Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103886 από Stavrax
@pellet ZarisEcoEnergy
H παρατήρηση δεν ήταν για το σχόλιο για την ποιότητα του συγκεκριμένου πέλλετ, αλλά για την προτροπή να επισκευθεί την ιστοσελίδα σας και να επικοινωνήσει μαζί σας.
Υπάρχει ειδικός χώρος όπου μπορείτε να έχετε τέτοιου είδους επικοινωνία με τα μέλη της κοινότητας, όμως αυτό δεν επιτρέπεται σε όλα τα θέματα του φόρουμ.
Όπως καταλαβαίνετε, αν για κάθε μέλος που έγραφε ότι ενδιαφέρεται για πέλλετ απαντούσαν 4, 5 business members "πάρε με τηλέφωνο στο τάδε νούμερο ή μπες στην σελίδα μου έχω την τέλεια προσφορά" θα γινόμασταν αρένα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103910 από Pellet ZarisEcoEnergy

Stavrax έγραψε: @pellet ZarisEcoEnergy
H παρατήρηση δεν ήταν για το σχόλιο για την ποιότητα του συγκεκριμένου πέλλετ, αλλά για την προτροπή να επισκευθεί την ιστοσελίδα σας και να επικοινωνήσει μαζί σας.
Υπάρχει ειδικός χώρος όπου μπορείτε να έχετε τέτοιου είδους επικοινωνία με τα μέλη της κοινότητας, όμως αυτό δεν επιτρέπεται σε όλα τα θέματα του φόρουμ.
Όπως καταλαβαίνετε, αν για κάθε μέλος που έγραφε ότι ενδιαφέρεται για πέλλετ απαντούσαν 4, 5 business members "πάρε με τηλέφωνο στο τάδε νούμερο ή μπες στην σελίδα μου έχω την τέλεια προσφορά" θα γινόμασταν αρένα.


Έγινες απόλυτα κατανοητός και έχεις δίκαιο.
Αν και στο ποστ μου που μου έκανες παρατήρηση δεν βλέπω καμιά προτροπή μου/διαφήμιση. Το προηγούμενο το διέγραψες (ολόκληρο) κατευθείαν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103919 από Stavrax

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε: Αν και στο ποστ μου που μου έκανες παρατήρηση δεν βλέπω καμιά προτροπή μου/διαφήμιση. Το προηγούμενο το διέγραψες (ολόκληρο) κατευθείαν.

Και τα δυο ποστ είναι ορατα, με σβησμένα τα επίμαχα σημεία, μετά από επεξεργασία. Έχουν κρατηθεί και τα αντίγραφα των αρχικών δημοσιεύσεων για την περίπτωση που δεν θυμάται κάποιος τι ακριβώς έγραψε.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105296 από DOOM_NX
Ήθελα να προσθέσω στα θετικά των πέλλετ που παράγονται στο εργοστάσιο της Egger (DINplus: 7A125) το χαρτόνι που υπάρχει στον πάτο της παλέτας και προφυλάσσει τα κάτω τσουβάλια από το νερό. Έχω κάψει Bio-therm, Golden Nuggets και Silva και αυτό πρώτη φορά το βλέπω. Διαβάζω σε ξένα site ότι μερικές εταιρείες βάζουν κάτι που μπορεί να μοιάζει με χαρτόνι, αλλά είναι κερωμένο αδιάβροχο chipboard. Δεν ξέρω αν είναι τέτοιο το χαρτόνι της Egger, πάντως κερδίζει +1 για τη συσκευασία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124523 από sefis
Τις τελευταίες 15 μέρες καίω σε ferolli sun p7 AHIRA προς 4,30 το σακί .Αυτό που παρατήρησα είναι η πολύ καλή του καύση σχεδόν ανύπαρκτο κλινκερ και μετά από μιας εβδομάδας χρήσης. Η δε στάχτη είναι πούδρα. Με αυτά θα του έβαζα ένα 9αρι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124569 από Κυριακίδης 2
Σε σόμπα αερόθερμη Solara 6KW
Alfa Wood = πολύ στάχτη, μέτρια απόδοση (παλιά + νέα παρτίδα) πέτρωνε η στάχτη στο ποτήρι
Irely Aclass = πάρα πολύ στάχτη , μέτρια απόδοση πέτρωνε η στάχτη στο ποτήρι

και ένα πολύ καλό προιόν που δοκίμασα τελευταία (βουλγάρικο αν και είμαι ενάντια στα βουλγάρικα αλλά με πίεσε κάποιος να το δοκιμάσω) δεν αναφέρει ονομασία εξωτερικά αλλά εικονίζει μια αρκούδα (σε στυλ καρτούν ) και κουβαλάει στον ώμο της έναν κορμό δέντρου (είναι τα μόνα χαρακτηριστικά που έχει στην συσκευασία) του βάζω 10 = καθόλου στάχτη και πολύ καλή απόδοση και έλεγχο φλόγας (κάτι ανώτερο και από τα Golden nuggets θα έλεγα ) τιμή 4,30 το σακί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