Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
104 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 226
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της alfa136
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 13 Ώρες πριν από alfa136
εχει καποιος τον λεβητα της mavil τον 45αρη??εχω προβλημα με την τρφοδοσια σταματαει το μοτερ που τροφοδοτει το πελετ με το παραμικρο
Το Άβαταρ του/της alfa136
Τελευταία Δημοσίευση από alfa136 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
ολα αυτα εγιναν με ηλεκτρολογο αλλα μαλλον κατι γινετε με τον κοχλια ισωσ στραβωσε λιγο η φαγωθηκε και σε συνδιασμο με το μοτερ που δουλευει στο οριο απο οτι λεει ο...
emo
Προβολές: 688
Απαντήσεις: 19
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Pasxalis
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από Pasxalis
Ξερει κανεις καποιον τροπο πως να ελεγχουμε την σομπα απο μακρια εστω για το αναμα μονο.εχω ενα χρονο την σομπα και επεσα στην περιπτωση που δεν εχει τετοιο συστημα...
Το Άβαταρ του/της Pasxalis
Τελευταία Δημοσίευση από Pasxalis 2 Εβδομάδες 14 Ώρες πριν
Εγω καμερα εχω οχι αυτο τιν λογο αλλα μπαινω να δω αν περνει η οχι αν δεν παρει δεν πηρε απλα θα βγαλει αλλαρμ εγω πιο πολυ να κλεινω θελω ετσι οταν παω σπιτι να την...
emo
Προβολές: 97.7χιλ.
Απαντήσεις: 762
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Asteris
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν από Asteris
Μιά και έχει γινει το best seller του forum, αυτός ο giant killer νομίζω δικαιούται πλέον το δικό του topic. Ας παρουσιάσουμε όλοι μας το Selenic μας, βάζοντας αν θέλετε μιά τελική...
Το Άβαταρ του/της podilatis
Τελευταία Δημοσίευση από podilatis 2 Εβδομάδες 18 Ώρες πριν
Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία. Αν δεν υπάρχει τζάκι ανοιχτό δεν θα το σκεφτόμουν καν για τζάκι και όλο το μπλέξιμο που φέρνει.Θα χτύπαγα μια ξυλόσομπα invicta που είναι...
emo
Προβολές: 12.5χιλ.
Απαντήσεις: 97
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της liakjim
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν από liakjim
Παρουσιαση φασης Α (γκρεμισμα / τοποθετηση ) . Μια φορα κ εναν καιρο , υπηρχε αυτο το κουκλι (αλλά ενεργοβόρο) : [attachment] [attachment] Γυρω απο το οποιο εφτιαξα...
Το Άβαταρ του/της liakjim
Τελευταία Δημοσίευση από liakjim 2 Εβδομάδες 20 Ώρες πριν
Αναφορά εχουν και ενσωματωμενο κλαπετο? Πάρε τηλ κ ζήτα τον Δημήτρη ;) Θα σου φτιάξει αυτό που θες!
emo
Προβολές: 5905
Απαντήσεις: 34
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της akmonas
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν από akmonas
Έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου μία σόμπα MBZ hydro 18 kw η οποία λειτούργησε άψογα πέρισυ όλο το χειμώνα με πέλλετ silva holz.Φέτος είπα να δοκιμάσω το sweighofer και έχω το εξής...
Το Άβαταρ του/της athipa
Τελευταία Δημοσίευση από athipa 2 Εβδομάδες 20 Ώρες πριν
Οχι στον χώρο μου. Στεγασμένος και ιδιος για 6 χρόνια που λειτουργώ πελλετ. Το ιδιο το πέλλετ σπάει κανονικά στο χέρι
emo
Προβολές: 49.3χιλ.
Απαντήσεις: 674
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν από jnet
Επειδή κατά καιρούς θέλουμε να ευχηθούμε άλλους συμφορουμίτες σε ονομαστικές εορτές, γενέθλια κλπ. ή και γενικότερα όλη την κοινότητα για Kαλά Xριστούγενννα κλπ....
