Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
110 Θέματα

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 4038
Απαντήσεις: 60
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της deleon
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από deleon
Καλησπερα σας. Εχω προβει σε αγορα ενεργειακου αεροθερμου τζακιου της edilkamin tekno3. Το προβλημα μου ειναι το εξης. Δεν ζεσταινει καθολου το σπιτι το οποιο ειναι 90...
Το Άβαταρ του/της tvkal
Τελευταία Δημοσίευση από tvkal 3 Ώρες 14 Λεπτά πριν
ΟΚ το να ανοίξω δεξιά μια τρύπα και να βάλω μια περσίδα είναι ευκολο... Επίσης το να ταπώσω το σωλήνα του κρύου αέρα είναι εύκολο, θα ανέβω στην οροφή και θα τον...
emo
Προβολές: 71
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της k.harrys
Το θέμα άρχισε 23 Ώρες 18 Λεπτά πριν από k.harrys
Γεια σας και από μένα! Έχω βάλει ένα Salgueda Helios 800 σε μια μεζονέτα που είναι περιππου 90τμ ισόγειο ενιαίο χώρο κουζίνα σαλόνι και άλλο τόσο 1ο όροφο. Εξωτερικές συνθήκες...
Το Άβαταρ του/της k.harrys
Τελευταία Δημοσίευση από k.harrys 4 Ώρες 4 Λεπτά πριν
Το σπίτι είναι αρκετά καλά μονωμένο αν και έχει τεράστιο αλουμίνια τα οποία δεν είναι ενεργειακά. Κατα τα άλλα παρόλο το κρύο που έχει έξω σας είπα οτι χωρίς καμία...
emo
Προβολές: 19
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stam357
Το θέμα άρχισε 6 Ώρες 22 Λεπτά πριν από stam357
καλησπερα στη παρεα .εχω το ravelli hrb160 και μου βγαζει μηνυμα service στο σβησιμο.μπορειτε να με βοηθησετε να το σβησω?
Το Άβαταρ του/της ΠέτροςΤ
Τελευταία Δημοσίευση από ΠέτροςΤ 6 Ώρες 14 Λεπτά πριν
Νομίζω από ότι θυμαμαι πας στο view working hours και βάζεις κωδικο 35 στο reset working hours. Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
emo
Προβολές: 167
Απαντήσεις: 20
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν από kostas kap
Καλημερα και καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΑ με υγεια. Ερωτηση απορια... Ο λεβητας πρεπει να πηγενη στην θερμοκρασια που του εχουμε οριση πρωτα και να κληνη? Η να κλεινη πρωτα ο...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 7 Ώρες 38 Λεπτά πριν
σε καλο δρομο εισαι...οταν ομως κανεις ρυθμισεις κανε μια καθε φορα ...η πελλετ η αερα ωστε να μπορεις να βλεπεις τι παιζει...αν τα πειραζουμε και τα 2 ταυτοχρονα...
emo
Προβολές: 72
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της papiri
Το θέμα άρχισε 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν από papiri
Καλησπέρα, έχω χρόνια να μπω στο φόρουμ. Έχουμε λέβητα ξύλου Adarad. Ο πατέρας μου σκέφτεται να αγοράσει μία σκούπα για να καθαρίζει τις στάχτες από τον λέβητα...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 8 Ώρες πριν
την πιο φτηνη που θα βρεις στα 1000-1200 watts (αν ειναι μονο γι αυτη την χρηση) και να χρησιμοποιησεις φανελακι... :)
emo
Προβολές: 509
Απαντήσεις: 30
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της JIANG
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από JIANG
Γεια σε όλους του θαμώνες τακτικούς και μη. Ήρθε η ώρα να περάσω και εγώ το τζάκι μου. Μετά απο πολύ σκέψη και μελέτη (το forum σας ήταν η κύρια πηγή μελέτης) η κίνηση...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 15 Ώρες 35 Λεπτά πριν
ισχυει οτι σου ειπε ...παρολαυτα δεν ειναι κρισιμο...υπαρχουν μουφες για την αλλαγη της φορας συνηθως στο καπελο φαινεται αναποδη αυτη η συνδεση αλλα ισως ειναι...
emo
Προβολές: 179
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Κων/νος1975
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από Κων/νος1975
Καλησπερα, Καταρχας θα ηθελα να ρωτησω αν σε ενα διωροφο σπιτι με εσωτερικη σκαλα η τοποθετηση παραδοσιακης ξυλοσομπας στον 1ο οροφο θα ειχε αποτελεσματα? Και αν...
