Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

18/10/2016
Ξεκίνησε η περίοδος διανομής πετρελαίου με τιμές 93-95 λεπτά το λίτρο. Να ευχηθούμε ενα ελαφρύ χειμώνα... ...
18 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 628
Απαντήσεις: 27
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Noe
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από Noe
Επιτελους !!!! Μετα από 3 χρονια ερευνας για αγορα σπιτιου κατέληξα και αγόρασα ένα διαμέρισμα στην Δραμα…. Κάτοψη θα επισυνάψω. Μιλαμε για διαμερισμα 2ο οροφου...
Το Άβαταρ του/της Noe
Τελευταία Δημοσίευση από Noe 33 Λεπτά πριν
Ναι Δημήτρη δυστυχως....και από τους δυο επάνω οροφους περνάει μέσα απο το σπιτι...
emo
Προβολές: 33
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της avalonlll
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν από avalonlll
Καλησπέρα σας, θα ήθελα λίγο τα φώτα σας. Πίσω στην πλάτη του τζακιού μέσα στον τοίχο, σοβατισμενος με γυψοσοβα και σπατουλαρισμενος, περνά η γραμμή του καλωδίου για...
emo
Προβολές: 55
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της avlissi
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 13 Ώρες πριν από avlissi
Η αγγελια ειναι για λογαριασμο φιλου. Τα στοιχεια του παρακατω. Εχει δουλεψει 2 χειμωνες. Τιμη 2000€ συζητήσιμη. Γιωργος Τηλ. επικοινωνιας 6942836423 μετα τις 18:00 [attachment] ... [attachment] [attachment]
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 1 Ημέρα 4 Ώρες πριν
μπορεις να βαλεις άλλες φωτο από τον χωρο καυσης και σταχτης κ από τα τουμπα ; ,γιατι δεν φαινονται και πολλα.
emo
Προβολές: 119χιλ.
Απαντήσεις: 732
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kakos
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 9 Μήνες πριν από kakos
Προτείνω να ανοιχτεί το συγκεκριμένο νήμα με αφορμή την ένταξή μου στο πρόγραμμα εξοικονομώ του ΥΠΕΚΑ. Τυχόν πληροφορία, εμπειρίες και άλλα που πιστεύεται ότι θα...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 4 Ημέρες 12 Ώρες πριν
www.lamiareport.gr/index.php/topika/item...ksoikonomo-kat-oikon
emo
Προβολές: 33.4χιλ.
Απαντήσεις: 78
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Moschalis
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν από Moschalis
Καλημέρα, Αφορμή για το συγκεκριμένο θέμα είναι οι τρόποι που προτείνουν διάφοροι χρήστες ή ακόμα και επαγγελματίες για τη σύνδεση και την εγκατάσταση της...
Το Άβαταρ του/της Maktheo
Τελευταία Δημοσίευση από Maktheo 1 Εβδομάδα 52 Λεπτά πριν
Μαλλον απο την αρχη το θεμα μπήκε σε λαθος νήμα, Για τσεκαρετε λιγο εδω τα posts μου ρε παιδιά.. www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60152&Itemid=384 Στάλθηκε από το Letv X500...
emo
Προβολές: 208
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από Maktheo
Καλησπέρα στα μελη του energ.gr Μετα απο 2 χρονια διαβάσματος ως guest στο φορουμ, και αφου εμαθα τα παντα για την hp22 που εισαγει η εταιρεια του κ. Μοσχαλη οπως επισης οτι...
Τελευταία Δημοσίευση από Maktheo 1 Εβδομάδα 1 Ώρα πριν
Και εδω η πισω μεριά, εκει που βγαινουν οι σωληνες και μπαίνουν μεσα στην καμιναδα του τζακιου.. Η δεύτερη φωτο ειναι η εισαγωγη αερα, εκει μαλλον θα βαλω κατι σαν...
emo
Προβολές: 612
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της miro
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν από miro
Γειά χαρα, δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic, είμαι νέος στο forum. Ετοιμάζομαι να μετακομίσω σε ένα παλιό σπίτι πέτρινο, ανακαινισμένο, με παράθυρα PVC και ταβάνι με...
Το Άβαταρ του/της GGEOR7777
Τελευταία Δημοσίευση από GGEOR7777 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Το "έτοιμο" τζάκι που θες να πάρεις δεν θα σου κάνει δουλειά. Χρειάζεσαι τζάκι 10kw και θερμοθαλαμο. Να υπολογίζεις γύρω στα 3000ικα. Υπάρχει post εδώ "οδηγός αγοράς...
emo
Προβολές: 264
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sdf
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από sdf
Εχει εγκαταστήσει κάποιος την εσωτερική μονάδα σε διάδρομο στην μέση του επιμήκη άξονα του διαδρόμου ουτους ώστε ο αέρας να εξαναγκάζεται να να χτυπά στον...
Το Άβαταρ του/της sdf
Τελευταία Δημοσίευση από sdf 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Επισυνάπτω και ενα σχεδιο του χώρου. Δεν ενδιαφέρει θερμανση / ψύξη στο χώλ και σαλόνι. Οι υπόλοιποι χώροι ενδιαφέρουν και επειδή υπάρχουν πόρτες μπορεί να...
emo
Προβολές: 804
Απαντήσεις: 35
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της louris1234
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 3 Ημέρες πριν από louris1234
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να βάλω σε τζάκι μαντεμενιο κασέτα art sol 90 για σπίτι 100 τετραγωνικον χωρίς μονοση με πλάκα ο μάστορας μου είπε 1850 αγορά και τοποθέτηση με...
