Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41985 από dimkais
Μέχρι προχτές έκαιγα alpha wood και μπορω να πω ότι σαν βαθμολογία θα του έβαζα 9.5 για να μην πω 10! Κοίταγα τις δοκιμές του Μοσχαλη και όταν έβλεπα το κλινκερ που έβγαζαν τα αλλα, γέλαγα ειλικρινά!

Απο προχτές λοιπόν και χωρίς να αλλάξω κάτι στην σόμπα και με pellet απο την ίδια παλετα, άρχισε να αφήνει ΤΡΕΛΟ
κλινκερ ( σχεδόν μου γεμίζει το ποτηράκι!!!!) που κοντεύω να τρελαθω! Λες και καιω pellet που έχω φτιάξει εγω! Θα έβαζα 5 το ΠΟΛΥ!

Τραγική διαφορα..... Τι να πω!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41996 από frakyd

dimkais έγραψε: Μέχρι προχτές έκαιγα alpha wood και μπορω να πω ότι σαν βαθμολογία θα του έβαζα 9.5 για να μην πω 10! Κοίταγα τις δοκιμές του Μοσχαλη και όταν έβλεπα το κλινκερ που έβγαζαν τα αλλα, γέλαγα ειλικρινά!

Ειναι αυτο που λεμε ,
γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος!
Χωρις παρεξηγηση (πλακιτσα)

Απο προχτές λοιπόν και χωρίς να αλλάξω κάτι στην σόμπα και με pellet απο την ίδια παλετα, άρχισε να αφήνει ΤΡΕΛΟ
κλινκερ ( σχεδόν μου γεμίζει το ποτηράκι!!!!) που κοντεύω να τρελαθω! Λες και καιω pellet που έχω φτιάξει εγω! Θα έβαζα 5 το ΠΟΛΥ!

Τραγική διαφορα..... Τι να πω!


Οντως παραξενο εφοσον ειναι κ απ την ιδια παλετα!!
Μηπως ο χωρος που τα εχεις εχει πολυ υγρασια?
Εγω περισυ πηρα μισο τονο αλλης μαρκας τα οποια το 70% ειχαν
ενα μικρο σκυσιμο απ την πισω πλευρα στην μεση εκει που ακριβως γινεται η κολληση.
Τα οποία θα φυγουν πρωτα πρωτα φετος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42009 από dimkais
Οχι ο χώρος είναι μια χαρά αλλά και πάλι την διαφορά την έκανε απο την μία μέρα στην άλλη δλδ χωρίς να περάσει καιρός οπότε και ο χώρος να έφταιγε, θα επηρέαζε το ίδιο τα τσουβαλάκια....

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by dimkais.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42095 από DOOM_NX

dimkais έγραψε: Οχι ο χώρος είναι μια χαρά αλλά και πάλι την διαφορά την έκανε απο την μία μέρα στην άλλη δλδ χωρίς να περάσει καιρός οπότε και ο χώρος να έφταιγε, θα επηρέαζε το ίδιο τα τσουβαλάκια....

H συνοχή της ποιότητας της Coca-Cola... Το ένα κουτάκι γλυκό, το άλλο ξινό, το τρίτο πικρό :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Grecu_

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42100 από frakyd

dimkais έγραψε: Οχι ο χώρος είναι μια χαρά αλλά και πάλι την διαφορά την έκανε απο την μία μέρα στην άλλη δλδ χωρίς να περάσει καιρός οπότε και ο χώρος να έφταιγε, θα επηρέαζε το ίδιο τα τσουβαλάκια....


Μηπως θα επρεπε να μιλησεις με τον εμπορα?
Εχεις παρει μεγαλη ποσοτητα, αν ναι δοκιμασε κ απο αλλη παλετα να δεις
τι παιζει.
Τσεκαρε την λιγο ακομη κ με αλλα τσουβαλακια μηπως βγαλεις ακρη.
Σου ευχομαι να ετυχε να εχουν θεμα τα λιγα που δοκιμασες,
κ οχι να ετυχε να ειναι τα πρωτα μονο τα καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42115 από dimkais

frakyd έγραψε: Μηπως θα επρεπε να μιλησεις με τον εμπορα?
Εχεις παρει μεγαλη ποσοτητα, αν ναι δοκιμασε κ απο αλλη παλετα να δεις
τι παιζει.
Τσεκαρε την λιγο ακομη κ με αλλα τσουβαλακια μηπως βγαλεις ακρη.
Σου ευχομαι να ετυχε να εχουν θεμα τα λιγα που δοκιμασες,
κ οχι να ετυχε να ειναι τα πρωτα μονο τα καλα.


1 τόνο είχα πάρει (οπότε δεν μπορώ να δοκιμάσω απο άλλη παλέτα) και ψάχνω να πάρω αυστριακό για δοκιμή μιας και τελικά δεν μου βγαίνει μεγάλη διαφορά στην τιμή!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.233 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