Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
111 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 180
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Makrinos
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από Makrinos
Καλησπέρα στην ομάδα,εχω την kalor miriam ,παρατηρω το τελευταίο διάστημα στο δοχείο καύσης η στάχτη πετρωνει και υπάρχουν κομμάτια pellet ακαυτα μέσα στον θάλαμο,υποψιν...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 6 Ημέρες 13 Ώρες πριν
αν χρειαστεις κατι για αυτο το μενου βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas, ΥΠΑΡΧΕΙ
emo
Προβολές: 131
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geopar
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 22 Ώρες πριν από geopar
Καλή μέρα παιδιά έχω 140 τετραγωνικά σπιτι με απώλειες 24000 θερμίδες σύμφωνα με μελέτη μηχανικού περιοχή διδυμα Αργολίδας. Χρειάζομαι περίπου 600 λίτρα πετρέλαιο το...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 6 Ημέρες 15 Ώρες πριν
καθε περιοχη εχει ιδιαιτεροτητες οσο αφορα τις τιμες καυσιμων...ελεγξε στηην περιοχη σου τι ειναι διαθεσιμο σε τι τιμη και φυσικα τις προσωπικες σου προτιμησεις...
emo
Προβολές: 1006
Απαντήσεις: 39
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της JIANG
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 2 Ημέρες πριν από JIANG
Γεια σε όλους του θαμώνες τακτικούς και μη. Ήρθε η ώρα να περάσω και εγώ το τζάκι μου. Μετά απο πολύ σκέψη και μελέτη (το forum σας ήταν η κύρια πηγή μελέτης) η κίνηση...
Το Άβαταρ του/της JIANG
Τελευταία Δημοσίευση από JIANG 6 Ημέρες 19 Ώρες πριν
ΚΑλή Χρονιά σε όλους! Σήμερα μου την έδωσε και έιπα να το μπομπουνίσω λίγο. Το' φτασα πάνω απο 100o C στο αγωγό του βεντιλατέρ. Μύρισαν λίγο τα μαντέμια κλπ αλλά τίποτα...
emo
Προβολές: 1425
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 9 Μήνες πριν από sdancer75
Μπορεί η ξέρει κανένας τι σόμπα ειναι αυτή αγορασμένη το 2013 απο την alfawood ; Με ενδιαφέρει να βρω το μανουαλ. [image] [image] [image]...[image] [image]
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Τελευταία Δημοσίευση από sdancer75 6 Ημέρες 23 Ώρες πριν
Ευχαριστώ κ. Κώστα για τις οδηγίες !! B)
emo
Προβολές: 127
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της petrosp13
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 13 Ώρες πριν από petrosp13
Σε πολύ καλή κατάσταση 35 €, η τιμή αγοράς του ήταν 60 € Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. //
Το Άβαταρ του/της petrosp13
Τελευταία Δημοσίευση από petrosp13 1 Εβδομάδα 9 Ώρες πριν
25 €
emo
Προβολές: 57
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sotoul
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 11 Ώρες πριν από sotoul
καλησπερα και καλή χρονιά σε όλους. Ψάχνω τα manuals απο την σόμπα cs thermos panorama 8,5kw αν υπάρχουν σε pdf ή σε κάπια άλλη μορφή.
emo
Προβολές: 162
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Valo
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από Valo
[attachment] Καλή χρονιά σε όλους με υγεία! Θα ήθελα την γνώμη σας καθώς προς την άνοιξη σκέφτομαι να τοποθετήσω τζάκι στο σαλόνι μου και λόγω ιδιομορφίας του χώρου ο...
Το Άβαταρ του/της Valo
Τελευταία Δημοσίευση από Valo 1 Εβδομάδα 12 Ώρες πριν
Γιώργο, εγω δουλεύω στο Πολύκαστρο έρχομαι καθημερινά εδώ και 6 χρόνια. Σήμερα έφυγα νωρίς λόγω τού χιονιά πολύ δύσκολος ο δρόμος, ναναι καλά τα χιονολαστιχα..Σου...
emo
Προβολές: 244χιλ.
Απαντήσεις: 2090
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της terisds
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν από terisds
-
Το Άβαταρ του/της tempes
Τελευταία Δημοσίευση από tempes 1 Εβδομάδα 12 Ώρες πριν
Το Τ18 τι ακριβώς κάνει και με ποιες προϋποθέσεις;
emo
Προβολές: 187
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της dhiotis
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από dhiotis
Καλησπέρα σας, και χρόνια πολλά. Εχει κάποιος απο.εσάς, αυτή την σόμπα ? www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...na-90-9-kw-62083875/ Θα ήθελα να μάθω για τυχών...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 22 Ώρες πριν
6942065727
emo
Προβολές: 118
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της makisr
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από makisr
Δυο ερωτησούλες, μιας και σκοπεύω να παραγγείλω μία τουρμπίνα και τον αεραγωγό για το τζάκι μου από επώνυμο μαγαζί συμφορουμίτη (δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω το...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 23 Ώρες πριν
δεν χρειαζεται ν αφαιρεσεις το μαντεμι ...για την κολλα δεν γνωριζω...ρωτα εκει που θα παραγγειλεις αν και νομιζω 3 κιλα θα σου φτασουν
emo
Προβολές: 85
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της hristos1975p
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από hristos1975p
Εχω την σόμπα echo spar tukana 8kw εδώ και 6 χρόνια τον τελευταίο καιρό μου μαυρίζει υπερβολικά το τζαμί αργεί να ανάψει και πετάει τα πελετ κατά την καύση έξω από το πιατάκι...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas
emo
Προβολές: 678
Απαντήσεις: 30
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Katia
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 3 Εβδομάδες πριν από Katia
Καλησπέρα, θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με τις σόμπες πέλλετ. Μένω στα Γιάννενα, σε ένα σπίτι 70 τετραγωνικά που είναι διώροφο. Από επάνω έχει στέγη (παλιά) και...
