Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
47 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 2.07εκατ.
Απαντήσεις: 3436
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της lefterismega
Αναφορά Έβγαλε η Leroy merlin τις προσφορές της για το χειμώνα. Pellet Flame A1 15kg 1,2 στάχτη: 3,69 Ευρώ. Pellet Arcadia A1 en plus 15kg 0.7 στάχτη: 3,99 Ευρώ Pellet Foco A1 15kg 0.7 στάχτη: 4,39 Ευρώ Pellet Royal A1 15kg 0.7 στάχτη:...
emo
Προβολές: 39
Απαντήσεις: 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pothchal
Το θέμα άρχισε 11 Ώρες 37 Λεπτά πριν από pothchal
Ήρθε η ώρα να πορουσιασω κι εγώ το τζάκι μου! Το τζάκι είναι ένα salgueda aero 800 με βερμικουλιτη. Αλλάχθηκε όλη η παλιά καμινάδα με νέα inox και δυο μέτρα μονώμενη στην...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Ώρα 2 Λεπτά πριν
ναι ειναι λαθος ο τροπς σκεψης και εξηγω γιατι πηρες μια κασετα με ανεμιστηρες και προσπαθεις να το κανεις foyer ελευθερης ροης αυτα τα περι αντανακλασης ισχυουν για...
emo
Προβολές: 24.7χιλ.
Απαντήσεις: 314
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της fotisbasm
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 11 Μήνες πριν από fotisbasm
Άλλος ένας pellet λέβητας OPOP BIOPEL 30KW τοποθετήθηκε με επιτυχία ! Μπήκε παράλληλα με τον λέβητα πετρελαίου , και τον συνδέσαμε έτσι χειροκίνητα ποιο από τα 2 θα θέλω να...
Το Άβαταρ του/της petrosp13
Τελευταία Δημοσίευση από petrosp13 1 Ώρα 55 Λεπτά πριν
...
emo
Προβολές: 1423
Απαντήσεις: 32
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Konstantinos3576
Το θέμα άρχισε 11 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από Konstantinos3576
Καλησπέρα , αγόρασα πρόσφατα μια Kalor Lara . Την τοποθέτησα στο κέντρο της σάλοκουζίνας, μετά από καθοδήγηση τεχνικού, η οποία είναι 40 τμ . Έχω χρησιμοποιήσει σωλήνα φ80...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Ώρες 17 Λεπτά πριν
Οταν βρεις χρονο δες το εμαιλ.ευχαριστω
emo
Προβολές: 16
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της zeremefico
Το θέμα άρχισε 4 Ώρες πριν από zeremefico
Καλησπέρα, σε νεόδμητη μονοκατοικία με θερμοπροσοψη-μονωση στην Κρήτη, η ενεργειακή μελέτη του κτιρίου δείχνει 25 kw. Μου προσφερεται δωρεάν από συγγενικό μου...
Το Άβαταρ του/της zeremefico
Τελευταία Δημοσίευση από zeremefico 3 Ώρες 23 Λεπτά πριν
Ενδοιασμο έχω γιατί δεν ξέρω τις επιπτώσεις από το μεγαλύτερο μέγεθος του λέβητα. ΥΣ. Προτεινόμενο δοχείο αδράνειας;
emo
Προβολές: 43.8χιλ.
Απαντήσεις: 549
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pantelis1973
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 9 Μήνες πριν από pantelis1973
Καλημερα σε ολους. Για να ευθυμησουμε λιγακι λογω ημερων που ερχονται και μεχρι να ισσοροπησουν οι τιμες-λεμε τωρα-χαρειτε λιγο. ΥΓ εαν...
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 14 Ώρες 43 Λεπτά πριν
Για εμένα που έκαιγα πετρέλαιο και κρυώναμε όλοι στο σπίτι,μέχρι να ανάψει γιά 2-3 ώρες... [attachment]
emo
Προβολές: 288
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της gjp
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από gjp
Καλησπερα,ξερουμε ποιος φερνει φθηνες μπρικετες στην ανατολικη αττικη?
