Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
82 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 21
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της JohnnyP
Το θέμα άρχισε 7 Ώρες 28 Λεπτά πριν από JohnnyP
[video] Καλησπέρα, πήρε η θεία μου μια ιταλική σόμπα πέλλετ και την έβαλε κανονικά σε λειτουργία. Απ ότι έχω δει από άλλες σόμπες, δεν πετάνε σπίθες...
Το Άβαταρ του/της dimitris11
Τελευταία Δημοσίευση από dimitris11 6 Ώρες 14 Λεπτά πριν
Για τις σπίθες φταίει η δυσαναλογία αέρα καύσης με καύσιμο. Έχεις πολύ αέρα καύσης σε σχέση με το καύσιμο. Οπότε ή μειώνεις τον αέρα καύσης ή αυξάνεις τη ρίψη πελετ.
emo
Προβολές: 538
Απαντήσεις: 12
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από gjp
Καλησπερα,ξερουμε ποιος φερνει φθηνες μπρικετες στην ανατολικη αττικη?
Το Άβαταρ του/της gjp
Τελευταία Δημοσίευση από gjp 9 Ώρες 20 Λεπτά πριν
μια χαρα ειναι. Δοκιμασα και μπρικετες Ταγκλης αν δεν κανω λαθος το ονομα ,ωραιες μεν αλλα δυσκολες στο αναμα και δεν βλεπ μεγαλη φλογα,απο την αλλη οταν αναψουν...
emo
Προβολές: 30
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της xampos20
Το θέμα άρχισε 14 Ώρες 16 Λεπτά πριν από xampos20
Καλησπερα σε ολους το team του φορουμ. Πολλες φορες εχουμε ενημερωθει απο το site για διαφορα θεματα σε σχεση με την ενεργεια. Σημερα λοιπον αποφασισα να ανοιξω και εγω...
emo
Προβολές: 115
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nektarios 1973
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 17 Ώρες πριν από nektarios 1973
Καλησπέρα!!! Αν Μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο πρόβλημα που παρουσίασε η AURIGA 23KW ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΜΕ ΝΕΡΟ. Ξεκινάει κανονικά, κάνει όλη τη διαδικασία σωστά, ζεσταίνει το...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 17 Ώρες 55 Λεπτά πριν
Καλημέρα όλα οκ μιλήσαμε και σήμερα ανεβάσαμε αρκετές τιμές μιας και ήταν πολύ χαμηλές και αλλες υψηλές και δουλευε ξεψύχησμενη χωρίς αποδοση.ηταν πολύ...
emo
Προβολές: 196
Απαντήσεις: 20
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Marios64
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 4 Ώρες πριν από Marios64
Ζητάω βοήθεια στην επιλογή τζακιού για αγροικία 50 τμ. Πρόκειται για νέα ουσιαστικά οικοδομή που μας παίρνει να βάλουμε ακόμα και σώματα καλοριφερ αν θέλουμε διότι...
Το Άβαταρ του/της Marios64
Τελευταία Δημοσίευση από Marios64 19 Ώρες 25 Λεπτά πριν
Δυστυχώς (επαρχία βλέπεις) οι επιλογές σε τεχνίτες αλλά και η δυνατότητα να τα δεις είναι πολύ περιορισμένες. Υπάρχουν ελάχιστοι τζακαδες που εμπορεύονται και...
emo
Προβολές: 213
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giorgos1967
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από giorgos1967
[attachment] [attachment] [attachment] [attachment] [attachment] [attachment] sos με...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 1 Ημέρα 4 Ώρες πριν
Αναφορά πατριωτακι εχω δοκιμασει αυστριακο ρωσικο βουλγαρικο AI τιποτα καμια διαφορα.το μονο που πετυχε ήταν η πατεντα στο τασάκι σηκωμα απο μπροστα με τις ροδελες 70%...
emo
Προβολές: 3004
Απαντήσεις: 22
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johnnybo
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 2 Ημέρες πριν από johnnybo
Καλησπερα συμφορουμιτες.Θα θελα να ρωτησω εαν εχει καποιος εμπειρια απο τον Λέβητας πελλετ-ξυλου Mareli CB25kw.Το ονομα αν και ιταλοφερνει ο λεβητας πρεπει να ειναι...
