν μηπως ηταν απο τους ηττημενους?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36203 από Τάκης

stergiosbik έγραψε:
Κ μη ξεχναμε το εξης πολυ βασικο.
Οτι Κ Α Ν Ε Ι Σ ανθρωπος που αισθανεται υπερηφανος για την καταγωγη του(οποια κ αν ειναι αυτη)
δεν καταδεχεται να σηκωσει σημαια αλλης χωρας!!!


Καλά, εσύ δεν χρειάσθηκε να πάρεις Ελληνική παιδεία. Σου την "διαβίβασαν" (ωχ, το μάτι μου, ετεροχρονισμένα) απευθείας οι αρχαίοι.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36204 από stergiosbik
Kosmidis κι εσυ μας βγηκες χρυσαυγιτης?
Welcome to the club!!!
Καλα που βρεθηκε ο Τακης κ καταλαβες επιτελους που ανηκεις!!! :lol: :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36206 από kosmidis80
Οταν ομως θα συνομιλεις μαζι μου πρωτα απ ολα θα κρατας το υφος και το επιπεδο οπως σου μιλαω. Το αν ειμαι για τα Πανηγυρια, αστειος κτλ ασε να τα κρινουν οι ανθρωποι που με γνωριζουν και οχι εσυ. Για τα παραπανω περιμενω να ανακαλεσεις! Μπορεις να εχεις την αποψη σου, αλλα αντιστοιχα θα πρεπει να σεβεσαι και την αποψη του αλλου!

Τα σχολια περι ΚΚΕ και αν ειναι αστεια, ασε και τα εκρινε ο λαος με τους ψηφους που (ΔΕΝ) σας εδωσε!


Περαν του προσωπικου, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΩΣ MOD ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΣΟΥ!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36207 από kosmidis80

stergiosbik έγραψε: Kosmidis κι εσυ μας βγηκες χρυσαυγιτης?
Welcome to the club!!!
Καλα που βρεθηκε ο Τακης κ καταλαβες επιτελους που ανηκεις!!! :lol: :lol: :lol:



Εσυ μην περνεις θαρρος τωρα! Πρεπει καποια στιγμη να σταματησει η κοντρα και η φαγομαρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #36212 από Τάκης

kosmidis80 έγραψε: Οταν ομως θα συνομιλεις μαζι μου πρωτα απ ολα θα κρατας το υφος και το επιπεδο οπως σου μιλαω. Το αν ειμαι για τα Πανηγυρια, αστειος κτλ ασε να τα κρινουν οι ανθρωποι που με γνωριζουν και οχι εσυ. Για τα παραπανω περιμενω να ανακαλεσεις! Μπορεις να εχεις την αποψη σου, αλλα αντιστοιχα θα πρεπει να σεβεσαι και την αποψη του αλλου!

Τα σχολια περι ΚΚΕ και αν ειναι αστεια, ασε και τα εκρινε ο λαος με τους ψηφους που (ΔΕΝ) σας εδωσε!


Περαν του προσωπικου, ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΩΣ MOD ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΣΟΥ!


Εκφράζομαι ευπρεπώς και κυρίως όπως γουστάρω. Το "για τα πανηγύρια" ήταν μετριοπαθής έκφραση σε σχέση με τα γραφομένα σου. Αν δεν σου αρέσει μη μου απευθύνεις το λόγο. Αν ενοχλείται το σάιτ γενικότερα να με κόψετε. Πάντως λογοκρισία δεν πρόκειται να δεχθώ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.437 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