Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47871 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Προς Θεσσαλονίκεις: Μπορώ να παραγγείλω πολυστερίνη ή πετροβάμβακα για το σπίτι μου κατευθείαν από την Fibran ή πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο κατάστημα;
Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαφορά στην τιμή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47876 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Και ποιοσ μου λεει εμενα οτι οτι αμα μπει ακρυλικος σοβας δεν θα περασει νερο μεσα και δεν θα τα τιναξει ολα.Και γιατι να τα τιναξει αφου η ολη κατασκευη ειναι στερωμενη με καρφια και με πλεγμα και ολα αυτα πανω σε οδηγους.
Αποψη μου ειναι οτι αναλογα με την εμπορικοτητα του προιοντος καθοριζονται και οι τιμες σε αυτα και στην εργασια.
Αυτη την στιγμη η οικοδομη κινείτε οσο κινειται μονο με θερμονωσεις οποτε προσπαθουν να βγαλουν τα σπασμενα ολος ο κλαδος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47879 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

petrosp13 έγραψε: Προς Θεσσαλονίκεις: Μπορώ να παραγγείλω πολυστερίνη ή πετροβάμβακα για το σπίτι μου κατευθείαν από την Fibran ή πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο κατάστημα;
Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαφορά στην τιμή


Γιατι ρε φιλος να παρεις φιμπραν και δεν παιρνεις τικτα η ντουροσολωλ αν θυμαμαι καλα.Εγω πολυστερινη τικτα πήρα και ειναι σουπερ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #47898 από eightball2020
Απαντήθηκε από eightball2020 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Παντως αυτο με την εξηλασμενη θα συμφωνησω κατα πολυ με τον Asteris διοτι θειος μου εφτιαξε προσφατα σπιτι και του βαλανε 5 ποντους διογκωμενη πολυστερινη και εγω που εβαλα εξηλεσμενη εξωτερικα εχω καλυτερες θερμοκρασιες μεσα στο σπιτι και ειναι και πιο πολλα τ.μ το δικο μου. Και ειδικα αυτο με το ραγισμα του σοφα θελει πολυ προσοχη και παιζει ρολο το παχος τους αν γινει kelyfos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48027 από petrosp13
Απαντήθηκε από petrosp13 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

erimitis έγραψε:

petrosp13 έγραψε: Προς Θεσσαλονίκεις: Μπορώ να παραγγείλω πολυστερίνη ή πετροβάμβακα για το σπίτι μου κατευθείαν από την Fibran ή πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο κατάστημα;
Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαφορά στην τιμή


Γιατι ρε φιλος να παρεις φιμπραν και δεν παιρνεις τικτα η ντουροσολωλ αν θυμαμαι καλα.Εγω πολυστερινη τικτα πήρα και ειναι σουπερ.


Έστω ρε φίλος
Μην κολλάς στην μάρκα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #48185 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Εγω εβαλα συνδιασμο πετροβαμβακα και πολυστερινης εντος σοφιτας σε μή πετσωμενη και με ασφαλτοπανο στέγη. Απο νερα δεν εχω προβλημα, απο υγρασια ειναι που δεν ξερω πως θα αντιδρασει. Αν και μενω σε τοποθεσια που σπανια εχουμε υγρασια-ομιχλη και βασιζομαι εν μερησ τις υδροφοβικες ικανοτητες του πετροβαμβακα.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.188 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