Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

18/10/2016
Ξεκίνησε η περίοδος διανομής πετρελαίου με τιμές 93-95 λεπτά το λίτρο. Να ευχηθούμε ενα ελαφρύ χειμώνα... ...
22 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 79
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pmoromalos
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 16 Ώρες πριν από pmoromalos
Καλημέρα σας, καλώς σας βρήκα. Έχω ξεκινήσει μια προσθήκη οροφου 120 τμ. Η Κατασκευή είναι σύμμικτη (μεταλλική κατασκευή με ελαφρομπετον για στέγη), εσωτερικά...
Το Άβαταρ του/της pmoromalos
Τελευταία Δημοσίευση από pmoromalos 1 Ώρα 34 Λεπτά πριν
Λοιπόν, το σπίτι συνολικά είναι 125 τμ στον πρώτο όροφο. Άλλη μια λύση είναι αντί fan coil να βάλω ενδοδαπεδια, ποια είναι η γνώμη σου για αυτό ? βεβαια δεν ξέρω αν...
emo
Προβολές: 894
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deltas
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 2 Ημέρες πριν από deltas
καλημέρα σας. είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω για ενεργειακό τζάκι νερού έχω κάνει μια έρευνα αγοράς και η περισσότερη με πηγαίνουν σε Edilkamin...
Το Άβαταρ του/της ΓΙΩΡΓΟΣ1970
Τελευταία Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1970 16 Ώρες 7 Λεπτά πριν
Καλημέρα. Μετά από συνάντηση με to Δημητρη Φιλιππακοπουλο στα Ιωαννινα τα είπαμε τα συζητήσαμε και έχω στην κατοχή μου το Technical PAN Aqua 20 KW στα μέσα του Ιουνίου...
emo
Προβολές: 269
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από geodag
Καλημέρα παιδια έχω διαβάσει τόσα εδώ που έχω αρχίσει να μπερδευομαι.... Θέλω να βάλω στο σπίτι μου τζακι γωνιακο καλοριφέρ έχω δει αρκετά κ κάποια Ελληνικά. Έχω...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 22 Ώρες 55 Λεπτά πριν
Έτσι κ αλλιώς λόγω οικονομικών θα το αφήσω ανοιχτό για τον πρώτο χειμώνα αλλά με φόβισες με αυτό που είπες ότι άνοιξε στο 1.2bar... Αλλά θα το δοκιμάσω και εννοείται πως...
emo
Προβολές: 422χιλ.
Απαντήσεις: 2865
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 7 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Ημέρα 15 Ώρες πριν
κι εγω το φτηνοτερο που βρισκω καιω και φυσικα πελλετ απο πευκο ειναι αλλα δεν ειναι μονο η ποσοτητα της σταχτης αλλα και η ποιοτητα της μια και η σταχτη απο πευκο...
emo
Προβολές: 165
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της dimospsy
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 4 Ώρες πριν από dimospsy
Καλησπέρα ήρθε η ώρα για αναβάθμιση κλιματιστικού. Είμαι ανάμεσα σε 3 μοντέλα. Πολύ θα ήθελα την βοήθεια σας για την επιλογή μου. Όλα είναι 24αρια περίπου... Αυτό που...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Ημέρες 17 Ώρες πριν
αν σε παιρνει δες την μιτσουμπιτσι η gree και η ινβεντορ ειναι ιδια εταιρια και ειναι ενας απ τους μεγαλυτερους κατασκευαστες που μεχρι πριν λιγο κατασκευαζε φασον...
emo
Προβολές: 504
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της burnit40
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από burnit40
καλησπερα μετα απο 4 χρονια καυσης ξυλου μετατρεπω των ξυλολεβητα με καυστηρα βιομαζας.ο ξυλολεβητας ειναι burnit 40kw με δοχειο αδρανειας 1000 λιτρα.η απορια μου...
