Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

03/01/2018
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=60377&Itemid=384
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. ...
14 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 3987
Απαντήσεις: 31
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nick833
Το θέμα άρχισε 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν από nick833
Καλησπέρα σας. Όπως είπα και εδώ σας διαβάζω καιρό τώρα και με βοηθήσατε αρκετά ώστε να επιλέξω την θέρμανση για τα 105τμ της μονοκατοικίας μου στην κεντρική...
Το Άβαταρ του/της nick833
Τελευταία Δημοσίευση από nick833 15 Ώρες 39 Λεπτά πριν
Βασιλίτσα ε; Η γνωστή με τα πολλά χιόνια; Δεν έχω στάνταρ ξύλα, γιατί τα περισσότερα που καίω, είναι δικής μου συλλογής. Κάθε φθινόπωρο με τις άδειες του δασαρχείου...
emo
Προβολές: 2.05εκατ.
Απαντήσεις: 3205
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της Nasikas
Τελευταία Δημοσίευση από Nasikas 1 Εβδομάδα 12 Ώρες πριν
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους - - και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Με προκαταβολική συγνώμη που κάποια άρθρα , - αφορώντα εμμέσως τις τιμές πέλλετ - τα ...αποθηκεύω έμμεσα εδώ, ένεκα που τα...
emo
Προβολές: 567
Απαντήσεις: 24
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν από kostas kap
Γεια σας και καλη σαρακοστη. Ερωτηση... Σε λεβητα πελλετ που ειναι το σωστο να ανοιγη ο κυκλοφοριτης και που να κλεινη? Μου ειπαν 65 βαθμους να ανοιγη και να κληνη 55....
Το Άβαταρ του/της kostas kap
Τελευταία Δημοσίευση από kostas kap 1 Εβδομάδα 19 Ώρες πριν
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.
emo
Προβολές: 357
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της thend_dk
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από thend_dk
το καλοκαίρι σκέφτομαι για μια αναβάθμιση και ρώτησα για opop biopel 30 kw που τόσο πολύ παινεύεται εδώ μέσα .. ...ο πωλητής με έβαλε στο τρυπάκι για το kit καθαρισμού το οποίο...
Το Άβαταρ του/της etsa67
Τελευταία Δημοσίευση από etsa67 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Χριστός Ανέστη σε ΟΛΟΥΣ αυτού του Φόρουμ. Χρόνια Πολλά με υγεία και με περισσότερες χαρές. Τότε κοίτα κάτι από εδώ. www.octagon-burner.com Πάρε έναν λέβητα πέλλετ-ξύλου...
emo
Προβολές: 51.2χιλ.
Απαντήσεις: 677
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν από jnet
Επειδή κατά καιρούς θέλουμε να ευχηθούμε άλλους συμφορουμίτες σε ονομαστικές εορτές, γενέθλια κλπ. ή και γενικότερα όλη την κοινότητα για Kαλά Xριστούγενννα κλπ....
Το Άβαταρ του/της fox
Τελευταία Δημοσίευση από fox 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Χρονια πολλα με υγεια σε ολο τον κοσμο :cheer:
emo
Προβολές: 230
Απαντήσεις: 19
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της DrYannis
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από DrYannis
Τον τελευταιο καιρο το μοτερ ενω δουλευε δεν εριχνε με συνεχη ροη πελλετ. τελικα πλεον εριχνε για μερικα δευτερολεπτα και μετα για 10 μπορει να μην εριχνε. και ο...
Το Άβαταρ του/της Fokion
Τελευταία Δημοσίευση από Fokion 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
ενα ακομα θεμα περαν της διαμετρου του γραναζιου ειναι το υλικό του.... Αν ειναι πχ για τηλεκατευθυνομενο που δεν εχει και τις τρελες ροπές δε συμαινει οτι θα μασησει...
emo
Προβολές: 145
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της djjimmy1
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 16 Ώρες πριν από djjimmy1
Καλημέρα και πάλη μου άναψε η ένδειξη service στην σόμπα γιατί συμπλήρωσε 1300 ώρες λειτουργίας ξέρει κανείς να μου πει το μενού που πάω για να το σβήσω? ευχαριστώ
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 2 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν
Να σαι καλα Δημητρη.το καταφεραμε το θηριο!!!!!!!!!!! :P :P :P καλο πασχα και εδω ειμαστε ;) ;) ;)
emo
Προβολές: 273
Απαντήσεις: 15
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της nionios
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από nionios
Έχω μία ravelli HRV160 και μου έχει βγάλει το σύμβολο του σερβις. δεν με αφήνει όμως να μπω στο μενού. το μόνο που μπορώ να κάνω είναι χειροκίνητο άναμα και σβήσιμο.Έχει...
