Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
21 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 14
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johnym30
Το θέμα άρχισε 6 Ώρες 21 Λεπτά πριν από johnym30
Καλησπέρα, πωλείται ο controller από το λέβητα μου Termodinamik 40 eky/s (versions V5.19) 80€, σχεδόν αχρησημοποίητος, μιας και έχω αλλάξει controller και έχω και δευτερο εφεδρικό. [attachment]
emo
Προβολές: 75
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της panagiom
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 18 Ώρες πριν από panagiom
Καλησπέρα. Είμαι σε διαδικασία να αλλάξω τον λέβητα πετρελαίου σε μονοκατοικία που μόλις αγοράστηκε με λέβητα βιομάζας. Επειδή όπως ειναι λογικό στην αγορά μιας...
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Τελευταία Δημοσίευση από GEORGIOSK-DRAMA 7 Ώρες 22 Λεπτά πριν
ΦΥΛΕ καλημερα,προτον πεσμας τα τετραγωνικα του σπιτιου σου,και δευτερον γιατι θελεισ λεβητα βιομαζας και οχι πελλετ.αν ξερεισ θερμηδες ,σωματα,και ποσα κβατ ειναι...
emo
Προβολές: 1516
Απαντήσεις: 19
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν από geodag
Καληεμερα στην παρέα να παρουσιάσω και Εγώ το τζακι μου που μετά από τις γνώσεις που ελαβα από εδώ πιστεύω όλα να μπήκαν σωστά Αφού το δουλέψαμε και δούλεψε μια...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
Καλόκαυτο! Να το χαρειτε!
emo
Προβολές: 2.07εκατ.
Απαντήσεις: 3313
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 11 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 1 Ημέρα 23 Ώρες πριν
Αναφορά Αν βγει 280 και Αθηνα ( λεμε τωρα) 2 τν τους πηρα αερα... Δε ξαναμπλεκω με πειραματα τυπου ευβοια.... Περίμενε το Praktiker μου είπαν οτι θα βγάλει προσφορά αλλά δεν ήθελαν να...
emo
Προβολές: 57
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ragavelas
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 11 Ώρες πριν από ragavelas
Πωλείται βεντιλατέρ τζακιού Κόστος: 40 ευρώ
emo
Προβολές: 17.9χιλ.
Απαντήσεις: 135
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της valsam
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 9 Μήνες πριν από valsam
Eφτασε η ωρα να κανω μια μινι παρουσιαση του λεβητα μου και'γω, μαξι ειναι μαλλον αλλα μινι λεω γιατι απο καταναλωσεις και προβληματα ολοκληρωμενη αποψη θα εχω στο...
Το Άβαταρ του/της Δουκας
Τελευταία Δημοσίευση από Δουκας 5 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Γεια σου valsam,εχω βγαλει τα ματια μου να διαβαζω την εμπειρια σου με τον Burnit! και μαλλον απο οτι εχω δει και σε βιντεο στο youtube ειναι αξιοπιστο λεβητακι και με το...
emo
Προβολές: 102χιλ.
Απαντήσεις: 768
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Asteris
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 10 Μήνες πριν από Asteris
Μιά και έχει γινει το best seller του forum, αυτός ο giant killer νομίζω δικαιούται πλέον το δικό του topic. Ας παρουσιάσουμε όλοι μας το Selenic μας, βάζοντας αν θέλετε μιά τελική...
Το Άβαταρ του/της andrew79
Τελευταία Δημοσίευση από andrew79 6 Ημέρες 8 Ώρες πριν
καλημερα σας 1)για το selenic τι διαμετρο θελουμε εναλακτη-inox μονη-inox μονωμενη-καπελο?(υψος απο κωνο τζακιου μεχρι καπελο 4,80 μετρα 2)πως τα ενωνουμε μεταξυ...
emo
Προβολές: 14.2χιλ.
Απαντήσεις: 70
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Vasilis1
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 10 Μήνες πριν από Vasilis1
Εφτασε στα χερια μου η παραπάνω σόμπα.Δεν εχει γινει η εγκατασταση ακόμα αφου ο φίλος με τα σφυροκάλεμα δεν εχει χρόνο με αποτελεσμα να την εχω ακομα μοντελάκι στον...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 6 Ημέρες 22 Ώρες πριν
Με το παλιό ως δείγμα πάρε το ίδιο.υπαρχουν ολα τα νούμερα ακομα σε μαγαζιά με σιδερικά
emo
Προβολές: 69
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από jnet
vimeo.com/287620994?from=outro-embed [video]
emo
Προβολές: 59
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από gjp
ξερει κανεις ποιος πουλαει τετοιο φιλτρο
emo
Προβολές: 446χιλ.
Απαντήσεις: 2050
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της antisakis
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 10 Μήνες πριν από antisakis
Καλημερα απο Χαλκιδικη σε ολους. Εδω πρεπει ολοι οι πελλετακιδες να καταθεσουμε την εμπειρια μας για την παραγωγη πελλετ για ιδιοχρηση ωστε να κανουμε την ζωη μας...