Το Άβαταρ του/της gjp
Τελευταία Δημοσίευση από gjp 1 Ημέρα 2 Ώρες πριν
Αναφορά Παιδιά αφήστε τα ΠΜ δεν είναι κρατικά μυστικά ποιος πουλάει φθηνά. Για αυτό το εχουμε το forum για να συμβουλεύουμε ο ενας τον αλλον που θα βρεί οικονομικότερα λύσεις. ...
emo
Προβολές: 133χιλ.
Απαντήσεις: 1611
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 8 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 7 Ώρες πριν
Μιχαλη εδω www.allaboutpellet.com/product-category/antallaktika/ εχει οτι θελουμε για τους λεβητες μας και για οποιαδηποτε σομπα λεβητα ΟΡΥΧΑΛΚΙΝΟ D1=28,D2=22,7 Φ=19,1 L=11...
emo
Προβολές: 189
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της sitsena
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 12 Ώρες πριν από sitsena
Καλημέρα σας είμαι νέο μέλος και έχω σκοπό να αγοράσω μια αεροθερμη σομπα πελλετ. μένω σε ενοικιαζόμενο σπίτι 87 τμ με καινούργια κουφώματα χωρίς πολύ καλή μόνωση...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Ημέρα 11 Ώρες πριν
αν αγοράσω μια σομπα από το ίντερνετ και την τοποθετήσω Εγώ θα ισχύει η εγγύηση της? γενικα πονεμενη ιστορια ακομα κι αν κανεις αυτα που λενε ... το ιντερνετ μπορει να...
emo
Προβολές: 545
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της cvk1980
Το θέμα άρχισε 9 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από cvk1980
Καλημέρα και Καλή Χρόνια! Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα την γνώμη σας για την καλύτερη λύση. Σε εξοχική κατοικία έγινε εξαρχής τοποθέτηση κασέτας...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Ημέρα 11 Ώρες πριν
α. με πετροβαμβακα η κεραμοβαμβακα β. πρεπει να υπαρχει κενο 10 εκ περιμετρικα της εστιας γ. θα φανει στην πορεια καλο θα ηταν με ενα ταμπερ να μπορεις να ελεγχεις τον...
emo
Προβολές: 1142
Απαντήσεις: 18
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της PavlosB
Το θέμα άρχισε 11 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από PavlosB
Είμαι ανάμεσα στο φίλτρο της εταιρείας Moschalis και ένα πιο απλό. Η σόμπα είναι master therm 11KW Τι προτείνετε; [image]...[image]
Το Άβαταρ του/της kosi
Τελευταία Δημοσίευση από kosi 2 Ημέρες 10 Ώρες πριν
Αναφορά Αναφορά Αναφορά Του Μοσχαλη κοστίζει 280 ευρώ κομπλέ με το κιτ καμιναδας το άλλο 150 χωρίς μπουρια είτε αυτό της φώτο είτε το απλό που είναι φθηνότερο και βάλω βανες και φλοτερ....
emo
Προβολές: 2743
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της AIRDIMI
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από AIRDIMI
Χαιρετώ των κόσμο μετά απο πολλη καιρό , εχω αγοράση την QLIMA FIORINA 74S απο leroy merlin , αν εχει κανενας τι κρυφο μενού για να κάνω ρυθμίσεις
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ημέρες 14 Ώρες πριν
Αν σε βολεύει στο σπίτι σου και στην τσέπη σου πάρτη.τα υπόλοιπα μενού βοήθεια και ότι απορίες υπάρχουν όλα εδώ στη ομάδα energ
emo
Προβολές: 1082
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 8 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ-ΧΟΙΡΙΝΟ στην αυτοσχέδια ψησταρια μου [attachment] [attachment] [attachment] [attachment] [attachment]
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Ημέρες 19 Ώρες πριν
Ειναι ο κλασικος αυτος που πουλανε στα σιδερικα
emo
Προβολές: 43
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της petrosp13
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 28 Λεπτά πριν από petrosp13
Πωλείται ψηφιακός θερμοστάτης Siemens RDD 10.1, πλήρως λειτουργικός, με 2 προγράμματα λειτουργίας και αυτόματη εναλλαγή προγράμματος. 30 ευρώ (η τιμή αγοράς του ήταν στα 60...