Το Άβαταρ του/της nionios
Τελευταία Δημοσίευση από nionios 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
Αφού επικοινώνησα με τον Αντώνη (εξυπηρετικότατος)βγήκε τελικά το πόρισμα ότι χρειάζεται αναβάθμιση προγράμματος από εξουσιοδοτημένο της ravelli. Για να μην πολυλογώ...
emo
Προβολές: 133χιλ.
Απαντήσεις: 744
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της kakos
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν από kakos
Προτείνω να ανοιχτεί το συγκεκριμένο νήμα με αφορμή την ένταξή μου στο πρόγραμμα εξοικονομώ του ΥΠΕΚΑ. Τυχόν πληροφορία, εμπειρίες και άλλα που πιστεύεται ότι θα...
Το Άβαταρ του/της geoman28
Τελευταία Δημοσίευση από geoman28 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν
Αναφορά Γιατι δεν ρωτας σε μια τραπεζα η σε ενα μηχανικο που τρεχει το προγραμμα ?δεν πιστευω να ειμαστε τοσο ειδικοι ακομα και σε αυτο εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιατί δεν...
emo
Προβολές: 827
Απαντήσεις: 17
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από djjimmy1
Φίλοι μου καλησπέρα είμαι καινούριος στο forum και θέλω την βοήθεια σας σε ότι αφορά την σόμπα που πήρα.Την 27/10/17 πέρασα στο σπίτι μια σόμπα πελλετ καλοριφέρ της kalor king...
Τελευταία Δημοσίευση από djjimmy1 3 Εβδομάδες 17 Ώρες πριν
Φίλοι των πέλλετ καλημέρα μετά από καιρό βρήκα άκρη με το ecco stop στην σόμπα μου, και είπα να το μοιραστώ μαζί σας. στην συγκεκριμένη σόμπα που έχω εγώ "kalor kink 15"...
emo
Προβολές: 99
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Kar.
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από Kar.
Καλησπέρα σας, Εδώ και ένα μήνα είμαι κάτοχος μιας Kalor denia 14 αεροθερμη. Η σόμπα δούλευε άψογα μέχρι που σήμερα δεν κάνει ρίψη πελλετ μέσα στο καυστήρα. Ακούγεται...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 22 Ώρες πριν
Να σαι καλα.επειδη ολα τα πελλετ εχουν σκονη (αλλωστε τριβονται στην σακουλα απο κουβαλημα κ.α) και μετα απο καποια τσουβαλια που καιμε η σκονη συσωρευεται τερμα...
emo
Προβολές: 128χιλ.
Απαντήσεις: 1597
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 3 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Μιχάλη καλημέρα!Να σαι καλά.μην σε απασχολεί διότι οι φλογοαυλοι είναι κάθετοι και η φλόγα χτυπά κάθετα προς τα πάνω.εγω το έχω έτσι από το 2012 που το εντόπισα αυτό με...
emo
Προβολές: 106
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της LEFTIS
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από LEFTIS
Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να περιστρέψω τη φωτεινή οθόνη από το κεντρικό μενού...
Το Άβαταρ του/της sdancer75
Τελευταία Δημοσίευση από sdancer75 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Πως αποκαταστάθηκε ;
emo
Προβολές: 1597
Απαντήσεις: 84
  • Σελίδα:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της louris1234
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 3 Εβδομάδες πριν από louris1234
Καλησπέρα θα ηθελα να ρωτήσω εάν είναι εύκολη και εάν γίνεται σε όλους τους ξυλολεβητες μετατροπή σε πυρινα η πελλετ, εγώ έχω ξυλολεβητα του θωκα. Στάλθηκε από το...
Το Άβαταρ του/της louris1234
Τελευταία Δημοσίευση από louris1234 3 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Απλά ένας μηχανικός μου είπε ότι γίνεται κ έτσι όπως έγραψα πιο πάνω, δεν ξέρω είναι δύσκολη η κατάσταση... Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
14 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 24 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 155352 | Σύνολο θεμάτων: 4970
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.772 δευτερόλεπτα