Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
104 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 123χιλ.
Απαντήσεις: 1588
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 11 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Καθαρισμα λεβητα και καμιναδα μετα απο 2 μηνες.πολυ μαυριλα .ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΟΥΝ ΤΟ ΑΕΡΙΟ ΠΕΡΝΑ Ο ΑΓΩΓΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΣΕ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...
emo
Προβολές: 1113
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της alfeios
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν από alfeios
Καλημερα Ξερει καποιος που μπορω να αγορασω κουκουτσι ελιας, στην Ηλεια, Βορεια Μεσσηνια η Νοτια Αχαϊα ;
Το Άβαταρ του/της dragonfly
Τελευταία Δημοσίευση από dragonfly 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Σαν κοσκινισμένο πυρινοξυλο το βλεπω στις φωτογραφιες οχι σαν κουκουτσι. [attachment] που ειναι αυτο.
emo
Προβολές: 749
Απαντήσεις: 45
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Kar.
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 19 Ώρες πριν από Kar.
Καλησπέρα σας και Καλή Χρονιά! Είμαι καινούριο μέλος εδώ , έχω διαβάσει ήδη πολλά και έχω σχηματίσει μια εικόνα αλλά και λίγο μπερδεμένος από διάφορες απόψεις....
Το Άβαταρ του/της Kar.
Τελευταία Δημοσίευση από Kar. 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Στη πράξη από εδώ και πέρα θα φανεί πως πρέπει να δουλέψει το μηχάνημα συναρτήσει των εκάστοτε συνθηκών και Μυαλό για να το κατανοήσεις σωστά. Εδώ θα είμαστε για...
emo
Προβολές: 289
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Καλησπερα σημερα σε ενα φιλο και μετα απο 4 χρονια λειτουργια σε εναν λεβητα 25kw πελλετ το σιδερενιο δοχειο καυσης φαγωθηκε στο διατρητο που κρατα το πελλετ και...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
Ευχαριστω jnet (Γιωργο)ειπαμε βοηθεια και αλλυλεγγυη!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ
emo
Προβολές: 1232
Απαντήσεις: 53
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Fokion
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από Fokion
Οπως ειπα και αλλου. Καιω Ευβοια πελλετ αλλα με παιδευει. Αφηνει ΠΟΛΥ "πετρα" εχω ανεβασει ηδη τον αερα περιπου κατα 10% κι εχω κατεβασει το καθε ποτε φυσαει να...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
Και συνεχιζουμε να πηγαινουμε αξιοπρεπως.... Δυστυχως ομως εχασαν ενα μεγαλο πελατη.... φορτωσε ενα στεγνό πυρηνοξυλο και φτυνότερο και καθαροτερο... Τα καλα του...
emo
Προβολές: 198
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mustafa
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από mustafa
Καλησπέρα, και συγχαρητήρια για το forum...Σκέφτομαι να βάλω τζάκι Niber και γιαυτό ήθελα πληροφορίες και τη γνωνη σας για αυτά τα τζάκια..Ευχαριστώ πολύ και καλό...
emo
Προβολές: 234
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mountainrider
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από mountainrider
Έχοντας κάνει κατά καιρούς συζητήσεις με αρκετούς εγκαταστάτες για το αν χρειάζεται να ντυθεί με θερμομονωτικό υλικό το καζάνι ενός υδραυλικού τζακιού, δεν έχω...
Το Άβαταρ του/της mountainrider
Τελευταία Δημοσίευση από mountainrider 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
Και εγώ την ίδια άποψη έχω. Η λογική μου λέει ότι πρέπει να περιοριστούν οι απώλειες του δοχείου νερού. Αχ στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα…
emo
Προβολές: 6282
Απαντήσεις: 58
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της patrinosla
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν από patrinosla
Καλημέρα σας, Αγόρασα μια σόμπα πέλλετ και έχει τον επισυναπτόμενο πίνακα ελέγχου. έχει κανείς κάποιο manual ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Παρε με τηλ 6942065727 να το δουμε.πρεπει να μπεις στο κρυφο μενου σε παραμετρο ρυθμισεων
emo
Προβολές: 208
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostaskip
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από kostaskip
Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.θελω να σας κανω 2 ερωτησεις αν ξερετε.Αγορασα μια salgueda 700 gv.1ον ο αγωγος φ 150 του εξωτερικου αερα και παει στο πισω μερος της...
emo
Προβολές: 5661
Απαντήσεις: 50
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Jimmis
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 10 Μήνες πριν από Jimmis
Καλησπέρα σας και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε, εχω ενα θέμα με την αεροθερμη σομπα πελλετ που εχω.(Kalor Elena), μου βγαζει την ενδειξη service ξερει κανεις...
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Τελευταία Δημοσίευση από sdancer75 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Αναφορά ξερει κανεις σε ravelli r70 πως σβηνει το servise? Αν ειναι το ίδιο για όλες τις ravelli και θυμάμαι καλά το Ο0 (ομικρον μηδέν) υπάρχει ειδικό topic για τις ravelli ψάξε και θα βρεις τα...
emo
Προβολές: 644
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της triumph1850
Το θέμα άρχισε 3 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από triumph1850
χαιρετώ την παρέα γνωρίζει κάποιος για το πόσο αξιόπιστες είναι η σόμπα πελλετ kalor Denia 14c με αεραγωγούς και η kalor Mia 16c με αεραγωγούς και αυτή
Το Άβαταρ του/της Kar.