Το Άβαταρ του/της Sun
Τελευταία Δημοσίευση από Sun 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Αναφορά εξωτερικο αερα δεν χρειαζεται να βαλεις ...αν εχεις θεμα η φοβασαι μπορεις να ντυσεις την καμιναδα με πετροβαμβακα μονος σου ...καλο ειναι παντως κουρτινες να μην...
emo
Προβολές: 77
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της makisil
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από makisil
Πωλείται η σόμπα του τίτλου σε πόλη καλή κατάσταση με αλλαγμένα όλα τα ρουλεμάν στα μοτέρ με skf και με 5-6 μέτρα μπουρια μόνου τοιχώματος inox
emo
Προβολές: 136
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της harisf
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από harisf
Καλή χρονιά και χρόνια πολλα Έχω μια κασέτα τοποθέτησει salgoueda v700 και παρατήρησα ότι στον τοίχο έχω μια μαυρίλα όχι πολύ έντονη στο σημείο που βλέπει η μία έξοδος...
Το Άβαταρ του/της Valo
Τελευταία Δημοσίευση από Valo 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
Απλά ότι σκόνη έχει επικαθήσει εσωτερικά της κατασκευής όταν έκανες το τζάκι , τώρα καίγεται και εξέρχεται απο τις περσίδες. Πιστεύω με τον καιρό το φαινόμενο θα...
emo
Προβολές: 272
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΠέτροςΤ
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από ΠέτροςΤ
Καλησπέρα μετά από καιρό. Μήπως είναι υπερβολική η φλόγα? [image][image][image] Στάλθηκε από το Redmi...
Το Άβαταρ του/της ΠέτροςΤ
Τελευταία Δημοσίευση από ΠέτροςΤ 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Αναφορά γνώμη μου να μπεις στο μενού του τεχνικού και να μειώσεις την ρίψη του πέλλετ Το έλυσα πριν καιρό έφταιγε ο αέρας τώρα είναι κομπλέ. Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου...
emo
Προβολές: 12.4χιλ.
Απαντήσεις: 63
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Xaroulis
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν από Xaroulis
Καλησπερα σας. Προσφατα απεκτησα μια σομπα πελλετ Royal Clima 9 9kw και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Η καπνοδοχος βγαινει απ τον τοιχο και εξωτερικα υψωνεται καθετα...
Το Άβαταρ του/της nikdes
Τελευταία Δημοσίευση από nikdes 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Ευχαριστώ
emo
Προβολές: 506
Απαντήσεις: 32
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nikdes
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από nikdes
καλησπερα σε ολους...ενδιαφερομαι να αγορασω μια σομπα και να αντικαταστησω την ξυλοσομπα μου γτ ταλαιπωρουμαι να κουβαλαω ξυλα..πηρα την αποφαση να παρω μια σομπα...
Το Άβαταρ του/της nikdes
Τελευταία Δημοσίευση από nikdes 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Δηλαδή να έχει ταφ καθαρισμού δεύτερο?
emo
Προβολές: 1968
Απαντήσεις: 22
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν από geodag
Καληεμερα στην παρέα να παρουσιάσω και Εγώ το τζακι μου που μετά από τις γνώσεις που ελαβα από εδώ πιστεύω όλα να μπήκαν σωστά Αφού το δουλέψαμε και δούλεψε μια...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Βάλαμε πυραντοχη γυψοσανιδα σε όλο το Τζακι και από πίσω της βάλαμε πετροβαμβακα με επικάλυψη αλουμινίου.... Και όλα καλα
emo
Προβολές: 88
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της alexandross
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από alexandross
εχω προβλημα γιατι η σομπα μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας μαζευει πελλετ στο ποτηρακι και ξεχειλιζουν απ εξω επισης μαυριζει τελειος το τζαμι.πως μπαινω στις...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν
Εχει διαδικασια και πρεπει να γραψω αρκετα.αν εχεις viber messeger να μιλησουμε να σου πω
emo
Προβολές: 299
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της JonnyS
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από JonnyS
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη Θα ήθελα να εκφράσω μερικές απορίες σχετικά με την λειτουργια-καταναλωση της αντλίας Daikin υψηλών θερμοκρασιών που έβαλα πρόσφατα Να...
Το Άβαταρ του/της dimitris11
Τελευταία Δημοσίευση από dimitris11 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Το 19 ,μέχρι το 21 είναι πολύ μεγάλη απόκλιση. Από το 19 για να φτάσει στο 21 η αντλία τα δίνει όλα εκεί έχεις υπερβολική κατανάλωση,πιθανόν ενεργοποιεί και τις...
111 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 14 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154854 | Σύνολο θεμάτων: 5199
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 5
  • Σημερινές απαντήσεις: 7 | Χθεσινές απαντήσεις: 34
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.517 δευτερόλεπτα