Αγορά Pellet απο Βουλγαρία σε τιμη εργοστασίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129582 από andreas72
εδώ φώτο
εδώ φώτο
εδώ φώτο
εδώ φώτο
μήπως είναι αυτά ?
η σαν και αυτά?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129589 από XAALAARAA

andreas72 έγραψε: εδώ φώτο
εδώ φώτο
εδώ φώτο
εδώ φώτο
μήπως είναι αυτά ?
η σαν και αυτά?

Αυτό πρέπει να είναι από αυτόν πριν το μάρκετ δηλαδή την πρώτη βιοτεχνία που μιλάω εδώ μέσα


αυτο εχει πολυ μικρο μεγεθος απο που το πηρες?????

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129614 από andreas72
εάν μου είπαν αλήθεια είναι η μάρκα eko-heat δες εδώ.
το άλλο το κίτρινο δεν μπόρεσα να μάθω, το κρατάει μυστικό,είναι από το καλοκαίρι αγορασμένο, τώρα μου είπε ότι αγόρασαν καινούργια πρέσα και τα βγάζει κανονικά . πάντως είναι καλά ! κανένα πρόβλημα και το σημαντικό 200! και όχι 280-300 που ζητάνε οι μαγαζάτορες ,τέλος πάντων, καλά θα ήταν να βάζανε και οι άλλοι φώτο.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129618 από XAALAARAA

andreas72 έγραψε: εάν μου είπαν αλήθεια είναι η μάρκα eko-heat δες εδώ.
το άλλο το κίτρινο δεν μπόρεσα να μάθω, το κρατάει μυστικό,είναι από το καλοκαίρι αγορασμένο, τώρα μου είπε ότι αγόρασαν καινούργια πρέσα και τα βγάζει κανονικά . πάντως είναι καλά ! κανένα πρόβλημα και το σημαντικό 200! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: και όχι 280-300 που ζητάνε οι μαγαζάτορες ,τέλος πάντων, καλά θα ήταν να βάζανε και οι άλλοι φώτο.


πολύ χουβαρντά σε βλέπω μπα άστο θα συνεχίζω να ψωνίζω την σαβούρα με 160€

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129729 από andreas72

XAALAARAA έγραψε:

andreas72 έγραψε: εάν μου είπαν αλήθεια είναι η μάρκα eko-heat δες εδώ.
το άλλο το κίτρινο δεν μπόρεσα να μάθω, το κρατάει μυστικό,είναι από το καλοκαίρι αγορασμένο, τώρα μου είπε ότι αγόρασαν καινούργια πρέσα και τα βγάζει κανονικά . πάντως είναι καλά ! κανένα πρόβλημα και το σημαντικό 200! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: και όχι 280-300 που ζητάνε οι μαγαζάτορες ,τέλος πάντων, καλά θα ήταν να βάζανε και οι άλλοι φώτο.


πολύ χουβαρντά σε βλέπω μπα άστο θα συνεχίζω να ψωνίζω την σαβούρα με 160€

καλά είναι, 200 στην πόρτα μου! ;) :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129731 από makis terzis
το πελλετ το ασπρο πολύ σαβουρα ένα σακι καιω και ο λέβητας κανει μπλοκ από το κλινκερ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