Τελευταία Δημοσίευση από Kar. 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Εγώ μόλις την παρήγγειλα και συμβιβάστηκα με το χρόνο αναμονής, δεν ξέρω τις σου είπαν εσένα αλλά πίστεψε είναι μεγάλος!! Καλορίζικη και εύχομαι να την...
emo
Προβολές: 181
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της KAPJOHN123
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από KAPJOHN123
Καλησπέρα πωλείτε σόμπα πελλετ edillkamin Funny ελάχιστα χρησιμοποιημένη με 4 μέτρα μπουριά ανοξείδωτα διπλού τοιχώματος και σκούπα στάχτης όλα μαζί 1700 ευρώ...
emo
Προβολές: 253
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nomikos
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από nomikos
Καλημέρα στην ομάδα!! Έχω αγοράσει την ενεργειακή εστία bx300 με το κιτ σύνδεσης με παράλληλη λειτουργία με τον λέβητα πετρελαίου μήπως έχει καποιος σχέδιο σύνδεσης;...
Το Άβαταρ του/της χρηστος8
Τελευταία Δημοσίευση από χρηστος8 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Αναφορά Ευχαριστω!βέβαια το manoual είναι στα ιταλικά αν το κατάλαβα καλά η εντολή για το ποιο θα έχει προτεραιότητα την δίνει το πίνακα κι του τζακιού στον θερμοστάτη του...
emo
Προβολές: 200
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stayridis
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από stayridis
καλημέρα φιλοί μου σκεφτομαι για αγορά έναν λέβητα Pellet BIODOM C25 θέλω τις απόψεις σας γιατι θα ειναι ο πρώτος λεβητας που θα αγορασω και ειμαι επιφυλακτικος.... [attachment]
Το Άβαταρ του/της giokaspart
Τελευταία Δημοσίευση από giokaspart 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Δες πρώτα αν σου φτάνει η ισχύς του λέβητα δηλ. τα 17 kw. Τώρα για το ότι είναι ο πρώτος,... οι λέβητες δεν αγοράζονται συχνά ούτως ή άλλως. Όσο για τους αυτοματισμούς...
emo
Προβολές: 2335
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nick833
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν από nick833
Καλησπέρα σας. Αναφορά σας διαβάζω καιρό τώρα και με βοηθήσατε αρκετά ώστε να επιλέξω την θέρμανση για τα 105τμ της μονοκατοικίας μου στην κεντρική Μακεδονία, κατασκευή 1968....
Το Άβαταρ του/της nick833
Τελευταία Δημοσίευση από nick833 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Αναφορά Γεια σας. Ακόμη την ψάχνω για UPS. Νομίζω ότι αυτό θα μου κάνει, μαζί με μία μπαταρία αυτοκινήτου για να την εναλλάσω με αυτήν του Getz μου σε περίπτωση πολύωρης...
emo
Προβολές: 315
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της κωστας1975
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 4 Ημέρες πριν από κωστας1975
Προβλημα σε σομπα πελλετ ECO GROUP ECO AIR10kw.αν μπορει καποιο μελος να με βοηθηση ριχνει πολλα πελλετ στο ποτηρακι με αποτελεσμα να μπουκωνη και να μην περνει φωτια η...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Και τωρα αν μπορεις παρε με η το απογευμα μετα τις 7
emo
Προβολές: 275
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Vangelio
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 18 Ώρες πριν από Vangelio
Καλημέρα σε όλους Έχω ένα θέμα με το ενεργειακό μας τζάκι, το οποίο έχει διαστάσεις πόρτας 450 x 1080 mm και για κάποιο λόγο δε λειτουργεί (εμφανώς τουλάχιστον) ο σύρτης...
Το Άβαταρ του/της Vangelio
Τελευταία Δημοσίευση από Vangelio 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Αναφορά δεν ανεβαζεις καμμια φωτο μπας και ερθει καμμια ιδεα ? :) αερα για καυση απο που περνει ? αν καταλαβα ...το προβλημα ειναι οτι δεν παιρνει πολυ αερα για καυση κι οχι το...
emo
Προβολές: 563
Απαντήσεις: 19
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της akisstam
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από akisstam
Επειτα απο την ασταματητη βατια μυρωδια της κολλας του αλουμινοφυλλου ,εγινε ανοιγμα του θερμοθαλαμου με αποξηλωση απο παντου του πετροβαμβακα, αλλαγη της παλιας...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
δεν ξερω αν βρωμαει κι αυτο ...αλλα πρωτη φορα βλεπουμε κατι τετοιο εδω μεσα ...εχει μια πυραντοχη επενδυση και την σοβατιζει μ ενα ακαταλληλο υλικο ...φοβαμαι οτι...
emo
Προβολές: 522
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pileidis
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 4 Εβδομάδες πριν από pileidis
Καλησπέρα στο forum. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι εάν σε υπάρχουσα εγκατάσταση θέρμανσης, μπορεί να γίνει προσθήκη νέου σώματος. Στην περίπτωσή μου θέλω να προσθέσω...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
δεν ειναι ασχημη ιδεα .... ειδικα αν ειναι να μπλεξειςμε εξωτερικες σωληνωσεις
emo
Προβολές: 393
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Jimlock
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από Jimlock
Καλησπέρα σας, γράφω σχετικά με κάποιο πρόβλημα που αντιμετωπίζω με ένα αερόθερμο τζάκι (CAMINO DESIGN QL 600) το οποίο τοποθέτησα στο σπίτι μου την άνοιξη του 2017. Αρχικά...
Το Άβαταρ του/της Jimlock
Τελευταία Δημοσίευση από Jimlock 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
1)Μιλάς για την ένωση των δυο σωλήνων η για το σημείο που διαπερνάει η καπνοδόχος τον θερμοθάλαμο; Θεωρείς ότι μπορεί να μυρίζει η ταινία (κόλλα) σε αυτό το σημείο?...
104 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 15 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154356 | Σύνολο θεμάτων: 4900
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 6
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.703 δευτερόλεπτα