Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

06/10/2017
2017-2018 Ευχόμαστε ένα ζεστό χειμώνα σε ολους ...
65 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 6220
Απαντήσεις: 45
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της andreas72
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 10 Μήνες πριν από andreas72
σκέφτομαι να αγοράσω μια πλακέτα controller μικρονοβα,έτσι για να βρίσκετε, μην rotate γιατί κτλ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ . θα ήθελα να ρωτήσω τι ρόλο πεζή το cod:I023_1 έχω βρει με cod :I023_1 ,η...
Το Άβαταρ του/της panos.papas21
Σε ευχαριστω πολυ.
emo
Προβολές: 220
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 6 Ώρες πριν από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επειδή ενας αντιπρόσωπος μου μου επέστρεψε((είδε οτι η kratki.pl απέσυρε το συγκεκριμένο μοντέλο ) δυο καινούργιες κασέτες Atena και ύστερα απο σημερινή απάντηση της...
jotul 554 προσωπικό 1 άτομο υπεύθυνος για παράπονα ταυτόχρονα είναι ο Διευθυντής τεχνικού τμήματος :P
emo
Προβολές: 26
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της menelaos
Το θέμα άρχισε 8 Ώρες 16 Λεπτά πριν από menelaos
Γεια σας παιδιά, Βρέθηκα στο forum ενώ έψαχνα για σόμπα και αφού έχω περιηγηθεί μερικές ώρες ομολογώ πως η ομάδα που έχετε δημιουργήσει είναι εντυπωσιακή. Μπράβο σας,...
Το Άβαταρ του/της menelaos
Τελευταία Δημοσίευση από menelaos 1 Ώρα 7 Λεπτά πριν
Δυστυχώς δεν έχω σκοπό να μείνω για πολύ στο συγκεκριμένο σπίτι. Η αλήθεια είναι πως έχω αποφασίσει να φύγω αμέσως μόλις τελείωσε ο πρώτος χειμώνας διότι μου έχει...
emo
Προβολές: 5896
Απαντήσεις: 28
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της k2r2
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από k2r2
Φίλη μου έχει ένα μικρό διαμέρισμα που αποτελείται από σαλοκουζίνα και ένα μπάνιο. Σύνολο πρπ 25 με 30 τ.μ. Επειδή η κεντρική θέρμανση πετρελαίου της πολυκατοικίας...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 9 Ώρες 39 Λεπτά πριν
αφου εχεις κλιματιστικο αστο :) βαλτο λιγο πιο νωρις να ζεστανει και μετα το βαζεις στην νυχτερινη λειτουργια αν εχει και ειναι σχεδον αθορυβο ...αν χρησιμοποιησεις...
emo
Προβολές: 77
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της papleo61
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 4 Ώρες πριν από papleo61
καλημερα σας.μπορει καποιος γνωστης του ειδους να μου πει τι ups θα χρειαστω για ενα κυκλοφορητη wilo ηλεκτρονικο.πανω στον κυκλοφορητη γραφει την ενδειξη 16w.ο...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 9 Ώρες 50 Λεπτά πριν
κι ομως δεν κανει ...κανονικα θελει καθαρου ημιτονου τα οποια ομως ειναι πανακριβα ...υπαρχουν ομως καποια που φαινεται οτι "κανουν" ...εχουν αναφερθει καποια εδω μεσα...
emo
Προβολές: 174
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 22 Ώρες πριν από michalisgr
Καλησπέρα έκανα την συντήρηση του λέβητα και του καυστήρα και έσπασε η φλαντζα του καυστήρα. Αμιαντου ειναι.. Ξέρει κανείς που θα βρω;;; ο καυστήρας ειναι της olymp[image][image]...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 10 Ώρες 35 Λεπτά πριν
Αναφορά [attachment] Αυτο ειναι του μποιλερ και ειναι εσωτερικο [attachment] Και αυτο ειναι του λεβητα εξωτερικο και μεσα σ`αυτο το κανιστρο ,συνηθως εκει που...
emo
Προβολές: 111χιλ.
