Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

18/10/2016
Ξεκίνησε η περίοδος διανομής πετρελαίου με τιμές 93-95 λεπτά το λίτρο. Να ευχηθούμε ενα ελαφρύ χειμώνα... ...
39 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 53
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mixos
Το θέμα άρχισε 18 Ώρες πριν από mixos
Γεια σας! θα ήθελα μια απάντηση απο τους ειδικούς του φόρουμ και οχι μόνο, εαν θα έχω πρόβλημα ελκυσμού σε καμινάδα φ180 σε λέβητα πυρόλησης η οποία θα εγκατασταθεί ως...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 1 Ώρα 49 Λεπτά πριν
Έχει και αν η καπνοδόχος είναι μονωμένη δεν θα έχεις πρόβλημα.
emo
Προβολές: 141
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της vassilis72
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 23 Ώρες πριν από vassilis72
Καλησπέρα σε όλους, αγόρασα μια κασσέτα salgueda 700 gv για 140 τμ μεζονέτα, το τζάκι βρίσκεται στο κάτω όροφο σε ενιαίο χώρο περίπου 60 τμ. και όσα ξύλα και να καίω ( ένα...
Το Άβαταρ του/της vassilis72
Τελευταία Δημοσίευση από vassilis72 2 Ώρες 21 Λεπτά πριν
Είναι λίγο δύσκολο να το φτιάξω μόνος και δεν ξέρω και κάποιο καλό μάστορα να μου το φτιάξει. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει ενα καλό Τζακά στο Ηρακλειο Κρήτης που...
emo
Προβολές: 640χιλ.
Απαντήσεις: 6992
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της KERBEROS
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν από KERBEROS
Όσοι έχουν ενεργειακό τζάκι αερόθερμο ή νερού μπορούν εδώ να το παρουσιάσουν ή να μας ενημερώσουν γενικά για την απόδοση και τη λειτουργία τους. Καλή αρχή... Πάντως...
Το Άβαταρ του/της ΑΝΕΣΤΗΣ98
Καλημέρα Αν το κουτί του μοτέρ δεν έχει μούφα για να δέσει το σπιράλ (που έτσι φαίνεται) σφήνωσε το μέσα στην τρύπα. Δεν είναι και ότι καλύτερο αυτό, κανονικά θα...
emo
Προβολές: 286
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Καλησπέρα ανάψαμε το πρώτο υβριδικό τζάκι της Hitze .παρακολουθήστε τις δυο δευτερογενείς καύσεις και πείτε μου την γνώμη σας !! θα τις δείτε...
Το Άβαταρ του/της GGEOR7777
Τελευταία Δημοσίευση από GGEOR7777 16 Ώρες 16 Λεπτά πριν
Καλησπέρα Γιώργο, Απλά σοβατισα και εβαψα τις κολώνες και Τα δοκάρια της πυλωτης που ήταν εκτεθειμενες. Και όλο το σπίτι φυσικά με ένα καλό χρώμα. Τα αποτελέσματα...
emo
Προβολές: 288
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deltas
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από deltas
καλημέρα σας. είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω για ενεργειακό τζάκι νερού έχω κάνει μια έρευνα αγοράς και η περισσότερη με πηγαίνουν σε Edilkamin...
Το Άβαταρ του/της surfer
Τελευταία Δημοσίευση από surfer 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν
Εγώ προσωπικά έχω Piazzetta MT361 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Σημειώνω ότι υπάρχουν διάφοροι τρόποι σύνδεσης των υδραυλικών. Η Edilkamin έχει έτοιμα kits σύνδεσης και...
emo
Προβολές: 387
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της LouCi4er
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από LouCi4er
Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα.Θελω να σας ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τον λεβητα του τιτλου.Καταρχην να πω οτι την προηγουμενη Τεταρτη αγορασα εναν...
