Αγορά Pellet απο Βουλγαρία σε τιμη εργοστασίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129317 από XAALAARAA

XAALAARAA έγραψε:

makis terzis έγραψε: πριν το μαρκετ στο κιρκοβο τέσσερις φορες από κει πηρα.Τις πρωτες μερες ηταν και ποιο φθηνο το προλαβα και 155 ευρω τον τονο.Ειχα βρει μεσα στο κιρτζαλι μια βιοτεχνια ποιο κυριλε αλλα ηταν κυριακη και ηταν κλειστη.Αστα σωθηκα μερα νυχτα καιει..θερμογονο καλη σταχτη όχι πολύ μονο αυτό το κλινκερ που κανει αλλα δε με πειραζει καθολου


δώσε καμιά διεύθυνση η όνομα η τηλέφωνο από τη βιοτεχνία στο κιρτζαλη και βάλε κανένα χάρτη σε ποιο σημείο είναι :)

αν πήρες πριν το μάρκετ πήρες το σκουρόχρωμο δες τις προηγούμενες σελίδες να καταλάβεις από τους χάρτες


κανε μια προσπάθεια να μου δείξεις στο χάρτη που είναι :) :)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129359 από makis terzis
εχω διαβασει όλα οσα εχεις γραψει οσο για το χαρτη ετσι όπως τον εχεις εσυ από κει τα πηρα και γω.Μεσα στη βδομαδα λεω να παω καμια βολτα να ρωτησω αν τα φερνουν.Εσυ το ασπρο που πηρες που λες είναι καλυτερο πως το ειδες........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129370 από XAALAARAA

makis terzis έγραψε: εχω διαβασει όλα οσα εχεις γραψει οσο για το χαρτη ετσι όπως τον εχεις εσυ από κει τα πηρα και γω.Μεσα στη βδομαδα λεω να παω καμια βολτα να ρωτησω αν τα φερνουν.Εσυ το ασπρο που πηρες που λες είναι καλυτερο πως το ειδες........


τι εννοεις πως το ειδα ??
Απλά είναι κορυφή να φανταστείς έκαψα 20 τσουβάλια και μετά καθάρισα σόμπα :woohoo: :woohoo:
ενώ τώρα που γύρισα σε bioenergy point έχω αγανακτήσει ούτε 10 τσουβάλια δεν φτάνω και γίνεται χαμός
το μόνο καλό το τασάκι μένει πεντακάθαρο ίχνος στάχτης δεν μένει
πες μου σε χάρτη που είδες την βιοτεχνία στο κιρτζαλη που ήταν κλειστή γιατί εκεί δεν θα μπορέσω να το βρω αν δεν ξέρω.

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129388 από makis terzis
σημερα παει καποιος δικος μου κιρκοβο και τον ειπα να μου φερει πελλετ από το μαγαζι που πουλαει πλακακια να δοκιμασω .Τον ειπα να ρωτησει κιολας αν μπορει να μου φερει κανα δυο τονους και ποσο.Το μαγαζι αυτό που πουλαει πελλετ είναι μπαινοντας στο κιρτζαλι σε ένα δρομο μεγαλο με νησιδα στη μεση στο δεξι σου χερι εχει μεγαλη πινακιδα .Παραπανω δε γνωριζω αν εχω τιποτα νέο θα σου πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129508 από makis terzis
μου εφεραν 10 σακια τελικα απο κιρκοβο μαγαζι με πλακακια 2.5 το σακι αγορα.Ηταν μια κοπελα που δε μιλουσε ελληνικα και δε μπορεσε να ρωτηςει τιποτα ο δικος μου.Τωρα το πελλετ ειναι πιο ανοιχτοχρωμο απο το αλλο αλλα μικρα κομματακια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129553 από XAALAARAA

makis terzis έγραψε: μου εφεραν 10 σακια τελικα απο κιρκοβο μαγαζι με πλακακια 2.5 το σακι αγορα.Ηταν μια κοπελα που δε μιλουσε ελληνικα και δε μπορεσε να ρωτηςει τιποτα ο δικος μου.Τωρα το πελλετ ειναι πιο ανοιχτοχρωμο απο το αλλο αλλα μικρα κομματακια


τα τσουβαλια ειναι διαφανα η γραφουν τιποτα επανω ???
βαλε καμια φωτο να δω το χρωμα του πελετ και το τσουβαλι :)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