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
Καλη χρονια.μπες εδω να δεις ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ.www.facebook.com/kostas.pixas
emo
Προβολές: 254
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της cvk1980
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από cvk1980
Καλημέρα και Καλή Χρόνια! Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα την γνώμη σας για την καλύτερη λύση. Σε εξοχική κατοικία έγινε εξαρχής τοποθέτηση κασέτας...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
καλη χρονια και σ εσενα θα αλλαξεις την καμιναδα με ινοξ μεχρι το καπελο και θα καταργησεις το περιστροφικο κατα προτιμηση θα βαλεις μια παγοδα αλλα χρειαζεται...
emo
Προβολές: 11.3χιλ.
Απαντήσεις: 61
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της anisos
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 10 Μήνες πριν από anisos
ακουω γνωμες .. τα ξερει κανεις ???? :)
Το Άβαταρ του/της gtj
Τελευταία Δημοσίευση από gtj 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
Αναφορά Καλησπέρα, Τελικά πήραμε την απόφαση για την τοποθέτηση της lotus h470w κι το ενώσαμε στα υπνοδωμάτια με αεραγωγούς. Δυστυχώς ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ αντιπρόσωπος της...
emo
Προβολές: 365
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της alex5815
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από alex5815
Καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια Εχω έναν λεβητα wolf 50.000 θερμιδες με 3 κυκλοφορητες ( 1 ισογειο και οροφο 2 ζεστο νερο χρησης και 3 καλοριφερ υπογειο )και δυο...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
αρα προβλημα δεν υπαρχει ...βελτιωσεις οπως ειπαν παραπανω μπορουν να γινουν αλλα αν το σπιτι σου εχει μονιμα θερμοκρασιες γυρω στους 17 με αυτους τους θερμοστατες...
emo
Προβολές: 365
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Sailsman
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από Sailsman
Καλημερα και χρονια πολλα απο την ομορφη Αρτα! Εχοντας λιγες βδομαδες που παρακολουθω το forum εχω εχω παρει μια ιδεα για το τι εστι σομπα pellet και την βασικη...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
στο Α9 αφορα οτι ειναι στο factory menu και οπως σου διχνει το βιντεο αν βαλεις κωδικο Α0 αντι Α9 θα μπεις στο general menu που ειναι η προφορτωση πελλετ...
emo
Προβολές: 313
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pastoras
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από pastoras
Πρόβλημα με alarm 16 pressure 3 μερες ηταν κλειστη απο το διακοπτη και σήμερα μολις αναψε εβγαλε alarm pressure
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Τελευταία Δημοσίευση από sdancer75 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Καλησπερα και χρονια πολλά . Βρήκες τον εξαεριστηρα της σομπας ; Έβγαλε νερο ; Αν ναι τότε είσαι οκ. Κλείσε τον αυτόματο για 2-3 μέρες για να δεις ότι δεν ειναι αυτός το...
emo
Προβολές: 265
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της lefti
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από lefti
Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά. Ένας φίλος έχει ένα πρόβλημα με την ένδειξη θερμοκρασία στην σόμπα του. Δείχνει συνέχεια ένδειξη 91 βαθμούς εσωτερική...
Το Άβαταρ του/της aenaos15
Τελευταία Δημοσίευση από aenaos15 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Αναφορά παρε με τηλ τωρα 6942065727 Να παρω κι εγω που εχω παρομοιο προβλημα και ειμαι συμπατριωτης;;; Καλη χρονια σε ολους!!!
emo
Προβολές: 969
Απαντήσεις: 39
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από kostas kap
Γεια σας. Εχω την thalia plus 35 kw,και θελω να επεμβο στο βασικο μενου θεορο οτι στο ξεκινιμα της περνανε 15 λεπτα ασκοπα,οσπου να παι στην κανονικη λειτουργια της. Αφτο το...
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Τελευταία Δημοσίευση από kostas kap 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Καλημερα,τις σακουλες μαλλον δεν της εχω πληροση.... Κανενα προβλημα??? Μας τελιοσανε??? Καλα μια παρτη εχουμε παρη και μηχανιματα οη(οχι) μπουρδες και πρασινα αλογα.
emo
Προβολές: 101χιλ.
Απαντήσεις: 1261
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sakic
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν από sakic
Καλησπερα Ειμαι ενα βημα πριν την αγορα του συγκεκριμενου λεβητα www.termodinamik.com.tr/index.php?termodinamik=11&id=10 Τιμη 2700 με τα περαστικα ετοιμος για χρηση Αυτο που θελω να...
