Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7347 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: Χαλαρα;;τι ειναι τα 100€ για εξαγωγη;;; στα 300-350€ που θελουν εδω το τονο...;;;;!!!! Δικαιολογειται η τιμη στα 300-350€;;;; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! Εχουν να πληρωσουν και ΧΑΡΑΤΣΙΑ οι φιλοι μας εμποροι!!! ΗΔΗ σημερα ΔΕ ΞΕΡΩ πως....αλλα δεχθηκα τηλεφωνημα απο εταιρεια παραγωγης πελλετ με αποκρυψη!!! Με ρωτουσαν διαφορα πραγματα..επισης με ενημερωσαν οτι αν συνεχισω να μιλαω αρνητικα εδω στο φορουμ θα μου κανουν μηνυση..!!


Δεν σας είχα πει ότι θα αρχίσουν τα όργανα;
Πού να δείτε τι θα γίνει σε κανα δυο μήνες, όταν θα έχουμε προχωρήσει περισσότερο στην οργάνωση και συνεννόησή μας.
Υπομονή...
Κακό σπυρί θα τους γίνουμε. :angry:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7349 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7366 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε:
Υπενθυμίζω το αρχείο ρητό "η ισχύς εν τη ενώσει"

Αν γνωρίζουμε ποιες είναι οι ανάγκες μας συνολικά νομίζω ότι μπορούμε να πετύχουμε ακόμη καλύτερες τιμές.


Με την καλημέρα 48,5 τόνοι......και έπειτε η συνέχεια

Group Buy Pellet

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...=7330&Itemid=53#7330[/quote]

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7368 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

kostas1 έγραψε: Εσείς πάνω έχετε και την βουλγαρία δίπλα εμείς εδώ κάτω που να πάμε.Εγώ εχω δίπλα το κακοσάλεσι.


Εσύ τι ζορίζεσαι αγαπητέ μου :cheer: μας πήρες και την τελευταία πελλετμηχανή και δεν κέρασες ούτε ένα χαλβά από τα μέρη σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7375 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εχω πάθει μιλάμε....τι creek τι Greek!!!


ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7384 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
πολύ καλή σαν κίνηση, δεν δήλωσα κάτι ακόμα καθώς έχω πολλές επιφυλάξεις για τη ποιότητα (θα θελα να δοκιμάσω πρώτα κάτι δηλαδή.. γιατί είμαι καμένος από αυτό κι έχω στοκάρει..)
υπολογίζω να χρειάζομαι 2 τόνους το χρόνο και μου κάνουν εντύπωση τόσο μεγάλες παραγγελίες (καθένας βέβαια ξέρει τα του οίκου του..)
Ελπίζω να βρεθεί κάποιος έμπορος φίλος από εδώ μέσα να αξιοποιήσει ατή τη διαδικασία, με μικρό κέρδος, αλλά μεγάλη κατανάλωση.. και ενδεχομένως ακόμα μεγαλύτερη παραγγελία ώστε να καλύψει εκ των υστέρων κι άλλους φίλους που ΄τωρα δε θα δηλώσουν.. ή θα δούνε μιά προσφορά στη πορεία.
Αν για πλάκα βρέθηκε μιά παραγγελία 80 τόνων μέχρι τώρα, άς σκεφτούν όλοι οι εμπλεκόμενοι επιχειρηματίες ότι η διπλή ποσότητα είναι αστεία μόνο για τα μέλη εδώ.
Μπορέι να καθοριστεί κι ε΄να κέρδος (μάλλον ισχύει και στην απλή καθημερινότητα).. ανάλογο του μεγέθους της. π.χ πάνω από 5 τόνους.. από 3-5 τόνους, κλπ...
εγώ με τους 2 π.χ, θα κερδίσω 2 Χ 30 = 60 ευρώ.. κάποιος .ομως με 10 μπορέι να κερδίσει 10 Χ 20 = 200
Μέσα είμαι.. έστω κι αν δε μπήκα δεσμευτικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.363 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