Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65370 από dimlyk
κλινκερ ειναι λιγο απιθανο να σου αφηνει...το κλινκερ ειναι πετραδακια σταχτης να το πω απλοικα
αν εννοεις σταχτη που κολλαει στα τοιχωματα του μαγγαλιου ...τετοια ισως εχεις
οσο για το πελλετ που ρωτας ...το καλυτερο που εχεις να κανεις ισως ειναι να παρεις μερικα διαφορετικα σε τσουβαλακια και να δοκιμασεις ... αν δεν θες να παιζεις συνεχεις με τις ρυθμισεις ...κι οποιο σου κατσει καλυτερα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65377 από mastoras

kobra2 έγραψε: ........τελικα αναγκαστικα τελευταια στιγμη και αγορασα απο καποιον που ηταν κοντα το αυστριακο schweighofer και μαζι με μεταφορα (μικρη αποσταση) μου πηρε 370 ευρω!!!!!!!!!! ........................................................ τι αλλο πελλετ να παρω,χωρις να κανω δοκιμες με τσουβαλια? ειμαι σε απομακρυσμενη περιοχη και γενικοτερα υπαρχει δυσκολια.


Οχι ρε παιδιά, μην πληρώνεται τόσο ακριβά το πέλλετ, σε όσο δύσκολη και απομακρυσμένη περιοχή βρίσκεστε.

Μια καλή λύση που ακολούθησαν πολλοί, είναι έναν κοτσαδόρο στο αυτοκίνητο και μια μπαγαζίερα-τρευλορ. Μια μεταφορική εταιρία σίγουρα θα υπάρχει κάπου εκεί κοντά σας. Με ένα τηλ στην θεσ/νικη που είναι και το κέντρο του εμπορίου του πέλλετ.......και την επόμενη ημέρα στην μεταφορική σας θα έχετε πέλλετ με τιμές που αξίζει πραγματικά να τα κάψεις, και ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΑΨΕΙΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65383 από kobra2
επειδη ειμαι στην Αθηνα,πληρωνοντας μεταφορικη απο Θεσαλλονικη παλι ακριβα θα μου ερθει.οντως εχω δει οτι εκει ειναι πολυ φθηνοτερα τα πραγματα....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65385 από kobra2

dimlyk έγραψε: κλινκερ ειναι λιγο απιθανο να σου αφηνει...το κλινκερ ειναι πετραδακια σταχτης να το πω απλοικα
αν εννοεις σταχτη που κολλαει στα τοιχωματα του μαγγαλιου ...τετοια ισως εχεις
οσο για το πελλετ που ρωτας ...το καλυτερο που εχεις να κανεις ισως ειναι να παρεις μερικα διαφορετικα σε τσουβαλακια και να δοκιμασεις ... αν δεν θες να παιζεις συνεχεις με τις ρυθμισεις ...κι οποιο σου κατσει καλυτερα :)

παντως και σταχτη να ειναι, ειναι μεγαλη ποσοτητα καθημερινα.υπαρχει περιπτωση η συγκεκριμενη παρτιδα να ειναι χειροτερη απο οτι γενικοτερα η συγκεκριμενη μαρκα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65387 από mastoras
Στα μεταφορικά ποικίλουν οι τιμές, όπως και στα πέλλετ. ;)

Ψάξε και θα δεις, ότι θα μπορέσεις με 20-25ευρώ μεταφορικό κόστος να πάρεις την παλέτα από Θεσ/νικη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65391 από giogud

mastoras έγραψε: Στα μεταφορικά ποικίλουν οι τιμές, όπως και στα πέλλετ. ;)

Ψάξε και θα δεις, ότι θα μπορέσεις με 20-25ευρώ μεταφορικό κόστος να πάρεις την παλέτα από Θεσ/νικη.


Που το βρήκες 20-25 ευρώ Δημήτρη; Σχεδόν 40€ είναι μαζί με το ΦΠΑ τα μεταφορικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.224 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