Απαντήσεις: 1556
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 8 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της vasilis.10
Τελευταία Δημοσίευση από vasilis.10 11 Ώρες 40 Λεπτά πριν
Αναφορά Να σαι καλα βασιλη.απο εκει που σου ειπα τη πηρες?τιμη? Ναι Κώστα από τον Αντώνη (energy-footprint), αφού έλεγξε πρώτα την παλιά. 100+φπα. Πάμε γι άλλα τώρα. :)
emo
Προβολές: 129
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της christos_chariskos
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 8 Ώρες πριν από christos_chariskos
Γεια σας Κατ αρχήν χαίρομαι που υπάρχει ένα forum που μπορούμε να λύσουμε τις απορίες μας για τα προβλήματα τα οποία αντιμετωπίζουμε στους καυστήρες μας. Για να μπώ...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 12 Ώρες 44 Λεπτά πριν
Που χαθηκεσ εσυ? Εχεισ να μασ γραψεισ αιωνεσ!!! Ο φιλοσ Χρυσαφησ θα σου λυσει καθε απορια οχι μονο ξερει τον συγκεκριμενο καυστηρα αλλα ειναι και πολυ καλοσ γνωστησ...
emo
Προβολές: 147
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της bigfoot
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 22 Ώρες πριν από bigfoot
καλησπερα...ειναι ενα σπιτι στο χωριο και εγινε ανακατασκευη....για πειτε ιδεες...θελω να ειναι ανοιχτο αλλα και να ψιλοζεστενει το σπιτι μιας και θα ειναι ο μοναδικος...
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 22 Ώρες 50 Λεπτά πριν
Οι ιδέες πληρώνονται φίλε,!!!!!!!!
emo
Προβολές: 2573
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Jole
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 6 Ημέρες πριν από Jole
Καλημερα σε ολους!!! Με το σοκ στην αρχη της εβδομαδος... energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...8&id=57927&Itemid=74 βρισκομαι στην διαδικασια της επιδιορθωσεις του τζακιου μου το...
Το Άβαταρ του/της Jole
Τελευταία Δημοσίευση από Jole 1 Ημέρα 3 Ώρες πριν
Καμια βοηθεια παιδια για το βεντιλατερ;;
emo
Προβολές: 213
Απαντήσεις: 13
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της popovitis
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 18 Ώρες πριν από popovitis
Καλησπέρα, διαβάζοντας το φορουμ πέρυσι, πριν βάλω το τζάκι μου θυμάμαι είχα διαβάσει από αρκετούς ότι απαγορεύεται η καμινάδα που θα βάλω και θα περάσει μέσα απο...
Γιώργο εδω και 8 χρόνια τα έχω όλα αυτά από την darco.Θεόδωρε στο βίντεο της jotul δείχνει το μοναδικό σωστό τρόπο για σκεπή και ξύλα που ναι μπορείς να τον εφαρμόσεις με...
emo
Προβολές: 66
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της papleo61
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 3 Ώρες πριν από papleo61
γεια σας.θελω να συνδεσω ενα ανοιχτο δοχειο διαστολης πανω στην στεγη και πανω απ τον ηλιακο που ειναι τριπλης ενεργειας 160 λιτρα.επειδη το σπιτι ειναι τωρινης...
emo
Προβολές: 115
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 7 Ώρες πριν από michalisgr
www.hydrotherm.gr/shop/index.php?act=vie...236&ref=bestprice.gr Επειδή μαζεύει πολλά άλατα το μποιλερ σκέφτομαι να βάλω ένα τέτοιο φίλτρο. Το έχει δοκιμάσει κανείς;; υπάρχει κάτι...
Το Άβαταρ του/της dragonfly
Τελευταία Δημοσίευση από dragonfly 2 Ημέρες 5 Ώρες πριν
Είναι ενδιαφέρον να μάθουμε πως επιδρά το μαγνητικό πεδίο του φίλτρου στα άλατα που από ότι ξέρω δεν έχουν μαγνητικές ιδιότητες και δεν επιτρέπει τη συσσώρευση...
emo
Προβολές: 387
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από popovitis
Καλησπέρα, ήρθε η ώρα για αγορά ξύλων και μπρικέτας για το ενεργειακό τζάκι. Ξέρουμε τι τιμές παίζουν φέτος Αθήνα η και επαρχία; Αν έχει κανείς να προτείνει...