Το Άβαταρ του/της Jole
Τελευταία Δημοσίευση από Jole 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Αναφορά Αγαπητέ φίλε, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! Νομίζω ότι πρίν κάνεις οτιδήποτε άλλο και αλλάξεις δηλ. τις ρυθμίσεις σου δοκίμασε να ανοίξεις το τάμπερ στο τελείος ανοικτό. Βασική αρχή...
emo
Προβολές: 222
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΝΧΟΝΤΖ
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από ΝΧΟΝΤΖ
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους Αν κάποιος από εδώ γνωρίζει κάποιον αξιόπιστο μάστορα-τεχνικό για ένα πρόβλημα που έχω στον λέβητά μου ( termodynamik 40 ) εδώ και 2-3...
Το Άβαταρ του/της dragonfly
Τελευταία Δημοσίευση από dragonfly 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Πριν ψαξεις μαστορα καθαρισες την καμιναδα σου καλα ?,αν η καυση ειναι σωστη εχεις πιθανο προβλημα ελκυσμου.
emo
Προβολές: 1298
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giokaspart
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν από giokaspart
Την στάχτη από το πέλλετ ή τα καυσόξυλα τι την κάνετε? Εγώ προς το παρόν τη μαζεύω και τη ρίχνω στην άκρη στο χωράφι, έχοντας κατά νου να ψάξω για κανένα τρόπο...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
δεν εχω ακουσει για χημικα προσμικτα (παντα μπορει να υπαρχει και καποια εξαιρεση) συνηθως τα προσμικτα ειναι ειτε πυρηνας ειτα καποια αλευρα γενικα φυτικα...
emo
Προβολές: 1116
Απαντήσεις: 25
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 6 Ημέρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
[attachment] Ανοιγω ενα ποστ με φωτο και ιδεες για τα λεβητοστασια μας.εικονα χωρος εργαλεια συντηρυσης ηλεκτρολογικα αυτοματισμοι και οτι αλλο ειναι για την...
Το Άβαταρ του/της yenairg
Τελευταία Δημοσίευση από yenairg 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Απο ότι βλέπω, όσες έχεις τραβήξει όρθιες στις ξαπλώνει στην online ανάρτηση. Ο valo και ο Μελέτης κάποιο κόλπο έχουν βρεί και δεν τους τις χαλάει.
emo
Προβολές: 5250
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giannisp
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν από giannisp
Χαιρετώ τα μέλη του φόρουμ . Αγόρασα και εγκατέστησα πέρυσι ,αρχές Φλεβάρη , τον λέβητα πέλλετ της Mavill Pecal 35Kw . Το σπίτι που θερμαίνει είναι μια μονοκατοικία 150τ.μ. με...
Το Άβαταρ του/της giatrakos
Τελευταία Δημοσίευση από giatrakos 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΥΣΤΗΡΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙς ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ...
emo
Προβολές: 1124
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostasion78
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 1 Εβδομάδα πριν από kostasion78
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως έχει κάποιος Τεχνικό Εγχειρίδιο για σομπα πελλετ King 10kw στα ελληνικά είτε και στα αγγλικά!! Και το κρυφό μενού? Στάλθηκε από το SM-A300FU μου...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
Χρονια πολλα πρωτα θα δεις αν σε καλυπτει για το χωρο σου.τα περισσοτερα μανιουαλ και ρυθμισεις για τις αεροθερμες υπαρχουν και δεν ειναι τεραστιες οι διαφορες.
emo
Προβολές: 331
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Konstantinos3576
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από Konstantinos3576
Υπάρχει κανείς που να γνωρίζει το κρυφό μενού από kalor lara; Θα ήθελα να ρυθμίσω την ροη του πελλετ κ τον αέρα.
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Θα καεις απο τη ζεστα Κωστη :blink: :blink: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: !!χαχαχαχχαχα Ευχαριστω για τα καλα σου λογια .καλη χρονια με υγεια!!!!!!!!!!! ;) ;) :P :P :P :P
104 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 13 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154356 | Σύνολο θεμάτων: 4900
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 6
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.711 δευτερόλεπτα