Το Άβαταρ του/της burnit40
Τελευταία Δημοσίευση από burnit40 2 Ημέρες 18 Ώρες πριν
το δοχειο ειναι δικης μου κατασκευης.μενω λαρισα με ενα κατοσταρικο το δινω
emo
Προβολές: 102
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Μανωλης
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 13 Ώρες πριν από Μανωλης
Καλησπέρα σας. έχω φούρνο σωληνωτό με 4 πατώματα ιταλικό και δουλεύω 4 χρόνια με πέλλετ , τα πρώτα 2 χρόνια δεν είχα κανένα πρόβλημα με τον καυστήρα το μόνο πρόβλημα...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 3 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Ειναι πολυ σημαντικο η ισχυσ στην οποια λειτουργει καθωσ και ο αερασ για να παρεισ και τα μεγιστα χωρισ τη καταπονιση των μεταλλων. Βασικα για να ζησει για πανω απο...
emo
Προβολές: 3219
Απαντήσεις: 28
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Jimmis
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν από Jimmis
Καλησπέρα σας και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε, εχω ενα θέμα με την αεροθερμη σομπα πελλετ που εχω.(Kalor Elena), μου βγαζει την ενδειξη service ξερει κανεις...
Το Άβαταρ του/της nikos513
Τελευταία Δημοσίευση από nikos513 4 Ημέρες 8 Ώρες πριν
ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑLOR LARA 12 KAI OI ΚΩΔΙΚΟΙ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ SakiSystem!!! ;)
emo
Προβολές: 1379
Απαντήσεις: 12
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jstam
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν από jstam
Καλησπέρα Ψάχνω για λεβητα ή ατομικη μονάδα πέλλετ ώστε να ζεστάνω μονοκατοικία 110τμ στην αττική. Το σπίτι αυτή τη στιγμή εχει σώματα που αντιστοιχούν σε 14.5KW και...
Το Άβαταρ του/της jstam
Τελευταία Δημοσίευση από jstam 4 Ημέρες 9 Ώρες πριν
Καλησπέρα σε όλους, Λόγω αλλαγών στην αποθήκη, προέκυψε μεταφορά λεβητοστασίου, οπότε χρειαζομαι νεες σωληνωσεις για την συνδεση λεβητα με κολεκτερ. Αποσταση...
emo
Προβολές: 3316
Απαντήσεις: 31
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ χρονια πολλα.μετα απο αρκετες μερες μελετης και σχεδιων κατασκευασαμε και δοκιμασαμε μια ιδιοκατασκευη ενος καυστηρα για πελλετ προς μετατροπη για ενα...
Το Άβαταρ του/της blionasbros
Τελευταία Δημοσίευση από blionasbros 6 Ημέρες 14 Ώρες πριν
sostos den exeis problima
emo
Προβολές: 333
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της panoskous
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από panoskous
Καλημέρα σε όλους. Θα εκτιμούσα τη βοήθεια των πιο ειδικών στην επιλογή που θέλω να κάνω για το τζάκι μου. Θέλω να θερμάνω ένα χώρο 50 τετραγωνικά (σαλόνι και κουζίνα),...
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Τελευταία Δημοσίευση από SHERIF 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
Υπάρχουν πολλές αξιόπιστες και φθηνές εστίες που μπορούν να κάνουν φούρνο τον χώρο που θέλεις αλλά το κριτήριο (τζάκι τριών όψεων) που θέτεις περιορίζει τις...
emo
Προβολές: 114χιλ.
Απαντήσεις: 730
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kakos
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν από kakos
Προτείνω να ανοιχτεί το συγκεκριμένο νήμα με αφορμή την ένταξή μου στο πρόγραμμα εξοικονομώ του ΥΠΕΚΑ. Τυχόν πληροφορία, εμπειρίες και άλλα που πιστεύεται ότι θα...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
Για δες τε εδω www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/...ksoikonomo-kat-oikon
emo
Προβολές: 42.7χιλ.
Απαντήσεις: 659
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 5 Μήνες πριν από jnet
Επειδή κατά καιρούς θέλουμε να ευχηθούμε άλλους συμφορουμίτες σε ονομαστικές εορτές, γενέθλια κλπ. ή και γενικότερα όλη την κοινότητα για Kαλά Xριστούγενννα κλπ....