Το Άβαταρ του/της xrysafis72
Τελευταία Δημοσίευση από xrysafis72 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Αναφορά Καλησπέρα, ξέρει κανεις απο θεσσαλονικη αν ο Τιμοθεος ξεκίνησε να βγάζει πέλλετ. ο τιμοθεος ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙ ΠΕΛΛΕΤ!!!!απλος εχει φυγει απο της...
emo
Προβολές: 129
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της valantis101
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από valantis101
Έχω μια σόμπα πέλλετ συνδεδεμένη με καλοριφέρ αλλά δεν έχω θερμοστάτη και την δουλευεω με θερμοκρασία νερού...ποια είναι η σωστή θερμοκρασία την οποία μπορώ να βάλω...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Αν και παλι δεν μας βοηθας ανεβασε σκαλα στο φουλ(πχ5) και τα νερα βαλτα στο 65-70 μαξιμουν και δες.ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!! ποσα σωματα εχεις αν εχεις μποιλερ τι...
emo
Προβολές: 81
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν από gjp
Καλησπερα,ξερουμε ποιος φερνει φθηνες μπρικετες στην ανατολικη αττικη?
emo
Προβολές: 103
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mpastelios
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από mpastelios
καλησπερα.ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας...εχω μια επιχειρηση που θελω να καψω νοβοπαν.εχω εναν γειτονα που τον ενοχλει ο καπνος και με κυνηγαει νομικα.πως μπορω να...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 2 Εβδομάδες 10 Ώρες πριν
Περιέχει φορμαλδεϋδη. Ιδιαίτερα βλαπτική για την υγεία. Αν παρ όλα αυτά καίτε, απομακρύνετε τουλάχιστον τα παιδιά. Το αναπνευστικό τους σύστημα είναι ιδιαίτερα...
emo
Προβολές: 49
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της valantis101
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από valantis101
Έχω μια σόμπα πέλλετ συνδεδεμένη με καλοριφέρ αλλά δεν έχω θερμοστάτη και την δουλευεω με θερμοκρασία νερού...ποια είναι η σωστή θερμοκρασία την οποία μπορώ να βάλω...
emo
Προβολές: 87
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της michalisgr
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από michalisgr
Καλημέρα σε όλη τη παρέα. Έχω την gp 8000 και ψάχνω φλάντζα διότι η παλιά χάλασε. Υπάρχει περίπτωση να έχει βάλει κανείς σας νέα φλάντζα από περμανιτη και αν ναι από που...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Κοψε μια φλατζα απο περμανιτη μονος σου η βαλε σιλικονη υψηλης θερμοκρασιας 300C.δες φωτο στο δικο μου [attachment] [attachment] [attachment] [attachment] ... [attachment]
emo
Προβολές: 1170
Απαντήσεις: 27
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Konstantinos3576
Το θέμα άρχισε 10 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από Konstantinos3576
Καλησπέρα , αγόρασα πρόσφατα μια Kalor Lara . Την τοποθέτησα στο κέντρο της σάλοκουζίνας, μετά από καθοδήγηση τεχνικού, η οποία είναι 40 τμ . Έχω χρησιμοποιήσει σωλήνα φ80...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 2 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν
Δεν βρίσκω φωτογραφίες απο παλιές αναρτήσεις. Τις λίγες φορές που αναγκαστικά πήγα σε μεγάλες οριζόντιες διαδρομές, έδωσα κλίση 6-8% και απο Φ80 πήγα σε Φ120 αμέσως....
emo
Προβολές: 131
Απαντήσεις: 12
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της oxygen
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από oxygen
Αντιμετωπιζω προβλημα με τον θερμοστάτη tiemme fc 810. Εχω συνδεσει το αισθητήριο στην αρχη του αεραγωγου σπιραλ (στην οροφη του τζακιου στην εξοδο προς τη περσιδα ) και...
Το Άβαταρ του/της oxygen
Τελευταία Δημοσίευση από oxygen 3 Εβδομάδες 22 Ώρες πριν
Αναφορά πόσα κιλά ξύλα έβαλες και πόσα μέτρα καμινάδας έχεις ? εχει κλαπετο καμιναδας το τζάκι ? Την καλησπερα μου.. η καμιναδα μου τωρα χωρια του θαλλαμου και τις γωνιες...
emo
Προβολές: 331
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Kostas7275
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από Kostas7275
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω για τον λέβητα και τον καυστήρα πέλλετ της Ελληνικής εταιρίας Axinar εάν τον έχει τοποθετήσει κάποιος και αν έχει μείνει ευχαριστημένος....
Το Άβαταρ του/της stergiosbik
Τελευταία Δημοσίευση από stergiosbik 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Κωστα ριξε μια ματια σε αυτα.... www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=384&limitstart=0 www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59445&Itemid=384 www.waltis-heating.com/classic-pellet-boilers
emo
Προβολές: 2.82εκατ.
Απαντήσεις: 297
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Dr.Raven
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν από Dr.Raven
Αναφορά Dr Raven δεν ξέρω κατά πόσο είχες εμπειρία με την καύση των ξύλων σε λέβητα στο παρελθόν, αυτό που ξέρω όμως σύμφωνα με τα γραφόμενα σου, είναι ότι ψάχτηκες αρκετά με την...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 4 Εβδομάδες 20 Ώρες πριν
Τωρα αυτό θα το δούν οσοι εχουν Fb αλλά δεν το βρήκα αλλού www.facebook.com/kirgidis/posts/10155854504136342
21 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 9 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155628 | Σύνολο θεμάτων: 4995
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 1 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 1 | Χθεσινές απαντήσεις: 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.512 δευτερόλεπτα