Το Άβαταρ του/της LouCi4er
Τελευταία Δημοσίευση από LouCi4er 4 Ημέρες 17 Ώρες πριν
Καλησπερα,λοιπον μετα απο δοκιμη,τελικα ο BS 844 διαβαζει κανονικα και χανει το θερμομετρο του λεβητα,εβαλα αλλο ενα θερμομετρο αποστασεως και μεχρι 80 βαθμους...
emo
Προβολές: 202
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της timgr
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από timgr
Φυσικό αέριο κ buffer μπορεί να γίνει σύνδεση στο μπαφερ η θα ήταν καλύτερο να ζεστάνει τα σώματα απευθείας??? Μήπως αν το συνδέσω στο μπαφερ να μην έχω οικονομία γιατί...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 5 Ημέρες 19 Ώρες πριν
ολα ειναι θεμα συνδεσμολογιας και λειτουργιας ... αν θες να καταργησεις το τζακι καταργεις και το μπαφερ ...βασικα πρεπει να ξεκαθαρισεις τι θες
emo
Προβολές: 212
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της elstavro
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 20 Ώρες πριν από elstavro
Γραμμή παραγωγής πέλλετ ξύλου - Δονητικό κόσκινο - Ξηραντήριο Avantis partners, προέλευση Τσεχία, δυναμικότητα 400 κιλά/ώρα, 17 KW - Ηλεκτρονικός μετρητής υγρασίας υλικού -...
Τελευταία Δημοσίευση από elstavro 6 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Η τιμή της γραμμής παραγωγής είναι 130.000 ευρώ παραδοτέα στις εγκαταστάσεις μας. Συμπεριλαμβάνονται και τα καλώδια και οι πίνακες. Τμηματική πώληση συζητήσιμη στο...
emo
Προβολές: 394
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johann
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 41 Λεπτά πριν από johann
Τυπος υπολογισμου πετρελαιου σε 2διαμερισματα με ωρομετρητη. Μου εχουν δωσει αυτο το αρχειο ο διαχειριστης αλλα μου φενεται πολυ η καταναλωση του λεβητα 2Euro/h Μηπως...
Το Άβαταρ του/της johann
Τελευταία Δημοσίευση από johann 1 Εβδομάδα 16 Ώρες πριν
Σε ευχαριστώ πολυ, μια ερωτηση τι ειναι το παγιο? Sent from my H30-U10 using Tapatalk
emo
Προβολές: 501
Απαντήσεις: 12
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της moutsos
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από moutsos
Καλησπέρα, πρόσφατα ολοκληρώθηκε αυτόνομη εγκατάσταση ΦΑ σε διαμέρισμα 118τμ στη Ν. Σμύρνη. Ο επίτοιχος λέβητας που εγκατέστησα είναι ο Bosch Condens 3000...
Το Άβαταρ του/της χρηστος8
Τελευταία Δημοσίευση από χρηστος8 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Αναφορά moutsos Επίσης παρατηρώ ότι με κρύα εγκατάσταση και σβηστό λέβητα έχω πίεση 1,2 bar στο δίκτυο και μετά από 1+ ώρα λειτουργίας ανεβαίνει στα 2-2,2 bar η πίεση. Είναι αυτό...
emo
Προβολές: 291
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της George D.
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από George D.
Καλησπέρα παιδιά. Έχω μία σόμπα πέλλετ calor miriam 10 kw. Το επίπεδο εξόδου θερμού αέρα από τους αεραγωγούς είναι το ίδιο (είτε είναι στο επίπεδο 1 είτε στο 5).Ο θορυβος κατά...
Το Άβαταρ του/της George D.
Τελευταία Δημοσίευση από George D. 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν
Ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές. Αρκετά κατατοπιστικός. Καλή συνέχεια .
emo
Προβολές: 435
Απαντήσεις: 11
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της triumph1850
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από triumph1850
καλησπέρα θα ήθελα όσοι έχουν βάλει αυτόν τον λέβητα να μου που Πως τα πάει και τι καταναλώσεις έχει και αν αξίζει ι η αγορά Ευχαριστώ
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν
Οχι δεν θελουν αλλα καθε 3-4 ημ ειναι αρκετη ασχολια για να σε ταλαιπωρει. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΒΗΤΑ ΞΥΛΟΥ με σχετικα μεγαλο σταχτοδοχειο λογικα θα γεμισει σε καθε τονο αν...
emo
Προβολές: 285
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johann
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν από johann
Σε σπιτι που νοικιαζουμε στα Χανια και εχει καλοριφερ , εχουμε εγκαταστησει απο το προηγουμενο σπιτι μας μια σομπα πελλετ hp22 και ζεσταινουμε τον ενιαιο που ειμαστε...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Ο dimlyk έχει δίκιο. Δούλεψε συνέχεια τον αφηγραντήρα και μην τον σβήνεις.
emo
Προβολές: 111χιλ.
