Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

18/10/2016
Ξεκίνησε η περίοδος διανομής πετρελαίου με τιμές 93-95 λεπτά το λίτρο. Να ευχηθούμε ενα ελαφρύ χειμώνα... ...
19 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 818
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 2 Εβδομάδες πριν από geodag
Καλημέρα παιδια έχω διαβάσει τόσα εδώ που έχω αρχίσει να μπερδευομαι.... Θέλω να βάλω στο σπίτι μου τζακι γωνιακο καλοριφέρ έχω δει αρκετά κ κάποια Ελληνικά. Έχω...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 4 Ώρες 11 Λεπτά πριν
Αναφορά Αναφορά τι είναι αυτά ρε παιδια...ενημερωστε Θωμά και εμένα μου φαίνονται όλα περίεργα. Κανείς δεν το πήρε χαμπάρι?? Ο καθένας με ένα λογαριασμό ότι θέλει ποστάρει.. Σε άλλα...
emo
Προβολές: 165
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gtm21
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 5 Ώρες πριν από gtm21
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει βήμα βήμα πώς να ανάψει καποιος το ενεργειακό του τζάκι την πρώτη φορά; Πχ κλειστος αέρας κλπ. Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου...
Το Άβαταρ του/της GGEOR7777
Τελευταία Δημοσίευση από GGEOR7777 4 Ημέρες 8 Λεπτά πριν
Έχει διαφορά αν το τζάκι είναι μαντεμενιο η σιδερενιο. Σε κάθε περίπτωση ανοίγεις τους αεριδες τέρμα ανάβεις με λίγα ξύλα και προσθετεις Λίγα ξύλα κάθε φορά για...
emo
Προβολές: 1493
Απαντήσεις: 44
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deleon
Το θέμα άρχισε 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από deleon
Καλησπερα σας. Εχω προβει σε αγορα ενεργειακου αεροθερμου τζακιου της edilkamin tekno3. Το προβλημα μου ειναι το εξης. Δεν ζεσταινει καθολου το σπιτι το οποιο ειναι 90...
Το Άβαταρ του/της deleon
Τελευταία Δημοσίευση από deleon 6 Ημέρες 15 Ώρες πριν
Καλήμερα παιδιά λοιπόν ο χειμώνας πήγε καλύτερα αφού είχα ανοίξει δύο τρύπες στην κάτω μεριά του τζάκι. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι ενώ έφτανε το τζάκι σε...
emo
Προβολές: 378
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από geodag
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα....όπως έχω ξανα πει περιμένω μέχρι τέλος μήνα την kratki amelia υδραυλική και από αρχές Ιουλίου ξεκινάμε την τοποθέτηση.... Έχω ένα μεγάλο...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 1 Εβδομάδα 1 Ώρα πριν
Οκ αδερφέ σε Ευχαριστώ
emo
Προβολές: 212
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από geodag
Καλημέρα παιδιά να παρουσιάσω και Εγώ την αεροθερμη σόμπα μου την πήρα Μεταχειρισμένη την δούλεψα μόνο 2 μήνες φέτος αλλά μου φάνηκε πολύ καλή και πολύ αποδοτική...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 1 Εβδομάδα 1 Ώρα πριν
Και η τελική της μορφή και με έξτρα πατέντα δικιά μου led φωτισμό από πίσω....
emo
Προβολές: 230
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mikel
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από mikel
[video] Οι μαθητές του Εσπερινού Επαγγελματικού Λυκείου Κατερίνης παρουσιάζουν τους λόγους που βρέθηκαν σε αυτό για την ολοκλήρωση των σπουδών τους.
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 1 Εβδομάδα 3 Ώρες πριν
Μετα το πτυχειο ειδικοτητασ των 3 ταξεων αλλα με εναν ακομη χρονο στη μαθητεια αλλα και με πιστοποιηση αποκτασ επαγγελματικα προσοντα επιπεδου 5 ενω μονο 1....
emo
Προβολές: 19.1χιλ.
Απαντήσεις: 110
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της DOOM_NX
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν από DOOM_NX
Ξεκινάω μια προσπάθεια να μαζέψουμε σ'ένα μέρος όλα τα πέλλετ που ξέρουμε ότι σίγουρα παράγονται από πιστοποιημένα εργοστάσια. Οι πιστοποιήσεις που παίζουν είναι...
Το Άβαταρ του/της saka1979
Τελευταία Δημοσίευση από saka1979 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Μ Στάλθηκε από το HT7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 408
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από geodag
Καλημέρα παιδιά έχω την elledi cristal 8kw και μου φαγώθηκαν τα κουζινετα του κοχλια και έχω πολύ θόρυβο τα εβγαλα αλλά είναι πολύ λεπτά και σε όσους και αν ρώτησα εδώ στην...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Τελικά μου ήρθαν τα κουζινετα παιδιά ακριβώς όπως τα παλιά τα πήρα από εδώ www.orfanosp.gr/KOYZINETA.html πολύ εξυπηρετικοί και τα παρέλαβα με αντικαταβολή... Κάτι άλλο που...
emo
Προβολές: 726
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της manolis kokotsakis
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από manolis kokotsakis
Γεια σας, συνεδεσα τον ηλιακο, καινουργιος,κλειστου κυκλωματος, τριπλης ενεργειας. Εχω δοκιμασει αν ειναι φραγμενος πουθενα, αλλα οχι, δεν ειναι. Το τελευταιο που...
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Τελευταία Δημοσίευση από SHERIF 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Βάλε μια φωτό από το σημείο που συμπληρώνεις νερό στον συλέκτη (στην πλάκα) έχεις βάλει ασφαλιστικό; ίσως χρειασθεί να βάλεις δοχείο διαστολής για ηλιακούς, γέμισε...
emo
Προβολές: 430χιλ.
Απαντήσεις: 2914
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 9 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
θυμασαι αν η σταχτη ηταν τοτε μαυρη η ασπρη. αΑν ηταν ασπρη δεν θα ειχε καλαμποκι γι αυτο ισωσ τα 4.8 kw.
emo
Προβολές: 28.1χιλ.
Απαντήσεις: 257
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pineli
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 11 Μήνες πριν από pineli
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ CRETA PELLET HELLAS ME ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΝ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ Β.Χ. ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ, ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΤΗ...
Το Άβαταρ του/της alex.mix.mix
Τελευταία Δημοσίευση από alex.mix.mix 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
www.newsbomb.gr/ellada/astynomiko-report...i-leia-ton-apateonon Επιτέλους τα πιάσανε τα λάμογια
emo
Προβολές: 288
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από geodag
Καλημέρα παιδιά έχει συνδέσει κανείς την σόμπα του με RS232 μέσω Ethernet με το ρουτερ να δει αν δουλεύει και από μακριά όπως εκείνες που έχουν από μόνες τους wifi? Ψήνομαι...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Γεια σου Γιωργο δεν ειναι τοσο απλο μονο με ενα καλωδιο.θελει και το προγραμμα τις πλακετας δηλαδη το DATA MENOY.μπορει ουτε οι κατασκευαστες σομπας να μην το εχουν και...
emo
Προβολές: 182χιλ.
Απαντήσεις: 876
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Asteris
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από Asteris
Αν και είμαστε εν μέσω καλοκαιριού, των φρονίμων τα παιδιά, πριν κρυώσουν δεν κρυώναν. Και δεν κρυώναν γιατί είχανε πετρελαιο με 45 λεπτά το λίτρο. Ήρθε όμως η κρίση,...
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
δε θα σου προτείνω γιατί είμαι επαγγελματίας και δε θα είμαι αντικειμενικός !!!!
emo
Προβολές: 315
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από geodag
Καλησπέρα παιδιά....θα ήθελα να σας δείξω κάτι που σκέφτηκα και έφτιαξα μόνος μου στην σομπιτσα μου γιατί μαυρίζει πολύ το τζαμι της και επειδή η θέα της φλόγας μου...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Και μια Ακόμα
emo
Προβολές: 395
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gtm21
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από gtm21
Κάνω έρευνα αγοράς για μετατροπή με κασετα. Ο καλύτερος μάστορας από συστάσεις με σωστή δουλειά και αξιόπιστος μου ζήτησε 900 ευρώ περίπου τελειωμένο χωρίς την τιμή...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
απο τιμες δεν ξερω ...αλλωστε καλο θα ηταν να εχεις 2-3 τουλαχιστον προσφορες αλλα κυριως εξαρταται και τι υλικα περιλαμβανονται στην τιμη ,,,χρειαζεται αναλυτικη...
emo
Προβολές: 442
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giannis35
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 7 Ώρες πριν από giannis35
Γεια σας πριν 3 χρονια εγινα κατοχος ενος ξυλολεβητα..και ηρθε η ωρα να κανω το επομενο στην αγορα ενος καυστηρα. Εχω δει αρκετους διαβασα πολλα και ειπα να παρω...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Ευχαριστώ πολύ. Φυσικά υπάρχουν και πολύ καλοί γνώστες και που θα σε βοηθήσουν με το παραπάνω αλλά θα απαιτηθεί και από εσένα το μεγαλύτερο κομμάτι της γνώσεως....
emo
Προβολές: 1023
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giabritsos
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 4 Εβδομάδες πριν από giabritsos
www.skroutz.gr/s/421123/La-Nordica-Svezia-Norvegia.html Πωλείται η ανώτερω ξυλόσομπα αγορασμένη πριν 3 χρονια δουλεμένη 2 χειμώνες με τα χαρτιά της .η σόμπα βρίσκεται στην πόλη της...
Το Άβαταρ του/της giabritsos
Τελευταία Δημοσίευση από giabritsos 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Συζητήσιμη Sent from my iPhone using Tapatalk
emo
Προβολές: 2227
Απαντήσεις: 44
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Sunnsmash
Το θέμα άρχισε 5 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν από Sunnsmash
Καλησπερα σε ολους και Χρονια Πολλα!!, Εχω μια αεροθερμη σομπα πελλετ Kalor Elena 9 Kw και το τελευταιο διαστημα εχω προβλημα με τον κοχλια της, συγκεκριμενα απο το πισω...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 4 Εβδομάδες 3 Ώρες πριν
Αναφορά [image] [image] [image]...[image] [image] [image] Στάλθηκε από το SM-G935F μου...
emo
Προβολές: 2195
Απαντήσεις: 76
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από geodag
Καλησπέρα σκέφτομαι να αγοράσω μια μεταχείρισμενη σομπα goodfire cristal 8kw... έχει κανείς άποψη για την συγκεκριμένη? Η κάποιο κρυφό μενού? Ευχαριστω
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 4 Εβδομάδες 3 Ώρες πριν
Κώστα πήρα σε αυτόν στην θεσ.νίκη και μου είπες ότι αυτοί μόνο ένα έχουν του οποίου οι διαστάσεις του δεν μου κάνουν...βέβαια δεν μίλησα με τον Αντώνη θα κανα πάρω...
19 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 6 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 157970 | Σύνολο θεμάτων: 4636
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 1 | Χθεσινές απαντήσεις: 3
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.729 δευτερόλεπτα