emo
Προβολές: 70
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της giannis35
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 2 Ώρες πριν από giannis35
δίνετε μετά απο μια σεζόν που πέρασα μαζί του. αγοράστηκε 1300ευρω πολύ κάλος αλλα οικογενειακή λόγοι με αναγκάζουν να τον δώσω. έχει δοκιμαστή με πυρινοξυλο και με...
emo
Προβολές: 90
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της johnym30
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από johnym30
Καλησπέρα, πωλείται ο controller από το λέβητα μου Termodinamik 40 eky/s (versions V5.19) 80€, σχεδόν αχρησημοποίητος, μιας και έχω αλλάξει controller και έχω και δευτερο εφεδρικό. [attachment]
Το Άβαταρ του/της jester7
Τελευταία Δημοσίευση από jester7 3 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω αν ο πίνακας είναι ακόμα διαθέσιμος και αν περιλαμβάνει τα δύο αισθητήρια που βυθίζονται στο λέβητα για ανάγνωση θερμοκρασιών? Επίσης...
emo
Προβολές: 55
Απαντήσεις: 1
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 3 Ημέρες 10 Ώρες πριν από johnym30
Πωλείται ο controller του τίτλου 100€, λόγω αλλαγής με νέο ο οποίος έχει και διαχείρηση μέσω web. Χαρακτηριστικά και πληροφορίες στο παρακάτω Link. www.geco.pl/prod.php?id=194&lang=en
Τελευταία Δημοσίευση από johnym30 3 Ημέρες 8 Ώρες πριν
Και επειδή δεν μπορώ πλέον να επεξεργαστώ το αρχικό μου μνμ, 2 photos εγκατεστημένος στο λέβητά μου.
emo
Προβολές: 1828
Απαντήσεις: 69
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της GEORGIOSK-DRAMA
Το θέμα άρχισε 9 Μήνες 4 Ημέρες πριν από GEORGIOSK-DRAMA
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.σας παραθετω φωτο απο την κατασκευη και περιμενω,απορειες και βοηθεια απο εσας για να τον κανω καλητερο.
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 3 Ημέρες 9 Ώρες πριν
Αναφορά δεν μπορω να ανεβασω το βιντεω,τι φτει! Βαλε το video στο youtube και βαλε εδώ τον συνδεσμο
emo
Προβολές: 19χιλ.
Απαντήσεις: 115
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της panagiotis
Το θέμα άρχισε 3 Χρόνια 8 Μήνες πριν από panagiotis
Μηπως εχει δοκιμασει κανεις αυτο το πελλετ της alfa woood.
Το Άβαταρ του/της stratri1
Τελευταία Δημοσίευση από stratri1 3 Ημέρες 9 Ώρες πριν
Εύχαριστω φίλε. Θα το δω.
emo
Προβολές: 263
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ferst
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από ferst
Καλησπέρα σε ολους! Για χρονια είχαμε την hp22 απ τον μοσχαλη και μιας κ μετακομισαμε σε μεγάλο δικο μας σπιτι που εχει ήδη αυτονομία πετρελαιου κ σώματα είπαμε να...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Ημέρες 14 Ώρες πριν
Γιώργο ανοιχτό βιβλίο είμαστε εδώ στο energ!!!!χαχαχαχαχα Μεγάλο πράγμα η ενημέρωση και η ημιμαθεία είναι χειρότερη τις αμάθειας!!!!!ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΎΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΟΎΜΕ Ο...
47 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 11 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 156041 | Σύνολο θεμάτων: 5018
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 2 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 23 | Χθεσινές απαντήσεις: 14
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.774 δευτερόλεπτα