Πείτε τι pellet καίτε και βαθμολογήστε το (1-10)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #40505 από Stef_Hur
Τελικά αγόρασα 2 τόνους Schweighofer για 660 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. Μου βγήκε λιγάκι ακριβό αλλά τουλάχιστον θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο... Του χρόνου βλέπω να παραγγέλνω καλοκαιριάτικα ομαδικώς!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petrosp13, DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #40508 από petrosp13
Η στάχτη του Golden Nuggets είναι σαν πούδρα και η θερμοκρασία που ανεβάζει για συγκεκριμένη ποσότητα είναι εξαιρετική
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41480 από Pani
Ρε παιδιά, διαβάζω στο φόρουμ όλα τα τόπικς για το πέλλετ αλλά μπερδεύομαι. Εγώ το θέλω για σόμπα, όχι για καυστήρα.
Δε θέλω καταρχήν να πάρω τόνο, μέχρι να δω την κατανάλωση μου και ότι η συγκεκριμένη μάρκα δε μου δημιουργεί πρόβλημα. Πού να πάω να φορτώσω στο αμάξι 15 - 20 τσουβάλια (όσα χωράει με τα καθίσματα ριγμένα να τα πάω σπίτι; Πόσο να το πληρώσω αυτό; Θα προτιμούσα, αν είναι αξιοπρεπές, να πάρω και ελληνικό, έτσι για να ενισχύσουμε και καμία ελληνική εταιρεία που δουλεύουν Έλληνες, όχι τους Αυστριακούς και τους Γερμανούς.
Άσε που οι περισσότερες προτάσεις είναι για κεντρική και βόρεια Ελλάδα. Κάπου στην Αττική θέλω να πάω, αλλά να μη μου δώσουν κακή ποιότητα και αρχίσω να ασχολούμαι με τη σόμπα. Όχι όμως να το κάνω και επιστήμη.
Αν επιτρέπεται ας μου πείτε δημόσια, αλλιώς να μου προτείνετε με προσωπικό μήνυμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41497 από dimlyk
ολοι οσοι πουλανε σομπες σχεδον πουλανε και πελλετ

λεωφ λαυριου και λ μαραθωνος θα βρεις αρκετα 5,5-6 ευρω το τσουβαλι


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41789 από George66

Pani έγραψε: .................... Κάπου στην Αττική θέλω να πάω, αλλά να μη μου δώσουν κακή ποιότητα και αρχίσω να ασχολούμαι με τη σόμπα. Όχι όμως να το κάνω και επιστήμη.
Αν επιτρέπεται ας μου πείτε δημόσια, αλλιώς να μου προτείνετε με προσωπικό μήνυμα.



Στη Λεωφόρο Τατοΐου (Έναντι Praktiker Μεταμόρφωσης) θα βρεις πιστοποιημένο Ameco με 5 € το σακί.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by George66.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41844 από Pani

George66 έγραψε:

Pani έγραψε: .................... Κάπου στην Αττική θέλω να πάω, αλλά να μη μου δώσουν κακή ποιότητα και αρχίσω να ασχολούμαι με τη σόμπα. Όχι όμως να το κάνω και επιστήμη.
Αν επιτρέπεται ας μου πείτε δημόσια, αλλιώς να μου προτείνετε με προσωπικό μήνυμα.



Στη Λεωφόρο Τατοΐου (Έναντι Praktiker Μεταμόρφωσης) θα βρεις πιστοποιημένο Ameco με 5 € το σακί.

Ευχαριστώ πολύ. Με έβγαλες από πολύ μπελά ψαξίματος και (επιπλέον) διαβάσματος.
Μένω και σχετικά κοντά, οπότε φορτώνω καμιά 20αρία σακιά για αρχή.
Να είσαι καλά George. :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