Το Άβαταρ του/της giorgos1967
Τελευταία Δημοσίευση από giorgos1967 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
και εμενα μου προτειναν να βαλω καυστηρα πελλετ σε λεβητα πετρελαιου 1800euro μετα μου ειπαν για να μην καθαριζω να βαλω ξυλολεβητα με τον ferroli P7 που ειχα 1200euro... μετα...
emo
Προβολές: 3389
Απαντήσεις: 22
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της AIRDIMI
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν από AIRDIMI
Χαιρετώ των κόσμο μετά απο πολλη καιρό , εχω αγοράση την QLIMA FIORINA 74S απο leroy merlin , αν εχει κανενας τι κρυφο μενού για να κάνω ρυθμίσεις
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
Βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να σε βοηθησω και να μιλησουμε
emo
Προβολές: 31
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GKOUT
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν από GKOUT
Καλησπερα σε ολη την ομάδα και απο εμένα. Θα ηθελα να αγοράσω μια σόμπα πέλλετ FIORINA 90 10,1 kW απο τα Leroy Merlin.. Γνωρίζει καποιος κατι για την συγκεκριμένη εταιρία ή το...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
Δες μυνημα
emo
Προβολές: 104
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Yiannisx3
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 18 Ώρες πριν από Yiannisx3
Γειά σας και από εμένα νέος κάτοχος μίας Burnit Comfort PM 25Kw που φορά control της Fumis πλέον. Οπότε ότι είχα διαβάσει για ρυθμίσεις, κρυφό μενού ,σύνδεση με θερμοστάτη πάνε...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν
Εργοστασιακα. Ανοιγει στους 45 αν θυμαμαι καλα και κλεινει στους 40??? εχω καιρό να τα κοιταξω. Παντως ουτε πισες εχω ουτε τιποτα. οτι πω τωρα υπο δικη σου ευθυνη ετσι?...
emo
Προβολές: 162
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της JIANG
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 19 Ώρες πριν από JIANG
Γεια σε όλους του θαμώνες τακτικούς και μη. Ήρθε η ώρα να περάσω και εγώ το τζάκι μου. Μετά απο πολύ σκέψη και μελέτη (το forum σας ήταν η κύρια πηγή μελέτης) η κίνηση...
Το Άβαταρ του/της JIANG
Τελευταία Δημοσίευση από JIANG 1 Ημέρα 10 Ώρες πριν
Πριν μια εβδομάδα το αγόρασα 850 ευρώ. Μάξιμουμ 100 τμ.
emo
Προβολές: 701
Απαντήσεις: 20
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της iceland
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από iceland
καλησπέρα και από εμένα έφτασε στα χέρια μου αυτή η σόμπα την έκανα εγκατάσταση μόνος μου. έβγαλα την εξαγωγή της σόμπας με μια γωνιά 90 μοιρών προς τα επάνω έβαλα...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 10 Ώρες πριν
Βαλε μια φωτο το πανελ και να μιλησουμε εδω www.facebook.com/kostas.pixas
emo
Προβολές: 44.3χιλ.
Απαντήσεις: 553
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pantelis1973
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 11 Μήνες πριν από pantelis1973
Καλημερα σε ολους. Για να ευθυμησουμε λιγακι λογω ημερων που ερχονται και μεχρι να ισσοροπησουν οι τιμες-λεμε τωρα-χαρειτε λιγο. ΥΓ εαν...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 11 Ώρες πριν
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΡΙΣΜΑ ΘΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΕΛΛΕΤ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΚΡΥΟ ΤΙΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗΣ!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
emo
Προβολές: 4010
Απαντήσεις: 59
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της MENIOS
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από MENIOS
Καλησπερα η καλημερα καλυτερα. Μπηκα κι ελογου μου στην παρεα των σφαιρανθρωπων(πελλετανθρωπων) και θα ηθελα να ρωτησω λογο του οτι ειμαι (φρεσκος) στο θεμα: σομπα...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 18 Ώρες πριν
Καλημέρα το pr20=123σκαλα pr21=45σκαλα μόνο από εκεί ρυθμίσεις σκάλες
emo
Προβολές: 300
Απαντήσεις: 23
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 23 Ώρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αντικατασταση απλης ανυιστασης με κεραμεικη.βγαζουμε το μηχανημα απο το ΡΕΥΜΑ και αφαιρουμε απο την παλια τα 2 φυσακια.τη λυνουμε με κλειδι απο την οπη που μπαινει...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 23 Ώρες πριν
Θες τη γνωμη μου 1ο ειναι τοσος λιγος ο χρονος που αναπτυσει θερμοκρασια απο την προθερμανση εναυση σβυσιμο 2ο η περισσοτερη πυρα σε βαθμους ειναι στο τελειωμα της...
