Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7277 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
γεια χαρα και απο εμενα... το πελλετ της bioenery point το καιω εδω και 1 μηνα. Καλο ειναι,καθολου κλινκερ δε βγαζει ΑΛΛΑ γεμιζει το ποτηρι καυσης με πουδρα κατι σαν χονδρη σκονη και ΔΕΝ αφηνει νεο αερα μεσα στο ποτηρι καυσης. Βασικα ειναι απλο...Εγω αγορασα πριν κατι μερες 1 τονο πελλετ 180€/το τονο. Ψαχτειτε απο Βουλγαρια και απο Σερβια.. Μη αγοραζετε απο εδω... Μας ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΝ οπως εχω γραψει ΠΟΛΛΕΣ φορες!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7283 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: γεια χαρα και απο εμενα... το πελλετ της bioenery point το καιω εδω και 1 μηνα. Καλο ειναι,καθολου κλινκερ δε βγαζει ΑΛΛΑ γεμιζει το ποτηρι καυσης με πουδρα κατι σαν χονδρη σκονη και ΔΕΝ αφηνει νεο αερα μεσα στο ποτηρι καυσης. Βασικα ειναι απλο...Εγω αγορασα πριν κατι μερες 1 τονο πελλετ 180€/το τονο. Ψαχτειτε απο Βουλγαρια και απο Σερβια.. Μη αγοραζετε απο εδω... Μας ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΝ οπως εχω γραψει ΠΟΛΛΕΣ φορες!!


ρε μιχαλη δωσε παραπανω πληροφοριες μπας και σωθουμε φιλε.Βαζω στο προφιλ μου το μαιλ μου αν θες στειλε πληροφοριες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7285 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: γεια χαρα και απο εμενα... το πελλετ της bioenery point το καιω εδω και 1 μηνα. Καλο ειναι,καθολου κλινκερ δε βγαζει ΑΛΛΑ γεμιζει το ποτηρι καυσης με πουδρα κατι σαν χονδρη σκονη και ΔΕΝ αφηνει νεο αερα μεσα στο ποτηρι καυσης. Βασικα ειναι απλο...Εγω αγορασα πριν κατι μερες 1 τονο πελλετ 180€/το τονο. Ψαχτειτε απο Βουλγαρια και απο Σερβια.. Μη αγοραζετε απο εδω... Μας ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΝ οπως εχω γραψει ΠΟΛΛΕΣ φορες!!


Βοήθα Μιχάλη, στείλε e-mail, γιατί ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. :ohmy:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7295 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

michalisgr έγραψε: γεια χαρα και απο εμενα... το πελλετ της bioenery point το καιω εδω και 1 μηνα. Καλο ειναι,καθολου κλινκερ δε βγαζει ΑΛΛΑ γεμιζει το ποτηρι καυσης με πουδρα κατι σαν χονδρη σκονη και ΔΕΝ αφηνει νεο αερα μεσα στο ποτηρι καυσης. Βασικα ειναι απλο...Εγω αγορασα πριν κατι μερες 1 τονο πελλετ 180€/το τονο. Ψαχτειτε απο Βουλγαρια και απο Σερβια.. Μη αγοραζετε απο εδω... Μας ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΝ οπως εχω γραψει ΠΟΛΛΕΣ φορες!!


Βοήθα Μιχάλη, στείλε e-mail, γιατί ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. :ohmy:


Mιχάλη τι ειπες τωρα 180 ? πες και μενα ρε φιλε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7302 από SIOYJ
Απαντήθηκε από SIOYJ στο θέμα Τιμές pellet
κανε μια καi εδω Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7303 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Μπουρλότο μας έβαλες Μιχάλη... :side:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.322 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