Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51618 από GT
Θα παρακαλέσω να μην αναλώνεστε σε συζήτηση μόνο περί τιμών. Υπάρχει ειδικό θέμα γι' αυτό. ;)

Συνεχίστε με τη βαθμολόγηση των πέλλετ, που πραγματεύεται το παρόν θέμα. :)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51621 από blaxaki
κριμα dimlyk αλλα απο Αθηνα θα βοηθησουν μαλλον αλλοι συμφοριτες που εκαναν ερευνα αγορας,εγω παρεθεσα ενδεικτικα καποιες περιπτωσεις απο την δικη μου ερευνα αγορας σε μικρες ποσοτητες μεχρι να καταληξω ποιο πελλετ θα παρω σε ποσοτητα,οπως και εκανα με το schweighofer. οπου ειμαι υπερ αρκετα ικανοποιημενος βαθμος 9 αφηνοντας το 10 οταν πιστευω θα τα εχω δοκιμασει ολα
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by blaxaki.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51628 από Nick the Greek

john88s έγραψε:

Nick the Greek έγραψε: Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, τώρα το κατάλαβα. ;)
Μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει Ameco, Agropellet (praktiker) και τώρα πήρα και καίω ένα τσουβάλι ΜΑΚΗ.

Αmeco: Νορμαλ άναμα, καλή φλόγα αλλά πολύ σκόνη στο τσουβάλι... Βαθμός 7 Τιμή 6,00€/15κιλά

Agropellet: Γρήγορο άναμα (μέσο όρο 4-5 λεπτά), καλή φλόγα, καθόλου σκόνη στο τσουβάλι Βαθμός 8 Τιμή 4,99€/15κιλά

ΜΑΚΗ: Αργό άναμα, ψόφια φλόγα, πολύ σκόνη στο τσουβάλι και μου φαίνονται πολύ μακριά τα κομάτια. Βαθμός 6 Τιμή 6,00€/15κιλά.


400 ευρώ ο τόνος το ΜΑΚΗ; φίλε σόρρυ αλλά σου πιάσανε τον...Από που είσαι;


Έτσι είναι οι τιμές στην Αθήνα (Μικρά μαγαζιά τουλάχιστον που πουλάνε γενικά ξυλεία). Στη Θεσσαλονίκη πάντως βλέπω ότι λειτουργεί ο ανταγωνισμός.
Στην τελική βαθμολογία πάντως για εμένα παίζει ρόλο και η τιμή αγοράς...

HP60 10,5kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51650 από fotisbasm

blaxaki έγραψε: Δεν ειναι ετσι θεσσαλονικη τεχνικο πολυκαταστημα στην νικοπολη 4.5 το ameco


Ενα φεγγαρι ναι, μολις το μαθανε το ξεσκισανε δεν εχει ουτε για δειγμα . Ευτιχως προλαβα 3-4 τσουβαλακια . Τωρα εχει ahira και ενα αλλο , δεν θυμαμε ποιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52125 από Nick the Greek
ρε παιδιά που πήγαν τα πιο κάτω post? έχουν σβηστεί? Είχα γράψει και εγώ μύνημα το οποίο δεν βλέπω πια..

HP60 10,5kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52168 από GT

Nick the Greek έγραψε: ρε παιδιά που πήγαν τα πιο κάτω post? έχουν σβηστεί? Είχα γράψει και εγώ μύνημα το οποίο δεν βλέπω πια..


Έγινε συντονισμός των off topic μηνυμάτων στο κατάλληλο θέμα περί πιστοποιήσεων, η συνέχεια από εδώ και κάτω. :)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