Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
49 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 511
Απαντήσεις: 29
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της lefterismega
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από lefterismega
Γεια στην παρέα ... Εδώ και χρόνια (λόγο των γνωστών οικ/κων προβλημάτων) ο πετρελαιοκαυστήρας μου δεν λειτουργεί ως κύρια θέρμανση της οικίας μου παρά μόνο για ζεστό...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 4 Ώρες πριν
η καταναλωση θα ειναι παραπανω απο το πετρελαιο γιατι εχει θερμογονο 6,6 αντι για 10 που εχει το πετρελαιο ...εχει καλυτερο βαθμο αποδοσης και πιο σταθερο μια και δεν...
emo
Προβολές: 95
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Penny5
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 13 Ώρες πριν από Penny5
Γειά σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει στην κατοχή του τη σόμπα palazzetti bianca 12 pro 3. Λειτουργώ το συγκεκριμένο μοντέλο εδώ και 4 μήνες κι έχω ένα πρόβλημα με τον θόρυβο...
Το Άβαταρ του/της Penny5
Τελευταία Δημοσίευση από Penny5 21 Ώρες 22 Λεπτά πριν
Η οθόνη !
emo
Προβολές: 101
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της VAS VAS
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 2 Ώρες πριν από VAS VAS
Καλημέρα σε ολους. Ειμαι νεος στο forum. ζηταω μια γνωμη καποιου πεπειραμενου στο αντικειμενο. ενδιαφέρομαι για καλη ποιοτητα παντα (γιατι όπως γνωρίζετε οι τεχνιτες...
Το Άβαταρ του/της VAS VAS
Τελευταία Δημοσίευση από VAS VAS 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν
THANKS.
emo
Προβολές: 1275
Απαντήσεις: 61
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της farmanic
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 3 Εβδομάδες πριν από farmanic
Ξαφνικα σε καινουργια σομπα που εχει δουλεψει περιπου 40 ωρες ,σταματησε να δουλευει και δεν μπορει ο τεχνικος να βρει το γιατι.Κοιταξε μοτερ κοχλια,κοιταξε πλακετα...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 22 Ώρες πριν
Ολα αυτα που ρωτας ΗΔΗ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ οσο για την καμιναδα κανε αυτο που σου λεει και ο Δημητρης και διαβασε και εδω Αερόθερμη Elledi Fusion 10,2KW "Μπουμπουνίζει"
emo
Προβολές: 308
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jstarg
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από jstarg
Καλησπέρα παιδιά. Εδώ και κάτι μέρες, αγόρασα μια Pellet αερόθερμη Elledi Fusion 10,2KW. Με την ανεκτίμητη βοήθεια του Κώστα Πήχα, κατάφερα να την ρυθμίσω και να την κάνω να...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 22 Ώρες πριν
δες εμαιλ
emo
Προβολές: 605
Απαντήσεις: 25
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της lovepellet
Το θέμα άρχισε 3 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από lovepellet
Αγόρασα μεταχειρησμενη περσι τη σομπα με σκοπό να είναι βοηθητικη στα πολλά κρύα στο χωριο. παρατηρώ ότι δουλεύει πολύ καλά με πελλετ Α1 ενω στο Α2 το ποτηράκι...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ημέρες 16 Ώρες πριν
Δες εμαιλ
emo
Προβολές: 142
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Kwstas-4-
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 14 Ώρες πριν από Kwstas-4-
Ρε παιδιά εδώ και πάρα πολύ καιρό έχω το πρωβλημα με α01 έχω δοκιμάσει τα πάντα και έχω αλλάξει και αντίσταση έχω βαρεθεί παρακαλώ κάποια βωειθια ευχαριστώ
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 2 Ημέρες 20 Ώρες πριν
Πρόβλημα στο σήμα - είμαι εκτός έδρας μέχρι Τρίτη και πασχίζω να ποστάρω. Βρείτε παλιά θέματα με ΦΕΡΟΛΙ. Εκεί εξηγούνται πολλά - σε ίδιο πρόβλημα. Εκτός αν βγει ο...
emo
Προβολές: 376
Απαντήσεις: 30
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της IoannisEM
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από IoannisEM
Καλή σας μέρα !!! Μετά από τέσσερα χρόνια συμβιώσεως με τη Θάλεια 27 Kw και αφού κρατήσω για τον εαυτό μου τους όρους και τις συνθήκες της συμβιώσεως αυτής, θέτω τον...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 2 Ημέρες 22 Ώρες πριν
Σχετικά με το μέγεθος του πέλλετ, έχουν γίνει συζητήσεις επι συζητήσεων, - έχουν εκδοθεί νόρμες απο φορείς και Ευρωπαικό Συνδεσμο Βιομάζας , (μιλούν για 5 φορές το...
emo
Προβολές: 2.1εκατ.
Απαντήσεις: 3640
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της ΠέτροςΤ
Τελευταία Δημοσίευση από ΠέτροςΤ 3 Ημέρες 18 Ώρες πριν
www.trikalaola.gr/Ειδήσεις/Θεσσαλία/Ανεξ...νική-αγορά-των-πέλλ/ Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 65
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της thomas
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 3 Ώρες πριν από thomas
Πωλείται θερμοστάτης ψηφιακός SIEMENS RDH100 ηλεκτρονικό ς αγορασμενος πρίν 2 μήνες,με απόδειξη αγοράς ΚΑΦΚΑΣ με το κουτί του σαν καινούργιος,2 χρόνια εγγύηση.ΤΙΜΗ 20€ ΜΕ...
emo
Προβολές: 167χιλ.