emo
Προβολές: 142
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stelios46
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 7 Ώρες πριν από stelios46
Καλησπερα...εδω και μια βδομαδα εχω αγορασει μια αεροθερμη ΘΕΡΜΟΡΟΣΙ 1000...το προβλημα ειναι οτι εχω παρει μισο τονο αυστριακο αλλα λογο του οτι ειναι σε μηκος 3-4 εκ ο...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 2 Ημέρες 7 Ώρες πριν
οπως ειπε και ο προλλαλησας... απο τη στιγμη που πεφτει "ανα διαστηματα" η φλογα αυξομειωνει...
emo
Προβολές: 54.1χιλ.
Απαντήσεις: 415
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της katsar
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν από katsar
Καλησπέρα σας φίλοι μου. Είμαι τεχνικός για τις σόμπες pellet και συγκεκριμένα στις Ravelli.Ήμουν τεχνικός σε ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αλλά έφυγα από εκεί και τώρα...
Το Άβαταρ του/της dimitris11
Τελευταία Δημοσίευση από dimitris11 2 Ημέρες 8 Ώρες πριν
Αναφορά Χαιρετώ την ομάδα. Έχω μια ερώτηση για την σομπα πελλετ ravelli rv 120 . Είναι φυσιολογικό να μου καεί 1,5 σακί πελλετ την ημέρα Εξαρτάται ,αν έχεις μόνωση, την εξωτερική...
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της triumph1850
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 16 Ώρες πριν από triumph1850
Χαιρετώ την ομάδα. Έχει ανάψει η ένδειξη service και δεν ξέρω πώς σβήνει. Εχω καθαρίζει σχεδόν τα πάντα . Γνωρίζει κάτι κάποιος να βοηθήσει
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Ημέρες 12 Ώρες πριν
drive.google.com/file/d/0B8d6IybPP3TNdDBrRm5wVEgtUlE/view η αλλιως στα τεχνικα εγχειριδια εδω μεσα ...κατεβασε το κι αναλογα το κοντρολ χρησιμοποιησε τον κωδικο για να μπεις στο κρυφο...
emo
Προβολές: 74
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της RasBilly1983
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 9 Ώρες πριν από RasBilly1983
Καλησπέρα και πάλι. Έχω ένα πρόβλημα με τον καυστήρα. Τον έβγαλα έξω απ το καζάνι για να τον καθαρίσω λίγο. Τον δοκιμάζω λίγο να τον ανάψω χωρίς την μπούκα και ανάβει...
Το Άβαταρ του/της RasBilly1983
Τελευταία Δημοσίευση από RasBilly1983 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν
Τον έξω τον καυστήρα και μου κανει αυτο πρόβλημα... Οταν δεν εχει την μπούκα πάνω λειτουργεί κανονικά, μόλις την κουμπώσω μόνο σπινθηρίζει. Σαν να εμποδίζει κάτι...
emo
Προβολές: 134χιλ.
Απαντήσεις: 1615
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 9 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν
Δες τε εδω τις φωτο το εφτιαξα περυσι σε ενα φιλο το πατο ειχε ανοιξει απο διαβρωση.ηταν σιδερενιο το δοχειο και οχι μαντεμι και εβαλα λαμαρινα μαυρη 5χιλιοστα...
82 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 21 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 156785 | Σύνολο θεμάτων: 5072
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 2
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 10
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.441 δευτερόλεπτα