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 8 Ώρες πριν
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ [attachment] [attachment]
emo
Προβολές: 520
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από jnet
Πρεπει να αλλαξω τα 16αρια εικονιζόμενα γιατί κατι εγινε με τις παγωνιές και εχει διαρροή. [attachment] Ερωτήσεις: 1)Να αλλάξω μόνο το ενα αφού δω ποιό απο τα 2 είναι που εχει...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Σημερα τα αλλαξα και οντως ηταν φθαρμένο απο τριβή. Θα ανεβάσω και φωτο.
emo
Προβολές: 2563
Απαντήσεις: 39
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kalyvia80
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν από kalyvia80
Μετά από αρκετό καιρό και απογοητευμένος από ένα ελληνικής κατασκευής τζάκι αποφάσισα να βάλω ένα γαλλικό ενεργειακό τζάκι το οποίο και θα παρουσιάσω. Είναι το...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
δεν προσπαθω να σε πεισω οτι δεν φταινε ετσι κι αλλιως με τον καιρο θα βγαλουν κι αλλου ειδους μνυρωδιες απλα προσπαθησε να προσδιορισεις τι ειδους μυρωδια ειναι...
emo
Προβολές: 779
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της xsaviola28
Το θέμα άρχισε 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από xsaviola28
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους έχω την αεροθερμη του Μοσχαλη περίπου 4 χρόνια και από χτες μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα. Ο κοχλιας ρίχνει περισσότερο πελλετ...
Τελευταία Δημοσίευση από blionasbros 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
an thes pes mou pio xiristirio tou moscali exeis , to enjoy life? i to paliotero apla ksekiname apo eki.
emo
Προβολές: 753
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της george flos
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από george flos
μου προτεινουν την αεροθερμη pc thermos 11kw ιταλιας,για χωρο 70τμ.Σαν εργαλειο,ειναι καλο? Τις γνωμες σας παρακαλω!! Ευχαριστω
pare mia kineza na deis tin igia sou an thes stile mou mail na sou stilw
emo
Προβολές: 1612
Απαντήσεις: 43
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Sunnsmash
Το θέμα άρχισε 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από Sunnsmash
Καλησπερα σε ολους και Χρονια Πολλα!!, Εχω μια αεροθερμη σομπα πελλετ Kalor Elena 9 Kw και το τελευταιο διαστημα εχω προβλημα με τον κοχλια της, συγκεκριμενα απο το πισω...
mipos o miotiras sou einai me metalika granazia ? i mipos apla magnitisei kapia lamarina apo piso kai trizei? i apla des an efarmozei kala o koxlias me ta kouzineta kai an to moter exei stin lama kapia lastika gia aposbesi tou thoribou
emo
Προβολές: 5345
Απαντήσεις: 42
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της andreas72
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 6 Μήνες πριν από andreas72
σκέφτομαι να αγοράσω μια πλακέτα controller μικρονοβα,έτσι για να βρίσκετε, μην rotate γιατί κτλ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ . θα ήθελα να ρωτήσω τι ρόλο πεζή το cod:I023_1 έχω βρει με cod :I023_1 ,η...
Το Άβαταρ του/της mikel
Τελευταία Δημοσίευση από mikel 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Αναφορά Αναφορά Αναφορά Μια χαρά είσαι.Στην υδραυλική σόμπα του πατέρα μου τα τεχνικά χαρακτηριστικά μιλάνε για θερμοκρασία καυσαερίων από 58c μέχρι 135c.Και λέει ότι έχει απόδοση 97,97%... Ποια...
emo
Προβολές: 98.9χιλ.
Απαντήσεις: 1539
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της dimospsy
Τελευταία Δημοσίευση από dimospsy 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Εγώ ακόμη καίω πάντως... Λόγω μπέμπας... Θα ενημερώσω όταν σβήσω ... Αλλά είναι περίπου στα 5,100.kg. Στάλθηκε από το Tornado 348 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
22 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 18 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 157827 | Σύνολο θεμάτων: 4625
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 6 | Χθεσινές απαντήσεις: 6
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.794 δευτερόλεπτα