Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
104 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 27.5χιλ.
Απαντήσεις: 101
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν από jnet
Γνωρίζει κάποιος αν η παρακάτω γεννήτρια θα μπορέσει να μου κρατήσει όλο το σύστημα θέρμανσης μου σε περίπτωση διακοπής ρεύματος?...
Το Άβαταρ του/της meletis
Τελευταία Δημοσίευση από meletis 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Καλησπερα. Τωρα με τη κακοκαιρια, εμεινα χωρις ρευμα χθες ολο το βραδυ.Βασικα ολο το χωριο μεχρι σημερα στις 11:00 Για πιο αργοτερα υπολογιζω τη αγορα του. Σε περιπτωση...
emo
Προβολές: 351
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της popovitis
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από popovitis
Καλησπέρα, μίας και ο χειμώνας έχει έρθει άρχισα να δουλεύω κανονικά το ενεργειακό τζάκι αερόθερμο που έχω. αυτές τις μέρες οι εξωτερικές θερμοκρασίες είναι...
Το Άβαταρ του/της popovitis
Τελευταία Δημοσίευση από popovitis 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Εχτές το έκαψα αρκετά περισσότερο λόγω χαμηλότερων εξωτερικών θερμοκρασιών: 1) 20kg 2).. 3).. 4) Εξωτερικές 3 - 7 5) ίδιες εσωτερικές 6) ... 7)... Η διαφορά στην κατανάλωση νομίζω...
emo
Προβολές: 354
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της john88s
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από john88s
Αναφορά Συναγερμός σήμανε στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Βόλου λίγο πριν από τις 12 το μεσημέρι μετά από ειδοποίηση για πυκνούς καπνούς που έβγαιναν από αποθήκη του λιμανιού,...
Το Άβαταρ του/της dragonfly
Τελευταία Δημοσίευση από dragonfly 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Καποια εντονη ζυμωση ισως,εγω παντως που το εκαψα τρια χρονια μονο να φουσκωνει το ειδα βρεγμενο. :)
emo
Προβολές: 259
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ενημερωση για αντικατασταση αντιστασης εναυσης.ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΥΜΑ.στην αλλαγη να βαζεται κεραμεικη εχει πολλα οφελη. [attachment] [attachment] ... [attachment] [attachment] ...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Αναλογα πως βολευει και τι χωρος υπαρχει .εχω δει σε σομπα για να βγαλεις αντισταση πρεπει να βγαλεις πρωτα μοτερ κοχλια.γενικα η κεραμεικη ειναι φυσικα πιο...
104 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 35 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154356 | Σύνολο θεμάτων: 4900
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 6
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.386 δευτερόλεπτα