Απαντήσεις: 657
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της γιαννης-δραμα
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν από γιαννης-δραμα
Καλησπερα energiers.Εδω λεω να μιλαμε για σομπες πελλετ(ravelli και οτι αλλη μαρκα θελετε).Εγω λοιπον πηρα αποφαση για σομπα πελλετ περιπου τον μαιο 2011 μετα απο πολυ ψαξιμο...
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Τελευταία Δημοσίευση από sdancer75 5 Ημέρες 2 Ώρες πριν
Αναφορά Καλησπέρα σε όλους, παρατήρησα ότι τις τελευταίες 2 μέρες φεύγει σε κομμάτια το μαύρο χρώμα είναι είναι βαμενος ο θάλαμος καύσης και εμφανίζεται το ασήμι(ατσαλι)...
emo
Προβολές: 161
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της hoyo
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 21 Ώρες πριν από hoyo
Καλησπερα στην παρεα την βοηθεια σας θα ηθελα..απο το μοτερ εσπασε ενα γραναζακι μπορω να βρω μονο αυτο τογραναζακι?ολο μαζι απο την εταιρια μου ζητανε 180...
Το Άβαταρ του/της stergiosbik
Τελευταία Δημοσίευση από stergiosbik 5 Ημέρες 16 Ώρες πριν
Αναφορά Σας ευχαριστω ολους λυθηκε το θεμα .Σαλαμινα ειμαι.. Για δωσε καμμια παραπανω πληροφορια.
emo
Προβολές: 5681
Απαντήσεις: 46
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kalyvia80
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν από kalyvia80
Μετά από αρκετό καιρό και απογοητευμένος από ένα ελληνικής κατασκευής τζάκι αποφάσισα να βάλω ένα γαλλικό ενεργειακό τζάκι το οποίο και θα παρουσιάσω. Είναι το...
Το Άβαταρ του/της kalyvia1980
Τελευταία Δημοσίευση από kalyvia1980 6 Ημέρες 15 Ώρες πριν
Καλησπέρα και πάλι μετά από κάμποσο καιρό.Άλλο ένα βιντεάκι με καύση με καλύτερη κάμερα:
emo
Προβολές: 27.8χιλ.
Απαντήσεις: 40
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mastoras
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν από mastoras
Αναφορά Το σπίτι είναι διόρωφη αγροικία 200 τ.μ. περίπου, εκτεθειμένη απ' όλες τις πλευρές, με κεραμοσκεπή χωρίς πλάκα, κατασκευής 1965, με συνθετικά καλά κουφώματα. 1650/53=31,1 κιλά...
Το Άβαταρ του/της dganer
Τελευταία Δημοσίευση από dganer 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Καλησπέρα για την μούχλα μέσα και έξω από το σπίτι έχω αγοράσει πρόσφατα ένα σετάκι σπρει το οποίο κάνει πολύ καλή δουλειά. ...
emo
Προβολές: 137
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giannis35
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν από giannis35
Καλησπέρα στην παρέα.. αν ο χειμώνας τελειωνη τα πειράματά οχι. το πρόβλημά που εχω είναι το έξεις μέχρι τώρα εκαιγα πυρήνα και ηταν αναμμένος συνεχεία και...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
ΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΟΥΝ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΞΟΔΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΑ !!!!!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ Ο Χ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
emo
Προβολές: 78
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από jnet
«Ενεργειακή Κοινότητα Θεσσαλονίκης – Κεντρικής Μακεδονίας» thessenergiacoop.blogspot.com/ Ενέργεια από ανανεώσιμες πηγές ευελπιστούν να καταναλώνουν μέλη αστικού...
emo
Προβολές: 98
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johann
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από johann
Καλησπέρα σας μια ερώτηση. Στο σπίτι που νοικιάζω και έχοντας τον θερμοστάτη στο σαλόνι, το παιδικό δωμάτιο που είναι 10τμ ζεσταίνεται πολύ μέχρι να αυτόματη σει ο...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν
Γιατί δεν ρωτάς στα Lidl?δεν εχεις μαγαζί με υδραυλικά στη περιοχή σου να τη πάρεις απο εκει και οτι απορίες εχεις να ρωτήσεις να σου πούνε?στα λιντ ποιος θα σου πει Η...
emo
Προβολές: 84
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από GEORGIOSK-DRAMA
καλημερα σε ολους,πωλειται στη τιμη των 140 ευρω,ολοκαινουργιο αχρισιμοπιητο.
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Τελευταία Δημοσίευση από GEORGIOSK-DRAMA 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
THΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2521023697 6978787397 ΔΡΑΜΑ
emo
Προβολές: 1326
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της etsa67
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από etsa67
Οι δοκιμές άρχισαν στις 10 Μαρτίου και ολοκληρώθηκαν τις 15 Απριλίου. Ο καυστήρας πέλλετ που χρησιμοποιήθηκε ήταν της Όκταγκον Ελλάς 70 KW. Η εγκατάσταση της Κ.Θ....
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Του πεθερού μου του περίσσεψαν κάτι σακιά και είπα να τα πάρω να τα κάψω αλλά τα πράγματα ηταν πολύ χάλια. Κοτρωνες klinker μετά την καύση. [attachment] [attachment]
emo
Προβολές: 139χιλ.
Απαντήσεις: 1658
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Έχουμε πάλι για λίγο χειμώνα!!!!!αφού τα έχουμε πει και τα ξέρεις Δήμο καθαρισμός=καλή καυση και όχι προβλήματα!!!!
49 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 10 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155911 | Σύνολο θεμάτων: 5261
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 2 | Χθεσινές απαντήσεις: 4
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.541 δευτερόλεπτα