Το Άβαταρ του/της Κων/νος1975
Τελευταία Δημοσίευση από Κων/νος1975 17 Ώρες 30 Λεπτά πριν
Καλημερα, σε ευχαριστω.
emo
Προβολές: 3598
Απαντήσεις: 22
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της bigpsira
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 9 Μήνες πριν από bigpsira
Καλησπέρα σας έχω τη σόμπα progetto irida ιταλική και δεν μπορώ να αφαιρέσω το alarm service μήπως θα μπορούσε να βοηθήσει κάποιος; Επίσης αν μπορούσε κάποιος να μου δώσει...
Το Άβαταρ του/της marios7
Τελευταία Δημοσίευση από marios7 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
καλησπερα αν ηταν ευκολο θα ηθελα και εγω το manual για την σομπα irida 10 το email μου ειναι. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. // ευχαριστω πολυ
emo
Προβολές: 2.08εκατ.
Απαντήσεις: 3544
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της stelios46
Τελευταία Δημοσίευση από stelios46 1 Ημέρα 6 Ώρες πριν
βρηκα στη Δραμα το νεο σακι τις ALFAWOOD A1EN PLUS με 4.5ε το σακι...το δοκιμασα σε σχεση με το αυστριακο που καιω μου φανηκε αρκετα καλο...280 τον τονο δινει εδω σαν προσφορα...το...
emo
Προβολές: 179
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της AndreasK
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 13 Ώρες πριν από AndreasK
Πωλείται λέβητας pellet-ξύλου βιομάζας σε αρίστη κατάσταση, σχεδόν καινούργιος, σε τιμή ευκαρίας 800Ε. Περιοχή: Νέο Ρύσιο, Θεσσαλονίκης, Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6977345185,...
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν
Τόσο φτηνά πώς και τον πουλάει; Είχε κάποια προβλήματα; ,2500€ έχει κανουργιος κάτι παίζει πάντως
emo
Προβολές: 110
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mchatz
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 5 Ώρες πριν από mchatz
Κατ αρχάς, χαιρετω ολους στο forum, μιας και ειμαι εντελως νεος εδω... :) Μπηκα κι εγω φετος στον κοσμο του πελλετ, με την εγκατασταση καυστηρα και αναλογου λέβητα....
Το Άβαταρ του/της Still
Τελευταία Δημοσίευση από Still 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν
η εξτρα φτερωτη, ειναι μονη της ή ειναι μερος ενος ανεμιστηρα καυσαεριων ? ειναι ικανης διατομης ?
emo
Προβολές: 283
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της obelix
Το θέμα άρχισε 5 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από obelix
Πουλάω τη σομπα μου διότι θα βάλω αέριο. Έχει δουλέψει από το μισό 13 και μετά,είναι σε άριστη κατάσταση ,συντηρημένη και μπορεί να ζεστάνει σπίτι 110 τετραγωνικών...
Το Άβαταρ του/της obelix
Τελευταία Δημοσίευση από obelix 1 Ημέρα 12 Ώρες πριν
Το πελλετ έφυγε Οπότε η σομπα 1600 ευρώ Καινούργια έχει 3500
emo
Κλειδωμένο Pellet holz royal
Προβολές: 114
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της obelix
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 6 Ώρες πριν από obelix
Δίνω περιπου 60 τσουβάλια από το holz royal αγορασμένο πέρσι αλλά λόγο αερίου δεν θα το χρησιμοποιησω Το δίνω 200 ευρώ μη συζητησημα.είμαι αθηνα αγια παρασκευη για όποιον...
Το Άβαταρ του/της obelix
Τελευταία Δημοσίευση από obelix 1 Ημέρα 12 Ώρες πριν
Έφυγε το πελλετ οπότε η αγγελία παύει να ισχύει
emo
Προβολές: 135χιλ.
