Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35390 από KERBEROS

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35440 από Τάκης
Κατέβασαν στρατό στους δρόμους!!! Για πρώτη φορά μετά τη χούντα.

28/10/12: Ο λαός επικαιροποιεί το ΟΧΙ. H κυβέρνηση παρατάσσει ΜΑΤ... και το στρατό για ντεκόρ

www.left.gr/article.php?id=11262

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35514 από stergiosbik
Ν.Θεοδωρίδης: Άρθρο-ύβρις κατά του Κ.Ηλιάκη και των ελληνικών δικαίων στο Αιγαίο

www.defencenet.gr/defence/item/%CE%BD%CE...B3%CE%B1%CE%AF%CE%BF

el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%B1...83%CE%BC%CF%8C%CF%82 Αυτο χρειαζεται σ αυτον τον κυριο!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35555 από KERBEROS
Σ' αυτήν τη χώρα ποτέ δε θα μάθουμε να σεβόμαστε τις απόψεις του άλλου.
'Εθνικοί μειοδότες' οι μεν, 'όργανα των ξένων' οι δε.
Ο καθένας, απ' όπου κι αν προέρχεται, έχει δικαίωμα να έχει διαφορετική άποψη για τα 'εθνικά ζητήματα' (ορολογία αποκλειστικά ελληνική!). Το ίδιο συμβαίνει σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο. Δεν αλληλοκατηγορούνται όμως διαρκώς ως προδότες.
Συζητούν με επιχειρήματα κι όχι με κραυγές τα ιστορικά (και όχι 'εθνικά') τους ζητήματα.
Μιλώντας για τον Β' Π.Π., οι Γάλλοι αναζητούν απαντήσεις για το ρόλο τους σ' αυτόν, το ίδιο οι Γερμανοί, οι Σκανδιναβοί κ.ά.
Εμείς εκεί, τον ίδιο χαβά 200 χρόνια. Αγύριστα κεφάλια...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35565 από KERBEROS
ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ 3 ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ


issuu.com/bits_n_bytes/docs/memorandum_2

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #35569 από stergiosbik
Oπως επισης σε ολο τον κοσμο Τ Ι Μ Ο Υ Ν τους νεκρους τους κ πολυ περισσοτερο τους νεκρους Η Ρ Ω Ε Σ φιλε μου!!!
Δε μπορει ο καθε Τ Σ Ο Γ Λ Α Ν Ο Σ να βεβηλωνει την μνημη ενος νεκρου!
Ακομα κ οι πιο πρωτογονοι πολιτισμοι σεβονταν τους νεκρους.
Καποιοι ομως στο ονομα της ιδεολογιας τους που επιτασσει την ισοπεδωση αξιων κ ηθων ξεπερνουν καθε οριο.

Υ.Γ.
Τ Ι Μ Η μου κ Κ Α Μ Α Ρ Ι μου που ειμαι το ιδιο αγυριστο κεφαλι με τους προγονους μου των τελευταιων 200ετων!
Το προτιμω απο το ν ανηκω στο καινουργιο ειδος που αποκαλειται νεοελληνας.
Αν θελει ο κ. Θεοδωριδης να μου κανει μηνυση για εξυβριση!
Αναγκη απο αυτοκλητους υπερασπιστες δεν εχει.Μια χαρα μπορει η δικαιοσυνη να τον προστατεψει.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.323 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