Το Άβαταρ του/της louris1234
Τελευταία Δημοσίευση από louris1234 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Αναφορά δεν ξέρω ποιες είναι οι αναλυτικές χρεώσεις σου αλλά εγώ θα έβαζα 200-300 ευρώ παραπάνω και θα έβαζα μαύρο χάλυβα στα πρώτα 2 μέτρα και ασβεστικό πυρίτιο αντί για...
emo
Προβολές: 146
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Quaker
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν από Quaker
Καλησπερα σε ολη την παρεα. Πηρα το θαρος να ανεβασω αυτο το θεμα, γιατι ειδα οτι πολλα μελη σε αυτο το φορουμ γνωριζουν πολυ καλα αυτα που λενε. Προσφατα μετακομισα...
emo
Προβολές: 440χιλ.
Απαντήσεις: 2940
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 4 Χρόνια 10 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της lefterismega
Τελευταία Δημοσίευση από lefterismega 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Έχω δοκιμάσει το feneos... Καλο αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας ! ... Και Πολύ ακριβό ... Στάλθηκε από το LG G flex 2 μου, με "Tapa"
emo
Προβολές: 409
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της geodag
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από geodag
Καληεμερα στην παρέα να παρουσιάσω και Εγώ το τζακι μου που μετά από τις γνώσεις που ελαβα από εδώ πιστεύω όλα να μπήκαν σωστά Αφού το δουλέψαμε και δούλεψε μια...
Το Άβαταρ του/της geodag
Τελευταία Δημοσίευση από geodag 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Καλησπέρα παιδιά.. Ξέρει κανείς πως μπορώ να βάψω η να ξεβαψω τα χερούλια-πόμολα του της πόρτας και του αέρα εισαγωγής - εξαγωγής του τζακιού της krAtki? Γιατί είναι...
emo
Προβολές: 349
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της makisr
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από makisr
Καλησπέρα, έχω εγκατεστημένο εδώ και μια πενταετία ένα τζάκι κασέτα (kaseta80 θερμοζελ) το οποίο λειτουργείο με 2 βεντιλατέρ. Δυστυχώς όμως έχουν αρχίσει να κάνουν...
Το Άβαταρ του/της makisr
Τελευταία Δημοσίευση από makisr 3 Εβδομάδες 18 Λεπτά πριν
ο ζεστός αέρας αυτή τη στιγμή, βγαίνει κατά 50% από την έξοδο στο πάνω-μπροστά μέρος της κασέτας και κατά 50% από το ένα εκ των δύο υπάρχοντων καναλιών (το 2ο παραμένει...
emo
Προβολές: 185χιλ.
Απαντήσεις: 877
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Asteris
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν από Asteris
Αν και είμαστε εν μέσω καλοκαιριού, των φρονίμων τα παιδιά, πριν κρυώσουν δεν κρυώναν. Και δεν κρυώναν γιατί είχανε πετρελαιο με 45 λεπτά το λίτρο. Ήρθε όμως η κρίση,...
Το Άβαταρ του/της miro
Τελευταία Δημοσίευση από miro 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Γειά χαρα, δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic, είμαι νέος στο forum. Ετοιμάζομαι να μετακομίσω σε ένα παλιό σπίτι πέτρινο, ανακαινισμένο, με παράθυρα PVC και ταβάνι με...
emo
Προβολές: 143χιλ.
Απαντήσεις: 648
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της γιαννης-δραμα
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 8 Μήνες πριν από γιαννης-δραμα
Καλησπερα energiers.Εδω λεω να μιλαμε για σομπες πελλετ(ravelli και οτι αλλη μαρκα θελετε).Εγω λοιπον πηρα αποφαση για σομπα πελλετ περιπου τον μαιο 2011 μετα απο πολυ ψαξιμο...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Ο Αντωνης ειναι γνωστης και πολυ εξυπηρετικος.πες του για μενα απο τη ΛΑΜΙΑ χαιρετισμους.
emo
Προβολές: 466
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από avalonlll
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια για την αγορά τζακιού. Δεδομένα: 1.Σπίτι καινούργιο (μεζονέτα), με κύρια θέρμανση φυσικό αέριο, μόνωση εσωτερική και...
Τελευταία Δημοσίευση από avalonlll 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Παιδιά έχω κατάληξει. Ας κλείσει το θέμα και ας σβηστεί. Ευχαριστώ.
emo
Προβολές: 513
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 3 Ημέρες πριν από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Έχουμε την χαρά να σας ενημερώσουμε ότι από τις 26.06.2017 η εταιρία Energeiako Tzaki Filippakopoulos είναι επίσημος και αποκλειστικός αντιπρόσωπος της Νορβηγικής εταιρίας JØTUL για...
Το Άβαταρ του/της GGEOR7777
Τελευταία Δημοσίευση από GGEOR7777 4 Εβδομάδες 14 Ώρες πριν
Μπράβο Δημήτρη. Άντε και με την dovre σου εύχομαι...
emo
Προβολές: 398
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της efstathios
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από efstathios
Γεια σας, σκέπτομαι να βάλω τον Esbe 90c με εξωτερικό αισθητήριο μαζί με τρίοδη vrg 131 σε αυτόνομο λέβητα πετρελαίου ο οποίος στέλνει και παίρνει εντολή από 2...
Το Άβαταρ του/της efstathios
Τελευταία Δημοσίευση από efstathios 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
sorry 2 ήθελα να γράψω,η τιμή είναι για μεταχειρισμένο γιαυτό και με δελέασε σαν χαμηλού κόστους αναβάθμιση του συστήματος, αν εχει εμπειρία κάποιος από αυτόν τον...
18 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 11 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 158177 | Σύνολο θεμάτων: 4656
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 2
  • Σημερινές απαντήσεις: 4 | Χθεσινές απαντήσεις: 7
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.652 δευτερόλεπτα