Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60739 από dimlyk
αν ζεσταινες τα ιδια με περσυ εχεις ηδη ενα μετρο συγκρισης
αν οχι οτι και να σου πει καποιος ελαχιστη αξια εχει μια και καθε σπιτι ειναι μοναδικο

κι αν δεν υπαρχει και καποιος ιδιαιτερος λογοσ θα σου προτεινα να κατεβασεις 2 βαθμους τον θερμοστατη :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60783 από man422
ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου.η οικοδομη ειναι καινουρια και φετος ζεστενεται για πρωτη φορα.γι αυτο ισως ο υδραυλικος μου μου προτεινε να εχω τον θερμοστατη στους 23.θα δοκιμασω να το χαμηλωσω κανα δυο βαθμους. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60784 από man422
για το πελλετ που χρεισημοποιω εχεις κατι ακουστα?ξερεις βρισκομαι σε απομακρισμενη περιοχη και δεν εχω την ευχαίρια να δωκιμάζω διαφορετικά πελλετ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60801 από simitoglou
ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΛΛΕΤ ΤΗς EDILKAMIN 24 KW!!! ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ 100 ΤΕΤΡ. ΔΙΧΩς ΜΟΝΟΣΗ ΚΑΙ ΓΕΙΤΩΝΟΥς!!
ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΕΛΛΕΤ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗς ΠΗΡΑΜΕ ΤΗς SCHWEIGHOFER ΠΟΥ ΜΑς ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΑΡΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ, ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΠΝΑ, ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΑΝΑ ΩΡΑ!!!!! ΚΑΙΩ ΣΤΟΥς 15 ΒΑΘΜΟΥς ΚΑΙ ΕΧΩ 23!!! ΒΑΘΜ.10
ΜΕΑΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ RZ PELLET ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΕΚΑΙΓΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 2 ΚΙΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥς 15 ΒΑΘΝΟΥς ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 21!!! ΒΑΘΜ.9
ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΥΑΣΩ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΣΤΟΥς 18 ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΣΒΗΝΑ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΜΑς ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ!!!
ΚΑΛΕς ΓΙΟΡΤΕς!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60855 από GT
@ simitoglou

Καλωσήρθες στο φόρουμ!

Σε παρακαλώ εφεξής γράφε με μικρά γράμματα και αν μπορείς μετέτρεψε και το παραπάνω κείμενό σου.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60872 από dimlyk

man422 έγραψε: για το πελλετ που χρεισημοποιω εχεις κατι ακουστα?ξερεις βρισκομαι σε απομακρισμενη περιοχη και δεν εχω την ευχαίρια να δωκιμάζω διαφορετικά πελλετ..


το πελλετ σου δεν το ξερω αλλα ...αν δνε σου κανει κλινκερ ... δηλ καιγεται καλα στο μηχανημα σου δεν νομιζω να εχεις λογους να αλλαξεις ...και υποθετω δεν θα ειναι και ακριβο ...
αν απλα θες να πειραματιστεις ειναι αλλο θεμα ...παρε μερικα σακουλακια και δες :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.171 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