Απαντήσεις: 1640
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 10 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 14 Ώρες πριν
Καλησπερα.Η κατασκευη για το δοχειο καυσης αντιγραφη απο το πρωτοτυπο τελειωσε.εγινε η προβα και καποιες ατελειες τροποποιηθηκαν και τωρα μενει να το δοκιμασω...
emo
Προβολές: 64
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GIANNAKHS21@YAHOO.GR
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 6 Ώρες πριν από GIANNAKHS21@YAHOO.GR
Καλησπέρα έχω τον καυτήρα πέλλετ pellasx hybrit 35 mini. αυτός ο καυστήρας έχει ανεμιστήρα το πρόβλημα τώρα όταν είναι σε κανονικό ρέυμα τησ δεη δηλαδη ο ανεμιστήρας...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 1 Ημέρα 19 Ώρες πριν
και βαλτε - το λεω για ολους μας αυτο - και ενα πολυμπριζο υπερτασης........
emo
Προβολές: 1161
Απαντήσεις: 26
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της mountainrider
Το θέμα άρχισε 9 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από mountainrider
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα. Ενόψει της μετακόμισης μας στα ανατολικά προάστια (Αρτέμιδα) και την αγορά του νέου μας σπιτιού, μας έχει δημιουργηθεί ο γνωστός πλέον...
Το Άβαταρ του/της mountainrider
Τελευταία Δημοσίευση από mountainrider 2 Ημέρες 2 Ώρες πριν
Να σαι καλά! Ελπίζω να επιβεβαιωθούν τα καλά λόγια που έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο setup και να ζεσταθούμε οικονομικά και απροβληματιστα Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
emo
Προβολές: 2.82εκατ.
Απαντήσεις: 312
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Dr.Raven
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 11 Μήνες πριν από Dr.Raven
Αναφορά Dr Raven δεν ξέρω κατά πόσο είχες εμπειρία με την καύση των ξύλων σε λέβητα στο παρελθόν, αυτό που ξέρω όμως σύμφωνα με τα γραφόμενα σου, είναι ότι ψάχτηκες αρκετά με την...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 2 Ημέρες 11 Ώρες πριν
Αναφορά Όλως τυχαίως η διαφορά που βγάζεις είναι το βάρος μιας ευρωπαλετας!! Μήπως οι μάγκες το κάνουν αυτό για να βγαίνει στρογγυλό το βάρος με την παλέτα μαζί στη ζύγιση...
emo
Προβολές: 120
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΠέτροςΤ
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 9 Ώρες πριν από ΠέτροςΤ
Καλησπέρα μετά από καιρό. Μήπως είναι υπερβολική η φλόγα? [image][image][image] Στάλθηκε από το Redmi...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 2 Ημέρες 17 Ώρες πριν
Αν δεν το κάνει κάθε μέρα - να γεμίζει δηλαδή το τασάκι- μία υπόθεση που μπορώ να κάνω είναι κάποια σακιά να τράβηξαν (όσμωση) υγρασία λόγω κακής αποθήκευσης. (δική...
emo
Προβολές: 105
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της lia77
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 9 Ώρες πριν από lia77
Καλησπέρα μόλις είδα το τζαμί της σόμπας μου να έχει ένα υγρή εξωτερικά σαν να τρέχει προς τα κατω
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 3 Ημέρες 3 Ώρες πριν
παλι καλα που ελιωσε μονο ...φροντιστε να απομακρυνετε τις κουρτινες κι οτι αλλο ευφλεκτο
emo
Προβολές: 111
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της vi2ka
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 4 Ώρες πριν από vi2ka
Καλησπέρα έχω αγοράσει έναν ελληνικό λέβητα πέλλετ και έχουν προκυψει διάφορα προβληματάκια στην πορεία.Η εταιρεία δεν έχει κάποιον επίσημο συνεργάτη να μου...
Το Άβαταρ του/της vi2ka
Τελευταία Δημοσίευση από vi2ka 3 Ημέρες 3 Ώρες πριν
Το πρόβλημα είναι στη λάθος εγκατάσταση κ παραλειψεις που γίναν από τον υδραυλικο.Ο λέβητας συνδέθηκε απευθείας στο δίκτυο χωρίς κιτ ανακυκλοφορίας νερού κ λόγω...
110 Θέματα

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 12 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 153857 | Σύνολο θεμάτων: 5113
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 2
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 22
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.027 δευτερόλεπτα