Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7318 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

kappas έγραψε:

giogud έγραψε:

kappas έγραψε: Aλλη μια απορια δειτε τιμη στην ελλαδα και τιμη στο εξωτερικο.

www.alibaba.com/product-free/124494976/wood_pellet.html

www.electric-shop.gr/

μιλαμε για τον ιδιο πωλητη.

υπαρχει και θεος !!!!!!!!!!!


Απλά η φωτογραφία είναι ίδια.

Η τιμή 165€ είναι χωρίς ΦΠΑ και χωρίς μεταφορικά.


E με φπα 202.95 δες το λίγο καλα μιλαμε για τον ιδιο πωλητη !!


χρεώνει και 100€ μεταφορικά για εξαγωγή μάλλον

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7320 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Εσείς πάνω έχετε και την βουλγαρία δίπλα εμείς εδώ κάτω που να πάμε.Εγώ εχω δίπλα το κακοσάλεσι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7321 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
γκουδελια;; Παρανομο ειναι αυτο που κανετε εσεις... να μας πουλατε ΠΕΛΛΕΤ υπολοιματα ξυλου και ροκανιδια στη τιμη των 300 - 350€!!! Μη γραφεις ασυναρτησιες χωρις να ξερεις τι γινεται..σε παρακαλω πολυ....σεβασου τουλαχιστον αυτο!!! Ο χαλαρα σας ειπε οτι εχει κλεισει η εταιρεια της παραγγελιες.. ΨΕΜΑΤΑ δεν λεω..Δεν υπαρχει και λογος να το κανω........ Εγω το ΞΑΝΑΛΕΩ!!!! ΜΗ πατε σας τα μοσχαρια και αγοραζετε ΠΕΛΛΕΤ απο καθε αρπαχτο-εμπορα της Ελλαδος... ΟΛΟΙ σας εχετε παει Βουλγαρια...Ε συνδιαστε τη βολτα σας στο σαντανσκι η στο μπανσκο με μια βολτα σε εργοστασια πελλετ...!!!! Μονο ετσι θα βγαλετε ακρη!!!! Μη βαλετε ομως μεσαζοντα ΕΛΛΗΝΑ εμπορα...Δε θα βγαλετε ακρη!! Καλυτερα μονοι σας και ΠΑΝΤΑ Χ Ω Ρ Ι Σ προκαταβολη!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7322 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
Χαλαρα;;τι ειναι τα 100€ για εξαγωγη;;; στα 300-350€ που θελουν εδω το τονο...;;;;!!!! Δικαιολογειται η τιμη στα 300-350€;;;; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! Εχουν να πληρωσουν και ΧΑΡΑΤΣΙΑ οι φιλοι μας εμποροι!!! ΗΔΗ σημερα ΔΕ ΞΕΡΩ πως....αλλα δεχθηκα τηλεφωνημα απο εταιρεια παραγωγης πελλετ με αποκρυψη!!! Με ρωτουσαν διαφορα πραγματα..επισης με ενημερωσαν οτι αν συνεχισω να μιλαω αρνητικα εδω στο φορουμ θα μου κανουν μηνυση..!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7324 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: γκουδελια;; Παρανομο ειναι αυτο που κανετε εσεις... να μας πουλατε ΠΕΛΛΕΤ υπολοιματα ξυλου και ροκανιδια στη τιμη των 300 - 350€!!! Μη γραφεις ασυναρτησιες χωρις να ξερεις τι γινεται..σε παρακαλω πολυ....σεβασου τουλαχιστον αυτο!!! Ο χαλαρα σας ειπε οτι εχει κλεισει η εταιρεια της παραγγελιες.. ΨΕΜΑΤΑ δεν λεω..Δεν υπαρχει και λογος να το κανω........ Εγω το ΞΑΝΑΛΕΩ!!!! ΜΗ πατε σας τα μοσχαρια και αγοραζετε ΠΕΛΛΕΤ απο καθε αρπαχτο-εμπορα της Ελλαδος... ΟΛΟΙ σας εχετε παει Βουλγαρια...Ε συνδιαστε τη βολτα σας στο σαντανσκι η στο μπανσκο με μια βολτα σε εργοστασια πελλετ...!!!! Μονο ετσι θα βγαλετε ακρη!!!! Μη βαλετε ομως μεσαζοντα ΕΛΛΗΝΑ εμπορα...Δε θα βγαλετε ακρη!! Καλυτερα μονοι σας και ΠΑΝΤΑ Χ Ω Ρ Ι Σ προκαταβολη!!!


Πληρώσατε ΦΠΑ; ΟΧΙ. Λαθρεμπόριο και φοροδιαφυγή.
Πέλλετ μου δειγμάτισαν πολλά σ' αυτές τις τιμές. Χωρίς να ξέρω το συγκεκριμένο, προσέχετε.
Και με λένε Γκουντέλια.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7325 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: Χαλαρα;;τι ειναι τα 100€ για εξαγωγη;;; στα 300-350€ που θελουν εδω το τονο...;;;;!!!! Δικαιολογειται η τιμη στα 300-350€;;;; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! Εχουν να πληρωσουν και ΧΑΡΑΤΣΙΑ οι φιλοι μας εμποροι!!! ΗΔΗ σημερα ΔΕ ΞΕΡΩ πως....αλλα δεχθηκα τηλεφωνημα απο εταιρεια παραγωγης πελλετ με αποκρυψη!!! Με ρωτουσαν διαφορα πραγματα..επισης με ενημερωσαν οτι αν συνεχισω να μιλαω αρνητικα εδω στο φορουμ θα μου κανουν μηνυση..!!



χαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχα

για να μην το πω πιο χοντρά το πολύ πολύ να σου αερίσουν μέρος του σώματος
:P :P :P :P :P :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.379 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