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της etsa67
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν από etsa67
Κώστα καλησπέρα. Τελικά η βλάβη αποκαταστάθηκε με ένα πλήρη καθάρισμα του λέβητα. Όλα πάνε καλά. Σε ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες σου.
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Ο καπνός κατά την έναυση δεν περνούσε από τα τούμπα με αποτέλεσμα να κόβει από μείωση κενού. Δημιούργησε πίσσα και κόλλησε το μοτέρ και αυτά με σβάι. Όταν...
emo
Προβολές: 111χιλ.
Απαντήσεις: 729
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kakos
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν από kakos
Προτείνω να ανοιχτεί το συγκεκριμένο νήμα με αφορμή την ένταξή μου στο πρόγραμμα εξοικονομώ του ΥΠΕΚΑ. Τυχόν πληροφορία, εμπειρίες και άλλα που πιστεύεται ότι θα...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
www.mag24.gr/sas-endiaferi-pos-tha-paret...isi-tou-spitiou-sas/
emo
Προβολές: 414χιλ.
Απαντήσεις: 2856
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 6 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 9 Ώρες πριν
Καλούτσικη να δουμε το καλοκαίρι τι τιμές θα εχει?Τσιπουρα 1650 απ έξω με καλάμια και μάνα δολωμα
emo
Προβολές: 301
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της s93060
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 3 Ημέρες πριν από s93060
Παιδιά κάθε ποσά χρειάζεται να καθαρίζω την καμινάδα Καίω Πελλετ 6 τόνους το χρόνο περίπου Εγώ καθαρίζω μόνο τα μπουριά που έχω βάλει πρόσθετα από το λέβητα μέχρι...
Το Άβαταρ του/της giokaspart
Τελευταία Δημοσίευση από giokaspart 2 Εβδομάδες 19 Ώρες πριν
Μετά από 4 χρόνια καλό θα είναι να την καθαρίσεις για να δεις και τι έχει μαζέψει. Πάντως εξαρτάται από τη διαδρομή και τη διατομή της. Αν είναι τελείως κατακόρυφη...
emo
Προβολές: 808
Απαντήσεις: 25
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της slygizos
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 6 Ημέρες πριν από slygizos
[attachment] [attachment] [attachment] Παιδιά καλησπέρα. Έχω τοποθετήσει εδώ και 5 χρόνια έναν Ferroli sunp12 σε λέβητα πετρελαίου. Όλα αυτά τα χρόνια δούλευε κανονικά. Φέτος με το πολύ κρύο...
Το Άβαταρ του/της ferroli sfl7
Τελευταία Δημοσίευση από ferroli sfl7 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Οκ αγαπητέ. Ευχαριστώ πολύ. Όπως το είπες. Να είσαστε όλοι καλά και να βοηθάμε όλοι όσο μπορούμε ο ένας τον άλλο αυτούς τους δύσκολους καιρούς. Στάλθηκε από το SM-J510FN...
emo
Προβολές: 560
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gianniskar
Το θέμα άρχισε 6 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από gianniskar
Καλησπέρα, Πωλούνται τα παρακάτω εξαρτήματα: Κοχλίας με τροφοδότη Ferroli SUN P7. 150€ Δεξαμενή, ίδια με την γνήσια, είναι ιδιοκατασκευή από γαλβανιζέ λαμαρίνα. 100€...
Το Άβαταρ του/της gianniskar
Τελευταία Δημοσίευση από gianniskar 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
Καλησπέρα, Η δεξαμενή είναι διαθέσιμη, 90€, αν ενδιαφέρεσαι ακόμη.
emo
Προβολές: 279
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από elstavro
Πωλείται συλλέκτης βιομάζς-θρυμματιστής Peruzzo Cangooro Professional 1.800. Ελαφρώς μεταχειρισμένος σε άριστη κατάσταση. Κατάλληλος για τον θρυμματισμό και συλλογή κλαδεμάτων...
39 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 14 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 157653 | Σύνολο θεμάτων: 4616
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 2
  • Σημερινές απαντήσεις: 6 | Χθεσινές απαντήσεις: 31
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.822 δευτερόλεπτα