Τελευταία Δημοσίευση από popovitis 3 Ημέρες 1 Ώρα πριν
Λογικά στο χύδην ο ξυλας μπορει να σε κλεψει ευκολοτερα...
emo
Προβολές: 454χιλ.
Απαντήσεις: 2994
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 3 Ημέρες 2 Ώρες πριν
Aν το κιλο του πελλετ δεν ειναι κατω απο 23 λεπτα δεν αξιζει η ολη κατασταση με τη ταλαιπωρια. Αυτο να το καταλαβεται ωστε να μην αγοραζετε πελλετ απο παραγωγουσ και...
emo
Προβολές: 98
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της tzitzikas
Το θέμα άρχισε 4 Ημέρες 2 Ώρες πριν από tzitzikas
Καλησπέρα σας. Εχω προχωρήσει στην παραγγελεία της ενεργειακής εστίας Hitze Albero 14. Πρόκειται για διαμέρισμα 60τμ. Με προβληματίζει η τοποθέτηση ή η μη τοποθέτηση...
emo
Προβολές: 138
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sotis
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 7 Ώρες πριν από sotis
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΜ FORUM...ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ Ferroli Mikro P12 Pellet ΤΟΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΜΟΝΟΣ ΣΕ ΛΕΒΗΤΑ THERMOSTHAL 60000 ΘΕΡΜΙΔΩΝ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΩ ΤΙΣ...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 4 Ημέρες 8 Ώρες πριν
Καλημέρα και Καλή Χειμερινή περίοδο σε όλους. Πάλι θα κάνω το δυσάρεστο σχόλιο όσο αφορά την επιλογή της θέρμανσης. Πόσες φορές θα το αναφέρω!!! δεν αγοράζω μόνος μου...
emo
Προβολές: 754
Απαντήσεις: 9
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Dimitriss
Το θέμα άρχισε 9 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από Dimitriss
χΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! Ηθελα τη γνωμη σας για το προβλημα μου... Εχω ενα τζακι μαντεμι, 2 οψεων, με πορτα.Εδω και 10 χρονια. Παντα καπνιζε. Εχω...
Το Άβαταρ του/της SHERIF
Τελευταία Δημοσίευση από SHERIF 4 Ημέρες 21 Ώρες πριν
Το τζάκι ήταν ελαττωματικό απ΄ την αρχή και δεν το είχατε προσέξει και ψάχνατε σε λάθος κατευθύνσεις (ψήλωμα καμινάδας κ.λ.π.) ένας πόντος άνοιγμα δεν κλείνει με...
emo
Προβολές: 196
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από michalisgr
Καλησπέρα έχω αυτόν τον καυστήρα πετρελαίου. Χθες έμαθα ότι χρειάζεται και φίλτρο από τη διαδρομή της δεξαμενής προς τον καυστήρα. Μπορεί να μου πει κάποιος τη...
Τελευταία Δημοσίευση από michalisgr 5 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Πριν το ταφ θα το βαλω.. Μου είπαν ότι ειναι 3/8 η σωληνα πριν το ταφ Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 381
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giorgos157
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από giorgos157
Θελω να αγορασω αυτήν τη σόμπα πελετ για σπίτι 65 τμ.ενιαίος χώρος 35 τμ και συρόμενη πόρτα για να πας υπνοδωμάτια και μπάνιο .ξερει κάποιος αν θα με καλύψει;
Το Άβαταρ του/της kosi
Τελευταία Δημοσίευση από kosi 5 Ημέρες 6 Ώρες πριν
Γιώργος157 εδώ και δυο χρονια έχω σόμπα λέβητα τις εταιρίας alfa plam.τιν como 21kw,σε εμενα δούλεψε μέχρι τώρα απροβλημάτιστα,αυτήν που λες είναι αυτή (δεν μας έβαλες καμια...
65 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 13 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 158669 | Σύνολο θεμάτων: 4707
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 1
  • Σημερινές απαντήσεις: 13 | Χθεσινές απαντήσεις: 12
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.671 δευτερόλεπτα