Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
104 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 250χιλ.
Απαντήσεις: 43
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της s93060
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 1 Μήνας πριν από s93060
Πλέον αν κάποιος δικαιούται επίδομα θέρμανσης Σεπόλια τιμή συμφέρει το πελλετ;; Sent from my iPhone using Tapatalk
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 4 Ημέρες 23 Ώρες πριν
Γενικά καλα μου ακουγεται... Ισως λιγο τσιμπιμενο αλλα κρινω με τα δικα μου νοτια κριτηρια...
emo
Προβολές: 117
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geokape
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 8 Ώρες πριν από geokape
Πωλείται τζάκι 2 όψεων προκάτ, με πυρότουβλο, δουλεμένο 3 χειμώνες. Αποτελείται από 6 κομμάτια. Τιμή 250€. Ηράκλειο Κρήτης. Δεν γίνεται αποστολή. Παραλαβή και μεταφορά...
emo
Προβολές: 153
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mogila
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 13 Ώρες πριν από mogila
είμαι καινούργιοs στο foroum,,έχω έναν p7 ferolli κ παρατήρησα ένα πρόβλημα,,ενώ ο καυστήρας καίει κανονικά στην 3 σκάλα ξαφνικά σταμάτα σαν να τον έβγαλες από την μπριζα δλδ...
Το Άβαταρ του/της nafplion
Τελευταία Δημοσίευση από nafplion 5 Ημέρες 12 Ώρες πριν
για ριξε μια ματια εδω κατι θα βρεις σιγουρα , www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0
emo
Προβολές: 8316
Απαντήσεις: 74
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kaikas
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν από kaikas
Καλησπερα σας.Αγορασαμε τη Σομπα pellet ENERGY GP 8000 8.8KW απο τον κυριο Μοσχαλη.Απο πελλετ χρεισιμοποιω το GOLDEN NUGGETS και θελω να ρωτησω τον κυριο Μοσχαλη η αν καποιος απο σας...
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 5 Ημέρες 12 Ώρες πριν
Οι ρυθμίσεις μου αυτές είναι [image][image][image][image]...
emo
Προβολές: 228χιλ.
Απαντήσεις: 2052
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της terisds
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν από terisds
-
Το Άβαταρ του/της nafplion
Τελευταία Δημοσίευση από nafplion 5 Ημέρες 12 Ώρες πριν
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους εδω μέσα στο site , πληροφοριακά για όσους μπορέσουν να βρουν αυτήν την φίρμα πελλετ www.filiki-anaptixiaki.gr/ , ασ το δοκιμάσουν θα...
emo
Προβολές: 482
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της cgeo
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 4 Εβδομάδες πριν από cgeo
Καλησπέρα στην κοινότητα, Έχω ένα διαμέρισμα 100τμ στο Κέντρο της Αθήνας (κατασκευή 2002) και ψάχνομαι να αυτονομηθώ. Η ιστορία έχει ως εξής. Στην πολυκατοικία που...
Το Άβαταρ του/της Hope
Τελευταία Δημοσίευση από Hope 5 Ημέρες 14 Ώρες πριν
Κατατοπιστικότατο το pdf και Ευχαριστω πολυ!! Εχω A/C αλλα δεν ζεσταινουν οπως θα ηθελα, ηταν κ μια σκεψη να δουλεψω την ενδοδαπεδια χωρις το μεγαλο κοστος της αντλιας...
emo
Προβολές: 16.4χιλ.
Απαντήσεις: 132
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της valsam
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν από valsam
Eφτασε η ωρα να κανω μια μινι παρουσιαση του λεβητα μου και'γω, μαξι ειναι μαλλον αλλα μινι λεω γιατι απο καταναλωσεις και προβληματα ολοκληρωμενη αποψη θα εχω στο...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 5 Ημέρες 16 Ώρες πριν
Σκεψου οτι πηρα τηλ στη BURNIT για ενα μοτερ κοχλια απο 25kw και μου ειπαν 180+μεταφορικα για Λαμια.βρηκα τελικα εδωhttp://www.aerodin.gr/product_info.php?cPath=77&products_id=1426 αυτο που φορουσε 4rpm...
emo
Προβολές: 121
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nick70
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 19 Ώρες πριν από nick70
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΕΤ/ΝΗ ΜΙΑ GAIAECO DMT 8KW.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ MANUAL ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛ.ΠΙΝΑΚΑ Η ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.ΠΩΣ ΡΥΘΜΙΖΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ,ΠΩΣ ΣΒΗΝΩ ΤΟ...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 5 Ημέρες 17 Ώρες πριν
βαλε φωτο την οθονη
emo
Προβολές: 49.9χιλ.
Απαντήσεις: 494
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sot.p
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν από sot.p
Τον περασμένο χεμώνα (Φεβρουάριο) εγκατέστησα τον vitoligno 100s. Πάρα πολύ ευχαριστημένος έως σήμερα. Για 24ωρη θέρμανση, αρκούν δύο γεμίσματα, με την θερμοκρασία εντός...
Το Άβαταρ του/της valsam
Τελευταία Δημοσίευση από valsam 5 Ημέρες 20 Ώρες πριν
Ξερει κανεις που μπορω να βρω τα κατω κεραμικα σχετικα φθηνα? www.romstal.ro/deflector-ceramica-refrac...t-4piese-p42416.html Εστειλα email στον Ρουμανο αλλα δεν...
emo
Προβολές: 132
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Vangelio
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 23 Ώρες πριν από Vangelio
Καλημέρα. Εισαγωγή εξωτερικού ή εσωτερικού αέρα για την καύση ενεργειακού τζακιού; Κοινοποιώ ένα άρθρο όπου υποστηρίζεται σαφώς το δεύτερο και ήθελα τις απόψεις...
emo
Προβολές: 383
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της thend_dk
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από thend_dk
Καλημέρα και καλή χρονιά .. Θα ήθελα την βοήθεια σας… έχω ένα λέβητα πελλετ μάρκας GS 25 kw είναι μάλλον από τους πρώτους πελλετ τον πήρα μεταχειρισμένο εδώ και 2...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 6 Ημέρες 3 Ώρες πριν
Φιλε σου εχω γραψει πιο πανω και το εμαιλ μου και το τηλεφωνο μου,για να μην γραφω εδω μετα τις 3 παρε με η βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να μιλησουμε για να...
emo
Προβολές: 123
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mogila
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 12 Ώρες πριν από mogila
είμαι καινούργιοs στο foroum,,έχω έναν p7 ferolli κ παρατήρησα ένα πρόβλημα,,ενώ ο καυστήρας καίει κανονικά στην 3 σκάλα ξαφνικά σταμάτα σαν να τον έβγαλες από την μπριζα δλδ...
emo
Προβολές: 142
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της μπαρμπερης
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 14 Ώρες πριν από μπαρμπερης
Καλησπερα παιδια μπορει καποιος να μου στειλει τις ρυθμισεις απο την συγκεκριμενη σομπα? ευχαριστω
Το Άβαταρ του/της μπαρμπερης
Τελευταία Δημοσίευση από μπαρμπερης 6 Ημέρες 13 Ώρες πριν
Οκ θα κανει κανενα μισαωρο να σβησει οταν σβησει σε κανω αιτημα
emo
Προβολές: 151
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 15 Ώρες πριν από GEORGIOSK-DRAMA
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.σας παραθετω φωτο απο την κατασκευη και περιμενω,απορειες και βοηθεια απο εσας για να τον κανω καλητερο.
emo
Προβολές: 198
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 13 Ώρες πριν από michalisgr
Καλησπέρα φίλε μου.. Έκανα και εγώ την τροποποίηση της σομπας μου με του Μοσχαλη. Gp 8000 το λαμακι το έχω τέρμα ανοιχτό αλλά το τζάμι της σομπας σε όλες τις σκάλες...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 6 Ημέρες 15 Ώρες πριν
Το έκανα φίλε μου.. Ανέβασα στροφές στο βεντιλατερ καυσαερίων... Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 5745
Απαντήσεις: 130
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της georgegk
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν από georgegk
Καλησπερα στο forum, και συγχαρητηρια σε οσους συμβαλουν για εμας τους ''ασχετους'', στην σωστη ενημερωση οσον αφορα τα πελλετ. Εδω και μια μια βδομαδα ειμαι κατοχος...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 6 Ημέρες 17 Ώρες πριν
ΔΕΣ ΤΕ ΕΔΩ www.aircoline.gr/AEFDACA3.el.aspx o-thrax.blogspot.gr/2014/01/blog-post_5.html
emo
Προβολές: 183
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της MANOS_GR21
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 17 Ώρες πριν από MANOS_GR21
KALHSPERA SAS EXW TN ECO IDRO 25KW ME TO KATRAN POU DIXNEI TN WRA STO PANW MEROS. ENW DOULEUE MIA XARA EDW KAI ENA MHNA EKEI POU DOULEUEI MOU BGAZEI SUNEXEIA ALARM 05 , KAI DN ANEVAINEI KAI TO NERO PANW 45 VATHOUS, ENW PALIA PHGAINE MEXRI 58-59 VATHMOUS..DIAVASA APO ENA MIKRO EGXEIRIDIO POU EXW OTI...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 6 Ημέρες 22 Ώρες πριν
Γραψε κανονικά το μοντελο της σομπας μπας και βρουμε το μανουαλ
emo
Προβολές: 236
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της louris1234
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από louris1234
Καλησπέρα δηστηχως μου τελείωσαν τα ξερά τα ξυλα και έχω χλωρά να καίω στον λέβητα ξύλου το πρόβλημα είναι ότι αργεί πολύ να ανεβάσει θερμοκρασία και δεν φτάνει...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 1 Εβδομάδα 7 Ώρες πριν
Μπριγκετα φίλε μου.. Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 9849
Απαντήσεις: 40
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Panos
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν από Panos
μια γειτόνισα που θέλει να αγοράσει σόμπα πέλλετ ρώτησε την γυναίκα μου πως αντέχουμε τον θόρυβο από τον ανεμιστήρα της σόμπας πέλλετ πού έχουμε. η απάντηση ήταν...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 1 Εβδομάδα 8 Ώρες πριν
Καλησπέρα θα χρειαστώ εγώ ρουλεμαν.. Πώς θα γίνει;; Αναφορά Καλημερα και παλι επανερχομε στο θεμα μιας και χτες εφερε ο ταχυδρομος ενα δεμα απο την κινα με τα ρουλεμανακια...
emo
Προβολές: 223
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της louris1234
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από louris1234
Καλημέρα σε όλους έχω ένα θέμα με τον λέβητα μου, σε κάποιους άλλους λεβητες που έχω δει έχει μόνο στάχτη δεν τους αφήνει κάρβουνα σε μένα όχι έχει αρκετά κάρβουνα...
Το Άβαταρ του/της dragonfly
Τελευταία Δημοσίευση από dragonfly 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Τι εννοεις θεμα καυσης οτι δεν καιγονται σωστα τα ξυλα? αν με καποιο τροπο κρατησεις τα μεγαλα καρβουνα στο χωρο καυσης (μικροτερα κενα στη σχαρα) και δεν πεσουν...
104 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 18 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154356 | Σύνολο θεμάτων: 4900
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 6
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.951 δευτερόλεπτα